Svetsko Prvenstvo u Waterpolu 20 jul 2009

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam uopste sta je toliko tu smijesno, cudno...kakvi dvostruki arsini vladaju?!:roll:

Znam samo da je Crna Gora najbolja vaterpolo reprezentacija...I takodje znam da na svakom drugom takmicenju osvojimo zlato...ali ne znam koja se to jos reprezentacija time moze pohvaliti danas...

I jedno je sasvim sigurno...da Srbija ne moze da se pohvali takvim rezultatima...
Nastavite vi da se tjesite da je Udovicic najbolji na svijetu...i da su Delfini najbolji...kad cete ako necete sad...
Kada se ``kojim slucajem`` bude desilo da Spanci pobijede...onda cete da se zamislite...
 
Ne znam uopste sta je toliko tu smijesno, cudno...kakvi dvostruki arsini vladaju?!:roll:

Znam samo da je Crna Gora najbolja vaterpolo reprezentacija...I takodje znam da na svakom drugom takmicenju osvojimo zlato...ali ne znam koja se to jos reprezentacija time moze pohvaliti danas...

I jedno je sasvim sigurno...da Srbija ne moze da se pohvali takvim rezultatima...
Nastavite vi da se tjesite da je Udovicic najbolji na svijetu...i da su Delfini najbolji...kad cete ako necete sad...
Kada se ``kojim slucajem`` bude desilo da Spanci pobijede...onda cete da se zamislite...

Делфини и Црногрске Ајкуле су јаке репрезентације,и нема потребе да се провоцира неког,Шпанци су исто јаки и Делфини су исто јаки.

Ако изгубе сутра са +1 или +2,нема везе бићемо 2,али смо више пута били ЕВРОПСКИ И СВЕСТКИ ПРВАЦИ
 
Ne znam uopste sta je toliko tu smijesno, cudno...kakvi dvostruki arsini vladaju?!:roll:

Znam samo da je Crna Gora najbolja vaterpolo reprezentacija...I takodje znam da na svakom drugom takmicenju osvojimo zlato...ali ne znam koja se to jos reprezentacija time moze pohvaliti danas...

Auuu Grizzly pa na poslednja dva velika takmicenja ste ostali bez medalje ;) Olimpijada i Svetsko prvenstvo... Ne mozes u taj rang da stavljas svetsku ligu....;)
 
Auuu Grizzly pa na poslednja dva velika takmicenja ste ostali bez medalje ;) Olimpijada i Svetsko prvenstvo... Ne mozes u taj rang da stavljas svetsku ligu....;)

A sto ne bih mogao da stavim u isti rang Svjetsku ligu...?
Je li tamo bila neka druga reprezentacija Srbije? Ili Hrvatske? Ili Amerike?

Sto ne bih mogao da stavim u isti rang Evropsko prvenstvo?

Sta je to osvojila Srbija u posljednje dvije godine pa joj je kapiten klasa nad klasama?! Do kojeg je to zlata Udovicic doveo Srbiju?!

U nasoj reprezentaciji igra najbolji centar na svijetu - Boris Zlokovic, najbolji kapiten - Nikola Janovic, najbolji odbrambeni igrac na svijetu - Predrag Jokic, najbolji organizator igre na svijetu - Vladimir Gojkovic i najbolji mladi igrac na svijetu - Aleksandar Ivovic...imamo najboljeg trenera na svijetu - Petra Porobica...i tim iz nase lige je prvak Evrope - Primorac...

Sta treba jos da pricamo o crnogorskom vaterpolu?!
 
Добро је само што Србија не игра финале са Црном Гором!
Прије првенства молио сам се само да се то не деси ко кад је било на Олимпијади у Пекингу и кад сам искључио тв и зивкао брата за резултат.

О,ЗА КОГА ТУ ДА НАВИЈАМ?
Ja u takvim slučajevima uvijek navijam za Crnu Goru, kao Crnogorac. Razumijem i da Srbi iz Crne Gore navijaju za Srbiju (ali ne podržavam, jer ipak je Crna Gora država svih nas, a ne samo onih koji su za nju glasali na referendumu), ali ne mogu da shvatim one koji su presrećni kad Crna Gora izgubi (a Srbi su), ili one druge, koji su presrećni kad Srbija izgubi od nekoga (a Crnogorci su).
Побеђујемо Шпанце са +1 или +2
Samo vi pobijedite, najmanje je važno sa koliko
 
Znam samo da je Crna Gora najbolja vaterpolo reprezentacija...
Bolja je Nemačka ... A i još osam njih koje su se plasirale u četvrtfinale ...

I takodje znam da na svakom drugom takmicenju osvojimo zlato...ali ne znam koja se to jos reprezentacija time moze pohvaliti danas...
Srbija je od 2006-te osvojila zlato na EP, i dve svetske lige ... Pored toga igrala je još jedno EP, SP i OI gde su osvojene bronzana i srebrna ...

Ako dobro računam, na 6 takmičenja je osvojeno 3 zlatne, jedna srebrna i bronzana medalja ...

Sada znaš koja se repka može pohvaliti tim rezultatima ...

I jedno je sasvim sigurno...da Srbija ne moze da se pohvali takvim rezultatima....
Ovo može i zvanično da uđe u najveće gluposti foruma ... .Srbija ne može da se pohvali rezultatima u vaterpolu? :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Pa mi tu svetsku ligu i taj svetski kup osvajamo iz dosade, i najkonstantnija smo repka na svetu ... Nama se ne može desiti da ispadnemo u četvrtfinalu ... Jedini put smo ostali bez medalje u Melburnu, a sve ostalo na pobedničkom postolju ...

Nastavite vi da se tjesite da je Udovicic najbolji na svijetu...i da su Delfini najbolji...
Nema tu šta da se tešimo, naši vaterpolisti redovno donose medalje naciji, i najbolji su od svih sportista ...

Samo neka prosečni Vanja i dalje ovako igra i za naše vitrine nema zime ...
 
Niko ti nije rekao da ste losi, ali smesno je da tvrdis da ste najbolji...
Pa sta vam onda bi na Olimpijadi i sada u Rimu?

Sve normalne ekipe tempiraju formu za EP,Olimpijadu i SP, a ne za Svetsku ligu :)

Mi smo uzeli 2 zlata...
Ne vidim da je neko drugi uzeo 2 zlata...
Prosta matematika...
Mi smo najbolji...

Na iducem prvenstvu uzimamo zlato...

I kako sta nam bi? Je li treba sve da osvojimo da bismo bili najbolji?
U kojem si to sportu vidjela...da neka ekipa 2 godine za redom sve osvaja?
 
@Walken
Ako je Njemacka bolja od Crne Gore...onda Totenhem nije gori od Barselone...

Znas sta bi trebalo...da uzmes istoriju vaterpola pa da prikljucis sve medalje Srbiji koje je osvajala zajednicka drzava...

Pricali smo o zadnje dvije godine...

Sta osvajate vi iz dosade? Koja reprezentacija na svijetu moze neko takmicenje da osvoji iz dosade? To je najveca glupost napisana na ovom forumu...i tome treba da se smijes...

Mozda oni i jesu najbolji od vasih sportista...ali od nasih nijesu bolji...
U nasoj ekipi bi vas kapiten sjedio na klupi...
 
Sta je to osvojila Srbija u posljednje dvije godine pa joj je kapiten klasa nad klasama?! Do kojeg je to zlata Udovicic doveo Srbiju?!
OSvojila je dve svetske lige ... Ali pazi, ovo je VAnji prvo prvenstvo gde igra kao kapiten i odmah medalja, a pre toga se ta klasa naosvajala medalja i bio jedan od najboljih igrača i dok su Crnogorci imali prava da igraju za tu repku ... U takvoj konkurenciji Vanja je standardan bio od 2002-e, i kao bitan igrač naosvajao se medalja, tako da je maoo glupo potcenjivati takvu igračinu ...

U nasoj reprezentaciji igra najbolji centar na svijetu - Boris Zlokovic, najbolji kapiten - Nikola Janovic, najbolji odbrambeni igrac na svijetu - Predrag Jokic, najbolji organizator igre na svijetu - Vladimir Gojkovic i najbolji mladi igrac na svijetu - Aleksandar Ivovic...imamo najboljeg trenera na svijetu - Petra Porobica...i tim iz nase lige je prvak Evrope - Primorac...
Samo za Zlokovića bi mogao reći da je najbolji centar na svetu, mada ništa puno bolji nije od Bobe Nikića (zajedno su i ušli u repku i istu minutažu imali) ili Duleta Pjetlovića ...

Gojković mi je tu najdraži igrač, ali uvek bih pre Vanju uzeo kao Vujasovog naslednika ... Ivović koliko god bio dobar ne može biti bolji od Filipovića i Prlainovića ...

Porobić jeste majstor, ali ima boljih ...


Sta treba jos da pricamo o crnogorskom vaterpolu?!
NIšta, vaterpolo je odličan kod vas, i dobro je što se pojavila još jedna jaka repka (to govori dovoljno koliko je naša stara repka bila jaka), ali zna se ko je vladar u tom sportu ... Ako ne znaš pitaj Vujasa ili Šapića, ili Filipa i Andriju sada :D ....
 
Pricacemo valjda o aktivnom periodu a ne o pluskvamperfektu...
Pričamo o periodu od prethodne 3 godine a ne o jebbenih 30 ... Od kad je Srbija samostalna, osvojila je 3 zlata na 6 takmičenja ... To je svako drugo takmičenje ... Srebro i bronzu ne računam, to je za nas neuspeh ...

Posljednje Evropsko prvenstvo...posljednja Olimpijada...posljednja Svjetska liga...i posljednje Svjetsko prvenstvo...
Imamo četiri medalje na poslednja četiri takmičenja ... Koja ekipa još to ima?
 
@Walken
Koje su boje te medalje? Nista to ne valja...:bye:
Čekaj, jesi ti toliko lud da hoćeš osporavaš uspehe Srbije u vaterpolu?

Ti si našao najveću silu vaterpola u ovoj deceniji da pitaš za boju medalje ...

Ti samo možeš da kukaš što se država raspala, pa nećeš videti toliko medalja ...

Na svakom takmičenju do sada osim Melburna, naša repka je osvajala medalje, a ti to pobroj i oduzmi, pa vidi šta ti na kraju ostaje ...
 
Jebbote, osvojili ste jedno evropsko zlato (uz pomoć sudija) jednu nebitnu svetsku ligu koju smo osvajali iz dosade, i odma najbolja repka na svetu ... Bez obzira što Nemci daju javni čas vaterpola ...

Šta Šapić, Vujas ili sam Udovičić da kažu na to, a naosvajali se medalja ... Šteta je za one sjajne vaterpoliste iz CG što više neće toliko medalja osvajati, meni su oni bili jednako dragi kao i Vujas dok su igrali sa nama ...
 
Ja samo ne znam što su naši sumanjli u ovu repku, kad su ovi momci osvojili svako moguće zlato u mlađim kategorijama ... Ovo su najbolji igrači na svetu, a 90% i naših i stranih novinara ih je proglasilo autsajderima ...

No dobro, momci su pokazali ko su i šta su, i od svih naših repki oni nikada nisu zakazali, zato i najviše njih volim ...
 
@Walken
Nemoj molim te da poredjujes Vujasinovica i Udovicica...jer to se zove neznanje...

Razumio bih da poredjujes Vujasinovica i Gojkovica...

P.S. Dosta mi je rasprave o nadljudsko jakoj Srbiji u svemu...a Crnogorci koji ne znaju sta su i od koga su, vam prave sve uspjehe...
Moli ti Boga da nekim cudom osvojite sjutra zlato...
Meni nece biti mrzno...ali realno to je nemoguca misija iz vise razloga...
 
@Walken
Nemoj molim te da poredjujes Vujasinovica i Udovicica...jer to se zove neznanje...
Nemoj ti molim te da me učiš o vaterpolu :roll:

Jedini igrač današnjice koji može dostojno da zameni Vujasa je Vanja ... Vujas je jedan od najboljih ikada, i meni to dovoljno govori o Vanjinim kvalitetima ...

Vanja je kod svakog selektora bio standardan, od Manojlovića preko Porobića pa sada do Udovičića, i svaki put je bio jedan od ključnih igrača ... Ako meni ne veruješ pitaj Porobića ko je i šta je Vanja Udovičić u svetskom vaterpolu ...

Razumio bih da poredjujes Vujasinovica i Gojkovica...
A ovo je znanje a? Ne budi smešan Grizli, nemoj da te i ovde ljudi prozivaju za objektivnost ...

Ja obožavam Gojkovića jednako kao svakog našeg igrača, ali je klasa ispod Vujasa i Vanje ...

P.S. Dosta mi je rasprave o nadljudsko jakoj Srbiji u svemu...a Crnogorci koji ne znaju sta su i od koga su, vam prave sve uspjehe...
U svemu nismo nadljudski, ali u vaterpolu brate jesmo ... Crnogorci napravili sve uspehe? Tih par igrača jesu bili standardni u toj repki, ali ne može se meriti njihov uticaj sa Vujasinovićevim, Šapićevim, Ikodinovićevim, Savićevim, Ćirićevim itd.

Ti momci jesu bili sjajni i uvek davali sve od sebe, ali nisu bili nosioci igre ...

Moli ti Boga da nekim cudom osvojite sjutra zlato...
Meni nece biti mrzno...ali realno to je nemoguca misija iz vise razloga...
A što misliš da je nemoguće da Srbija pobedi Španiju i osvoji zlato? Misliš da Španija ima bolje igrače od naših?

Ne treba ja da molim boga za zlato, dovoljni su Filip, Vanja i Andrija koji su potopili svetske i olimpijske šampione ...

Sutra i da ne uzmi zlatu, ovi momci su već dosta uradili i održali tradiciju medalja koju nijedna repka nema ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top