Da li ste za ostanak ili odlazak iz zemlje?

Anonymous:
Ostajemo ovde!!!! Najbolji su ljudi, provod, najlepsi gradovi...ma najlepsa zemlja na svetu... A i najlepsi momci su ovde :wink:
Obisla bih svet, sto i nameravam (pu, pu da ne ureknem), ali bih se uvek vratila...
Je.. ga, sta da kazem, u pravu si. Nedavno sam shvatila zasto su ljudi tako navalili da odlaze, doslo je i meni da spakujem kofere. Ali, ako vec moram da zivim u sra.u, bar da budem tamo gde su SVI u istom... Da ne dozvolim da me razna gamad gleda sa visine :wink:
 
Candyman:
Odesh, pokushash neshto sa znanjem koje je steceno shkolovanjem, malo muljavish samo da bi se uglavio...a na koncu ide kvarna varijanta(makijavelizam :twisted: ).
Uvek mozesh da vratish, to je dobra strana. :D
CIAO! 8)

Ko ode ne vraca se, veruj mi imam indireknih iskustava sa tim. Novac je novac a svima je potreban radis normalno, ukoliko imas znanja unovci ga, i imas lepu platicu normalnu za zivot i sticanje buducnosti, jezik se uci vremenom itd. Moja vam je preporuka ako zivite zivite normalan zivot a ne izletnicki, malo tamo malo ovamo.
JoS kada malo Balkanaca ukljuci svoje blesave mozgice ispadne i dobro, ili samo na papiru :? :lol: :D Sala na stranu ali malo crnog (h)umora ne moze da skodi. :roll:
 
Anonymous:
Candyman:
Odesh, pokushash neshto sa znanjem koje je steceno shkolovanjem, malo muljavish samo da bi se uglavio...a na koncu ide kvarna varijanta(makijavelizam :twisted: ).
Uvek mozesh da vratish, to je dobra strana. :D
CIAO! 8)

Ko ode ne vraca se, veruj mi imam indireknih iskustava sa tim. Novac je novac a svima je potreban radis normalno, ukoliko imas znanja unovci ga, i imas lepu platicu normalnu za zivot i sticanje buducnosti, jezik se uci vremenom itd. Moja vam je preporuka ako zivite zivite normalan zivot a ne izletnicki, malo tamo malo ovamo.
JoS kada malo Balkanaca ukljuci svoje blesave mozgice ispadne i dobro, ili samo na papiru :? :lol: :D Sala na stranu ali malo crnog (h)umora ne moze da skodi. :roll:
I da nastavim, sto se mene tice ja sam za ostajanje i to veliko ali buducnost je ovde diskutabilna u narednih desetak godina i za iznad proseka a kamoli za prosecne, tako da se nadam za koju godinu odlasku ako se nista ne promeni ali velika je zelja. Javicu van OBECAVAM. :wink:
 
Candyman:
Lane moje:
Anja :*:
Cekam da uzmem diplomu, jer je to nesto sto sam zacrtala sebi i palim!!!

i ja!

Jedva cekam da me neko tamo primi sa diplomom da mu cistim gov*a!
Imacesh vishe para nego da ostanesh ovde i da to isto jedesh trazeci posao! :wink:
CIAO! 8)

potpuno se slaem sa ovim... lepo receno :o :lol: :D
narode, bezite odavlde sto dalje mozete...
i sretno svima :wink:
 

Back
Top