Ljudi u crnom...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da su to sluzbenici u organizacijama koje su iznad nivoa vladavina,
sluze za uklanjanje prepreka koje im se nadju na putu.

Prvi nivo je policija.
Drugi nivo su specijalci.
Treci nivo su agenti.
Cetvrti nivo su ljudi u crnom.

Za obican 'prekrsaj', koji nema veze sa prekrsajem bice angazovana policija.
Za pravi prekrsaj, ili kriminal, glavni biznis bilo koje vlade, bice angazovani specijalci da uklone konkurenciju. I sve ce biti javno publikovano sa ogromnom dozom preuvelicavanja.

No ako se desi da u zivotu malo zastranis i skrenes sa primarnog koloseka manipulacije i iskoriscavanja,
i pocnes tajno ili javno da radis protiv toga,
angazovani bice agenti, a ako si postao stvarno ozbiljna pretnja bice i ljudi u crnom,
samo ces odjednom ispariti kao magla, a nijedne vesti ili novine nece hteti ni da nagoveste nesto o tome.
 
ai,kerberi..takve samo alkoholna isparenja mogu neutralisati..
aj pricajte jos ko je video ljude u crnom,vila smita i onaj blic sto koriste...
kod nas su to bili ljudi u plavom,a i ti si bio plav,kad iskoriste njihov blic,palicu,odmah sve zaboravljas ili pevas,zavisno od nacina na koji se aparat nasteluje..
 
Istini na volju, ja sam imao jednom posla sa tim crnima,
kupio ja karticu za mobilni, i prvi poziv koji dobijem je da je kartica drzavno vlasnostvo, da je ukradena, i moram smesta da je vratim, ili u suprotnom nema mesta na kojem bi se mogao sakriti, naci ce me i svu kozu ce mi oderati. Nista, rekao sam adresu gde me mogu naci, dosli pokupili karticu, i naucio lekciju - ova obicna policija koja tumara gradom, to je jedno najgluplje zamazivanje ociju gradjanima. Ovi crni, nikad ih nisam do tad video, a iskreno se nadam da ih necu u zivotu jos jednom sresti, - oni su pravi vladin instrument za sprovodjenje svojih zamisli.

:)
 
Glavom i bradom, nedeljama jos posle toga sam se osecao malo uspanicen i uznemiren,
a najgora stvar od svega toga je sto nisam dobio nikakvu nadoknadu, a kartica je u to vreme debelo kostala za moj dzeparac :)
 
Ja mislim -izvini sad - da debelo lazes.
Zbog jedne kartice ne bi trosili "MiB-ove", tj ne bi ni obicnu patrolu poslali po nju.

Druga stvar, da je kradena, a bitna za "vladu u senci", bila bi momentalno iskljucena. A ona se pojavila u prodaji?

Daj, molim te...uvidi zasto ti ne verujem ni sekunde, kao ni 90 posto ovih sa ovog PDF-a.

Pre ce biti da si naseo prici dvojice prevaranata i ostao bez kartice.. :) Cuo sam za te "biznismene" kada su kartice bile oko 100 DM....:):)
 
Ljudi u crnom su organizacija koja nema weze sa vladom,niti za bilo kojim drzavnim widom zakona.

Kao i u filmu,ti ljudi oficijalno ne postoje,ali su u sluzbi NLO institucija,koja krize njihove dokaze i zataskava njihovo postojanje.

Area 51 je jedna takva institucija.
 
Ja mislim -izvini sad - da debelo lazes.
Zbog jedne kartice ne bi trosili "MiB-ove", tj ne bi ni obicnu patrolu poslali po nju.

Druga stvar, da je kradena, a bitna za "vladu u senci", bila bi momentalno iskljucena. A ona se pojavila u prodaji?

Daj, molim te...uvidi zasto ti ne verujem ni sekunde, kao ni 90 posto ovih sa ovog PDF-a.

Pre ce biti da si naseo prici dvojice prevaranata i ostao bez kartice.. :) Cuo sam za te "biznismene" kada su kartice bile oko 100 DM....:):)

Nemam razloga da lazem, no moze biti im je to bio posao da prodaju istu karticu mnogo puta. Ja samo kazem kako je izgledao scenario, bio je 100% uverljiv, gluma je bila bolja nego kod profesionalnih holivudskih glumaca, sta da kazem, momci su stvarno bili obuceni da vode svoj biznis preprodaje kartice.
Ajde kazi sta si cuo za njih, mozda nesto povezem.
 
Ljudi u crnom su organizacija koja nema weze sa vladom,niti za bilo kojim drzavnim widom zakona.

Kao i u filmu,ti ljudi oficijalno ne postoje,ali su u sluzbi NLO institucija,koja krize njihove dokaze i zataskava njihovo postojanje.

Area 51 je jedna takva institucija.

Nisam upoznat kako knjige i javnost opisuju ljude u crnom,
ono sto sam mogu pretpostaviti je da nemaju nesto zajednickom sa zvanicnom vladom,
ali ko uopste ovde i prica o zvanicnoj vladi,
zna se o kojoj vladi je ovde rec, a ljudi u crnom jesu i te kako povezani sa njima.
Bar tako mislim :neutral:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top