ajd nek mi neko pomogne

Nnd

Početnik
Poruka
5
evo u cemuj je stvar,devojka je raskinula posle 4 god.veze,kaze jednostavno ne oseca se kao pre i to je to. Inace smo imali jako lepu vezu,iskrenu u svakom smislu. Rekla mi je da je sigurna da se nikad necemo pomiriti i da je sigurna u to. Interesuje me moze li zaista neko da bude siguran u to? Kakvo je vase misljenje? I sta raditi nakon svega,kako se ponasati? :sad2:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kada raskineš sa nekim nakon 4 godine zabavljanja to znači da ga više ne voliš (ili si se zaljubio u nekog drugog). Žene u globalu teško raskidaju dugogodišnje veze, posebno ako je tip dobar prema njima. Na raskid se odlučuju ako dečko napravi neku zaista veeeeliku glupost ili ako im se dopadne drugi tip.
Nemoj da insistiraš na pomirenju. Rekla ti je razlog i neka tvoj stav bude "Dobro, ako si tako odlučila, neka ti bude..". Zašto da kinjiš nju i ponižavaš sebe pokušajima da zakrpiš nešto što se nepopravljivo iscepalo.....
Radi na tome da je preboliš i nastaviš svoj život dalje, bez nje....
 
evo u cemuj je stvar,devojka je raskinula posle 4 god.veze,kaze jednostavno ne oseca se kao pre i to je to. Inace smo imali jako lepu vezu,iskrenu u svakom smislu. Rekla mi je da je sigurna da se nikad necemo pomiriti i da je sigurna u to. Interesuje me moze li zaista neko da bude siguran u to? Kakvo je vase misljenje? I sta raditi nakon svega,kako se ponasati? :sad2:

pa ako si joj se tolko smučio...a verovatno jesi, kad kaže da nema šanse da se pomirite...
 
Pa, ako je jos volis, ne odustaj...

Ljudi nekad kazu i ono sto ne misle... Pokusaj da joj pokazes da je jos volis... Postoji milion nacina da to uradis... Ako nista ne upali, onda si usrao motku...

A ne po načinu izlaganja vidi se da je isprobao, da ja faza kraja, tj. devojka je odlučna u svojoj nameri i
prema tome ne treba da gazi sebe i da je sad kao nešto moljaka, fuj.
 
evo u cemuj je stvar,devojka je raskinula posle 4 god.veze,kaze jednostavno ne oseca se kao pre i to je to. Inace smo imali jako lepu vezu,iskrenu u svakom smislu. Rekla mi je da je sigurna da se nikad necemo pomiriti i da je sigurna u to. Interesuje me moze li zaista neko da bude siguran u to? Kakvo je vase misljenje? I sta raditi nakon svega,kako se ponasati? :sad2:
nikad niko ne može biti siguran ni u šta. tako ni ona ne može biti sigurna da se nećete pomiriti.
ona možda misli da je sigurna ali budi siguran da ne može biti sigurna.
u stvari nemoj da budeš siguran da ona ne može da bude sigurna, jer čak ni ti ne možeš da budeš siguran ni u šta pa ni u to da ona ne može da bude sigurna ni u šta. budi siguran u to.
 
evo u cemuj je stvar,devojka je raskinula posle 4 god.veze,kaze jednostavno ne oseca se kao pre i to je to. Inace smo imali jako lepu vezu,iskrenu u svakom smislu. Rekla mi je da je sigurna da se nikad necemo pomiriti i da je sigurna u to. Interesuje me moze li zaista neko da bude siguran u to? Kakvo je vase misljenje? I sta raditi nakon svega,kako se ponasati? :sad2:

brate idi dalje... ne nerviraj se... pa zene su to :per: i meni se slicno desilo.. razumem te i savetujem ti ,furaj dalje... nadji neku kao sto sam ja a i dan danas tako radim i veruj mi da se lepse osecam kao sto ces i ti nego da patim i nerviram se... tako
 
evo u cemuj je stvar,devojka je raskinula posle 4 god.veze,kaze jednostavno ne oseca se kao pre i to je to. Inace smo imali jako lepu vezu,iskrenu u svakom smislu. Rekla mi je da je sigurna da se nikad necemo pomiriti i da je sigurna u to. Interesuje me moze li zaista neko da bude siguran u to? Kakvo je vase misljenje? I sta raditi nakon svega,kako se ponasati? :sad2:
Dosta sturo objasnjenje ...verovatno je imala jak razlog koji nisi naveo
A sta dalje ...svako ima neku svoju pricu ...nadji neku zanimaciju u zivotu
 
evo u cemuj je stvar,devojka je raskinula posle 4 god.veze,kaze jednostavno ne oseca se kao pre i to je to. Inace smo imali jako lepu vezu,iskrenu u svakom smislu. Rekla mi je da je sigurna da se nikad necemo pomiriti i da je sigurna u to. Interesuje me moze li zaista neko da bude siguran u to? Kakvo je vase misljenje? I sta raditi nakon svega,kako se ponasati? :sad2:

Ja sam svojevremeno raskinula vezu posle 2,5 godine. Pokušala sam lepo da mu objasnim da to ne funkcioniše i da ne mogu više tako, da nema šanse da se pomirimo, ali ne! On je pretio, ucenjivao, molio... Rezultat:smučio mi se a pritom i on mene mrzi kao svedoka koliko je nisko u stanju da se spusti zbog povređene sujete. ("Išao sam tako danas preko mosta i gledao u reku, ozbiljno razmišljao da skočim...") Teraj dalje! Ovaj moj bivši se posle oženio devojkom sa kojom je u početku samo hteo da me napravi ljubomornom i super im je zajedno, imaju sina a nedavno su dobili i ćerkicu.
 
Наравно да може да буде сигурна.
Али то не значи да не може да промени мишљење...
С друге стране, то не знчи да ти сад треба да седиш и чекаш да се то деси...
Живи свој живот...
Тешко је али ниси ни први ни последњи коме се то десило...
И не размишљај о томе шта би урадио ако се или кад се врати...
Од тога нема користи, само ћеш живети заробљен у прошлости...
А ако то ипак уради једног дана, знаћеш шта треба да радиш и без много размишљања...
 
evo u cemuj je stvar,devojka je raskinula posle 4 god.veze,kaze jednostavno ne oseca se kao pre i to je to. Inace smo imali jako lepu vezu,iskrenu u svakom smislu. Rekla mi je da je sigurna da se nikad necemo pomiriti i da je sigurna u to. Interesuje me moze li zaista neko da bude siguran u to? Kakvo je vase misljenje? I sta raditi nakon svega,kako se ponasati? :sad2:

Zasto bi htio biti sa nekim (generalno) ko ne zeli biti s tobom? :dontunderstand:
I naravno da nece bol tek tako proci jer si ti poslusao savjete sa foruma i odlucio da je bol prestala :roll:
Svaki osjecaj treba odziviti pa i taj koji boli. A proci ce.... naravno..... Samo nemoj izgubiti svoje dostojanstvo.
 

Back
Top