DRUGARICE GEJ

Isto onako kako si se ponasala prema njoj pre nego sto si saznala... To sto ona voli isti pol ne znaci da ti treba da promenis svoje ponasanje... Jednostavno,to je njena stvar,ali je ona i dalje tvoja najbolja drugarica...
 
Ili sam ja lud ali se secamda sam ovde imao poruku :?
______________
68.gif
69.gif
 
ona se normalno ponasa ali se grli i(ljubavise)na sred ulice sa njom i svi pricaju da su njih dve lezbejke a ja ne znam sta da kazem kad me to pitaju :oops: :cry: :!: potpisujem se umesto fensy girl
 
falkonica:
ona se normalno ponasa ali se grli i(ljubavise)na sred ulice sa njom i svi pricaju da su njih dve lezbejke a ja ne znam sta da kazem kad me to pitaju :oops: :cry: :!: potpisujem se umesto fensy girl
To sto se grli i ljubi sa drugim devojkama ne znaci da je prava lezbejka!Pa i neke moje drugarice se ljube kad im dodje ili kad se napiju,a svaka ima decka
 
nenushka:
falkonica:
ona se normalno ponasa ali se grli i(ljubavise)na sred ulice sa njom i svi pricaju da su njih dve lezbejke a ja ne znam sta da kazem kad me to pitaju :oops: :cry: :!: potpisujem se umesto fensy girl
To sto se grli i ljubi sa drugim devojkama ne znaci da je prava lezbejka!Pa i neke moje drugarice se ljube kad im dodje ili kad se napiju,a svaka ima decka
zasto se gubis pederu
 
E,nabaci je meni i ja sam bisexualka.Nikako ne mogu da nadjem takvu devojku,ima ih strasno malo.a sto se tice tvog odnosa s'njom-ako ti previse smeta njeno ponasanje nemoj vise da se druzis s'njom,a ako ti je prava drugarica i ako ti je stalo do nje potrudi se da je razumes i popricaj sa njom o tome! :wink:
 
fensy girl:
HELP IMAM DRUGARICU LEZBEJKU I NE ZNAM KAKO DA SE PREMA NJOJ PONASAM,TO MI JE NAJBOLJA DRUGARICA
E,nabaci je meni i ja sam bisexualka.Nigde ne mogu da nadjem takvu devojku,ima ih strasno malo.A sto se tice tvog odnosa s'njom-ako ti puno smeta njeno ponasanje prekini da se druzis s'njom,a ako ti je prava drugarica i ako ti je stalo do nje po :wink: kusaj da je razumes i popricaj sa njom o tome!
 
Falconica ili Fensy Girl ( valjda ste bliznakinje ), u vezi najbolje drugarice... sta da ti kazem, vise ne moze da posmatra tebe niti bilo koju devojku kao drugaricu vec nekog s kim bi mozda mogla da bude, jos ako si slatka, ako se dugo poznajete... Ne znam sta misli, nisam ONA, ali verovatno tako nesto.
Ne kazem da trebas da bezis od nje, da je se stidis. Sacekaj jedan period, vidi kako ce se ponasati i ako te "napadne" moraces da je zaboravis.

PAZI da te ne uvuce u to jel sam cuo da su devojke mnogo povodljivije od decaka.

Kad je ona s tim pocela ( ako znas ) ?
 
Znam tu situaciju, i ja sam imala takvu prijateljicu, koja je vremenom i pretvorila u biseualku, tako da smo se smuvale i bile zajedno neko vreme... Iskreno ti preporučujem da probaš, nećeš zažaliti!
P.S. Ja sam ostala bisexualka... :lol:
 
Ma da, teenageri istrazuju svoje sexualne sklonosti, i to je najnormanije u tim godinama. Nego, ona devojka shto se grozi te lez ili bi drugarice, mozda bi trebalo da batali to prijateljstvo, ako ne moze da prihvati njenu razlicitost.
No, izbor je samo na njoj.. :wink:
 
fensy girl:
HELP IMAM DRUGARICU LEZBEJKU I NE ZNAM KAKO DA SE PREMA NJOJ PONASAM,TO MI JE NAJBOLJA DRUGARICA
Hehe jel ti i drugarica 90? Aj me upoznas sa drugaricom!! HEHE...
Ne stvarno, pusti je, to sto je ona lezbo ne mora da znaci da ce se naloziti na tebe... veruj mi, i gej ljudi imaju odredjenje tipove!! caosss
Pozdravi drugaricu, i ima li ona mail!?
 

Back
Top