ANAL-da li je moguće?

Marisis

Početnik
Poruka
21
ŠTO VI MISLITE-da li je moguće da nakon analnog sexa cura ima velikih problema sa probavom,u smislu da joj se sve poremeti ,odnosno da joj se unutra sve "rasturi".
Znam da zvuči glupo,ali čula sam da se to dogodio jednoj curi koja je završila u bolnici zbog toga.Zvuči mi neverovatno,pa me zanima mišljenje iskusnijih.
 
Neznam za istraživanja ili statistiku ali ja nikad nisam imala nikakvih probavnih problema...

elem... verujem da postoji mogučnost povrede u fizičkom smislu (krvarenje itd.) ali 'probava', neču da kažem da nije moguče ali čisto sumnjam...
 
Marisis:
ŠTO VI MISLITE-da li je moguće da nakon analnog sexa cura ima velikih problema sa probavom,u smislu da joj se sve poremeti ,odnosno da joj se unutra sve "rasturi".
Znam da zvuči glupo,ali čula sam da se to dogodio jednoj curi koja je završila u bolnici zbog toga.Zvuči mi neverovatno,pa me zanima mišljenje iskusnijih.

Знаш како, ако девојка жели то, њој је самим тим анус опуштенији (уѕ помоћ прстића), тако да много лакше може да уђе него кад би то радила на силу.
Ако је мушкарац груб и ако га не убацује постепено него нагло, НАРАВНО да може да те поцепа. По мом искуству увек је потребно прво прстићем мазити анус заједно са клиторисом, па тек онда пенис, јер ако одмах прелазиш на ствар, може лако да дође до повреде.
 
Marisis:
ŠTO VI MISLITE-da li je moguće da nakon analnog sexa cura ima velikih problema sa probavom,u smislu da joj se sve poremeti ,odnosno da joj se unutra sve "rasturi".
Znam da zvuči glupo,ali čula sam da se to dogodio jednoj curi koja je završila u bolnici zbog toga.Zvuči mi neverovatno,pa me zanima mišljenje iskusnijih.

Naravno da je moguce! Sva creva ti ispadnu i vise. Unutra$nji organi ti prokrvare, bubrezi ti se otkache. Keva i rodbina dolaze da te vide nemocnu, obe$cha$cenu i umirucu. Sve novine pi$u o tebi, a Kurir vec ima spremnih desetak slika za duplericu. Sve u svemu, ceo svet stane i celokupna pazhnja svetske javnosti bude uprta u tebe. Da ne pominjem da pri tome mozhe$ da zatrudni$ i obavezno dobije$ jednojajachne blizance - chetvorke sa po dve glave!! Zbog svega navedenog nikada da nisi probala analni sex!! A ona sirota devojka koja je zavr$ila u bolnici. To je moja devojka :twisted:
 
Koliko mi je drug student medicine objasnio... Pratece pojave... hm... sem sto moze da se povredi analni otvor, moze doci do povrede creva ako se to radi grubo, snazno (druga rec strasno)... ako se radi i cesto moze doci do pojave suljeva... a rece mi da moze doci do "ulenjvanja" creva i posle problema sa stolicom... Ali to je sve ako se to upraznjava cesto... veoma cesto...
 
Princeza:
Koliko mi je drug student medicine objasnio... Pratece pojave... hm... sem sto moze da se povredi analni otvor, moze doci do povrede creva ako se to radi grubo, snazno (druga rec strasno)... ako se radi i cesto moze doci do pojave suljeva... a rece mi da moze doci do "ulenjvanja" creva i posle problema sa stolicom... Ali to je sve ako se to upraznjava cesto... veoma cesto...

Искусан тај неки друг. Нисам знао да студирају и односе између гузе и ките. Можда то може да се уведе и на психологији...
Немој да плашиш девојку. Колико то мора да буде често да би дошло до тога - 3 пута дневно? :?
 
Marisis:
ŠTO VI MISLITE-da li je moguće da nakon analnog sexa cura ima velikih problema sa probavom,u smislu da joj se sve poremeti ,odnosno da joj se unutra sve "rasturi".
Znam da zvuči glupo,ali čula sam da se to dogodio jednoj curi koja je završila u bolnici zbog toga.Zvuči mi neverovatno,pa me zanima mišljenje iskusnijih.

Popij BECUNIS caj i problemi resheni :idea:
 
Marisis:
Znam da zvuči glupo,ali čula sam da se to dogodio jednoj curi koja je završila u bolnici zbog toga.Zvuči mi neverovatno,pa me zanima mišljenje iskusnijih.
Cuti, nemoj nikom da kazes da sam to bio ja!
Joj kako volim kad se glupace zeznu pa mi daju dupe :twisted: :twisted: :twisted:
Kada vide koliko je sati onda bude kasno. Dzabe onda proklinju sve i svasta :D
Ujedno je dobro i za dijetu, kad joj protresem creva mesec dana joj treba da povrati apetit!
 
Iceman:
Marisis:
Znam da zvuči glupo,ali čula sam da se to dogodio jednoj curi koja je završila u bolnici zbog toga.Zvuči mi neverovatno,pa me zanima mišljenje iskusnijih.
Cuti, nemoj nikom da kazes da sam to bio ja!
Joj kako volim kad se glupace zeznu pa mi daju dupe :twisted: :twisted: :twisted:
Kada vide koliko je sati ona bude kasno. Dzabe onda proklinju sve i svasta :D
Ujedno je dobro i za dijetu, kad joj protresem creva mesec dana joj treba da povrati apetit!

Опасан неки чова, а? :lol:
 
devojcica_20:
Sa kojim bolom moze da se uporedi bol prvog analnog odnosa? (cisto da se ne prestravim) :D :) :P
Pa jel ti se desilo nekad da si nedelju dana jela suvu hranu pa ti se se zapeklo dupe i ne seres za to vreme, pa onako kompresovano stvrdnuto ***** krene napolje. E pa ***** prodje samo jednom, a ti racunaj koliko puta prodje kara :lol:
 
Iceman:
devojcica_20:
Sa kojim bolom moze da se uporedi bol prvog analnog odnosa? (cisto da se ne prestravim) :D :) :P
Pa jel ti se desilo nekad da si nedelju dana jela suvu hranu pa ti se se zapeklo dupe i ne seres za to vreme, pa onako kompresovano stvrdnuto ***** krene napolje. E pa ***** prodje samo jednom, a ti racunaj koliko puta prodje kara :lol:

hahahaahahaha... zapeklo dupe.. :lol:
 
Devilishgirl:
i sve bi bilo u redu, da je Pera otisao pravo u policiju...Iceman, ti si veoma bolestan, face it :evil: ..so..verovatno ti je hitno potebna psihofarmakoterapija sa razlicitim mehanizmima delovanja...i dosta strucne pomoci.

Sta se bre ti tu proseravas i glumis neku finocu? Decko ima strava smisao za humor, zabole me bre ako je cak i serijski ubica.. odavno me nije neko ovako nasmejao... :lol:
 

Back
Top