opraštanje drugu

vinograd

Početnik
Poruka
5
Treba mi vaše mišljenje, nemam pojma šta da radim:think:!!!

Priča ide ovako: Prvi put sam bila na slavi kod svog dečka kada je pred svim prisutnim jedan od njegovih drugova (sa kojim je do tada bio nerazdvojan), pitao mog dečka kada će u kraj kod bivše devojke (ona nije iz BGD).
Moj dečko je kao i ja shvatio šta ga ovaj pita i odgovorio mu da nema potrebe više da ide tamo, videla sam da mu nije sve jedno kao i svi ostali gosti koji su se prvo smejali ali su videli da nas dvoje više nismo raspoloženi i da nam se ništa od toga nije svidelo pa su tog njegovog druga pozvali i par njih je odmah otišlo.
od tada je prošlo pola godine, dečko se više ne druži sa njime kao pre ali pošto rade zajedno i ovome treba da se porodi žena moj dečko bi tada otišao na čestitanje pa me moli da mu oprostim za šta ja ne znam kako.
On je jedna jedina stvar oko koje se mi svadjamo, počeli smo da živimo zajedno i sve je više nego savršeno oko svega se odlično slažemo i sa porodicom, bukvalno sve, bez preterivanja zbog zaljubljenosti:cmok:, godinu dana smo zajedno i nismo ni tako mladi ali ovo nam je zaista veliki problem jer ja ne želim nikakva vidjanja i kućne posete ni razgovore sa njegovim drugom a vidim da mu je teško.
Pokušala sam ja da ubedim sebe ali mi ne ide, čim čujem za ovog ili ga nazove ja puknem bukvalno od besa i baš sam tužna, a onda ni njemu nije nidočega.
Iako već svi znaju da sam ljuta jer kada smo u društvu sa njime ne razgovaramo i ne sedimo u njegovoj blizini, on sve to zna ali mu nije palo na pamet da se izvini ili bilo šta kaže sve do pre par dana kada mu je dečko rekao da neće doći kod njiga niti on na svadbu kod nas, e onda je tek ovaj rekao da će se zato što mu je stalo do tog drugarstva, meni izvinuti ali što je najgore sada poriče da je mislio na bivšu devojku mog dečka iako je tada rekao da mi je dečko lud što mi sve priča da nešto treba i da sakrije.
Inače ja mrzim ljude koji lažu i menjaju priče:dash:.

Uh znam da sam ugnjevila, ali bila bih zahvalna za nečije mišljenje ili iskustvo, baš ne znam šta ću jer mi se čini da će mo se razići jer on ne može očigledno bez njega ni mene a ja ne znam kako da prihvatim takvu osobu!

hvala puno
 
kazu ljudi s kim si takav si...
e sad...da li je to pravilo ponasanja ili izbor ....
pssst.it`s me,leklerk....
ova poruka je iz pokreta otpora silama ujedinjenog Chobanizma srbije..!..
j**es takve `prijatelje`..p.s.skapiraj to ako zelis i bukvalno,inace me to ne bi trebalo zanimati... anyway..
 
Poslednja izmena:
Moras nauciti da budes cvrsta i odlucna... Da branis ono sto je tvoje i do cega ti je stalo... Ne vidim zasto tvoj decko to ne resi, zasto se on tako ponasa...

Kazes da zivite u ljubavi i razumevanju i da vam je lepo... O cemu onda razmisljas... Zasto je taj tip toliko bitan... Oterate ga u finu materinu i nastavite svoju ljubavnu idilu...

Ja vas ne razumem... AKo vam je on jedini problem, a pritom vidim da je on samo jedan bezobzirni kreten, zasto se dvoumite... On je sporedan lik u vasim zivotima... Odstranite ga iz svog zivota i uzivajte...

Ne trebas da predjes preko toga... I treba sa deckom da ozbiljno porazgovaras, zasto to on ne resi sa tim drugom... Nije mu iz oka ispao...
 
Treba mi vaše mišljenje, nemam pojma šta da radim:think:!!!

Priča ide ovako: Prvi put sam bila na slavi kod svog dečka kada je pred svim prisutnim jedan od njegovih drugova (sa kojim je do tada bio nerazdvojan), pitao mog dečka kada će u kraj kod bivše devojke (ona nije iz BGD).
Moj dečko je kao i ja shvatio šta ga ovaj pita i odgovorio mu da nema potrebe više da ide tamo, videla sam da mu nije sve jedno kao i svi ostali gosti koji su se prvo smejali ali su videli da nas dvoje više nismo raspoloženi i da nam se ništa od toga nije svidelo pa su tog njegovog druga pozvali i par njih je odmah otišlo.
od tada je prošlo pola godine, dečko se više ne druži sa njime kao pre ali pošto rade zajedno i ovome treba da se porodi žena moj dečko bi tada otišao na čestitanje pa me moli da mu oprostim za šta ja ne znam kako.
On je jedna jedina stvar oko koje se mi svadjamo, počeli smo da živimo zajedno i sve je više nego savršeno oko svega se odlično slažemo i sa porodicom, bukvalno sve, bez preterivanja zbog zaljubljenosti:cmok:, godinu dana smo zajedno i nismo ni tako mladi ali ovo nam je zaista veliki problem jer ja ne želim nikakva vidjanja i kućne posete ni razgovore sa njegovim drugom a vidim da mu je teško.
Pokušala sam ja da ubedim sebe ali mi ne ide, čim čujem za ovog ili ga nazove ja puknem bukvalno od besa i baš sam tužna, a onda ni njemu nije nidočega.
Iako već svi znaju da sam ljuta jer kada smo u društvu sa njime ne razgovaramo i ne sedimo u njegovoj blizini, on sve to zna ali mu nije palo na pamet da se izvini ili bilo šta kaže sve do pre par dana kada mu je dečko rekao da neće doći kod njiga niti on na svadbu kod nas, e onda je tek ovaj rekao da će se zato što mu je stalo do tog drugarstva, meni izvinuti ali što je najgore sada poriče da je mislio na bivšu devojku mog dečka iako je tada rekao da mi je dečko lud što mi sve priča da nešto treba i da sakrije.
Inače ja mrzim ljude koji lažu i menjaju priče:dash:.

Uh znam da sam ugnjevila, ali bila bih zahvalna za nečije mišljenje ili iskustvo, baš ne znam šta ću jer mi se čini da će mo se razići jer on ne može očigledno bez njega ni mene a ja ne znam kako da prihvatim takvu osobu!

hvala puno

Zeznuto..Ne znam sta bih ti rekao.na sve ovo.On radi sa tom osobom jos.Znaci da su dosta bliski.Pokusaj da predjes preko svega toga,ako ga volis.Ili ako ne mozes neka ti se izvini taj njegov drug,zbog te provokacije.Ako ne moze ni jedno ni drugo,onda ne znam sta bih ti rekao.Onda ga ostavi.Milsim i ti bi raskinula sa njim,zbog toga?Onda to i nije neka ljubav..Ne znam.uradi kako zelis...
 
Treba mi vaše mišljenje, nemam pojma šta da radim:think:!!!

Priča ide ovako: Prvi put sam bila na slavi kod svog dečka kada je pred svim prisutnim jedan od njegovih drugova (sa kojim je do tada bio nerazdvojan), pitao mog dečka kada će u kraj kod bivše devojke (ona nije iz BGD).
Moj dečko je kao i ja shvatio šta ga ovaj pita i odgovorio mu da nema potrebe više da ide tamo, videla sam da mu nije sve jedno kao i svi ostali gosti koji su se prvo smejali ali su videli da nas dvoje više nismo raspoloženi i da nam se ništa od toga nije svidelo pa su tog njegovog druga pozvali i par njih je odmah otišlo.
od tada je prošlo pola godine, dečko se više ne druži sa njime kao pre ali pošto rade zajedno i ovome treba da se porodi žena moj dečko bi tada otišao na čestitanje pa me moli da mu oprostim za šta ja ne znam kako.
On je jedna jedina stvar oko koje se mi svadjamo, počeli smo da živimo zajedno i sve je više nego savršeno oko svega se odlično slažemo i sa porodicom, bukvalno sve, bez preterivanja zbog zaljubljenosti:cmok:, godinu dana smo zajedno i nismo ni tako mladi ali ovo nam je zaista veliki problem jer ja ne želim nikakva vidjanja i kućne posete ni razgovore sa njegovim drugom a vidim da mu je teško.
Pokušala sam ja da ubedim sebe ali mi ne ide, čim čujem za ovog ili ga nazove ja puknem bukvalno od besa i baš sam tužna, a onda ni njemu nije nidočega.
Iako već svi znaju da sam ljuta jer kada smo u društvu sa njime ne razgovaramo i ne sedimo u njegovoj blizini, on sve to zna ali mu nije palo na pamet da se izvini ili bilo šta kaže sve do pre par dana kada mu je dečko rekao da neće doći kod njiga niti on na svadbu kod nas, e onda je tek ovaj rekao da će se zato što mu je stalo do tog drugarstva, meni izvinuti ali što je najgore sada poriče da je mislio na bivšu devojku mog dečka iako je tada rekao da mi je dečko lud što mi sve priča da nešto treba i da sakrije.
Inače ja mrzim ljude koji lažu i menjaju priče:dash:.

Uh znam da sam ugnjevila, ali bila bih zahvalna za nečije mišljenje ili iskustvo, baš ne znam šta ću jer mi se čini da će mo se razići jer on ne može očigledno bez njega ni mene a ja ne znam kako da prihvatim takvu osobu!

hvala puno

Izvini, ako sam dobro shvatila, naljutila si se na čoveka jer je zadirkivao tvog dečka za bivšu? Šta ti radiš ako ti neko u životu učini nešto izistinski loše? Izvadiš pištolj i u čelo? To durenje i bes koji ispoljavaš prema drugu svog momka nema nikakve veze sa njim, već sa tvojom ljubomorom. Ne možeš da se pomiriš sa činjenicom da je on imao nekog drugog pre tebe, da je disao, jeo, zaljubljivao se i odljubljivao, bez tebe.... A drug je samo hteo da vas zadirkuje. Da nije u redu takva šala, nije. Ali nije ni nešto zbog čega se "vade oči".... Da si se nasmejala i uzvratila "On ima sada lepši kraj koji posećuje...." svi bi se nasmejali i pomislili kako si ekstra. Ovako ti si babaroga i histerična a tvoj dečko papučar kome devojka određuje da li će i sa kim da se druži....
 
ja uopšte ovde ne vidim problem.
mora biti da sam luda. :(

I ja htedoh to reći.. mislim, čak bi mi i izbor reči bio isti...
Ne kapiram problem :neutral:

Mislim, ljudi raznih ima, pa šta ako je rekao to što je rekao, nije tebe ne-znam-ni-ja-kako uvredio.. Ok, našalio se, tj. odvalio glupost, verovatno nepromišljeno potpuno, zarad opšte šale na račun tvog momka i tebe kao njegove (u to vreme rel. nove devojke)... pa šta... nije neoprostivo.. tačnije, malo je šta potpuno neoprostivo kad bolje razimislim... ali ovo nije tema o tome..
Elem, nije mi to tako dramatično i tragično kako tebi možda izgleda...
Mada, dobro, to je opet moje mišljenje i ne mora biti ispravno... :)
 
Izvini, ako sam dobro shvatila, naljutila si se na čoveka jer je zadirkivao tvog dečka za bivšu? Šta ti radiš ako ti neko u životu učini nešto izistinski loše? Izvadiš pištolj i u čelo? To durenje i bes koji ispoljavaš prema drugu svog momka nema nikakve veze sa njim, već sa tvojom ljubomorom. Ne možeš da se pomiriš sa činjenicom da je on imao nekog drugog pre tebe, da je disao, jeo, zaljubljivao se i odljubljivao, bez tebe.... A drug je samo hteo da vas zadirkuje. Da nije u redu takva šala, nije. Ali nije ni nešto zbog čega se "vade oči".... Da si se nasmejala i uzvratila "On ima sada lepši kraj koji posećuje...." svi bi se nasmejali i pomislili kako si ekstra. Ovako ti si babaroga i histerična a tvoj dečko papučar kome devojka određuje da li će i sa kim da se druži....
buahahaha :)))))
 
OOOOOOOOOOOOO DZIZS!!! :roll:

idem da se samoubijem od ove gluposti!!


Nemoj mu nikada oprostiti takvu strasnu stvar misim :roll:

Nemoj tako Samanta, svi mi zmamo kako je to kad neko ima zivot kraj nas, zato to treba spreciti, jedini je problem kako spreciti da ima zivot pre nas. Ja ovom svom zbog toga ne dam ni roditelje da posecuje, kakvi prijatelji. Cak sam i macku poklonila drugarici da ne bi bio sa njom dok nije sa mnom, a uvek posto izadjem iz stana prvo sa sobom ponesem telefonske i kompjuterske kablove, za svaki slucaj, pa ga zakljucam. Mislim:roll:
 
Nemoj tako Samanta, svi mi zmamo kako je to kad neko ima zivot kraj nas, zato to treba spreciti, jedini je problem kako spreciti da ima zivot pre nas. Ja ovom svom zbog toga ne dam ni roditelje da posecuje, kakvi prijatelji. Cak sam i macku poklonila drugarici da ne bi bio sa njom dok nije sa mnom, a uvek posto izadjem iz stana prvo sa sobom ponesem telefonske i kompjuterske kablove, za svaki slucaj, pa ga zakljucam. Mislim:roll:

:hahaha: :hahaha:

e tako i treba i to je najbolje resenje :)
 
Treba mi vaše mišljenje, nemam pojma šta da radim:think:!!!

Priča ide ovako: Prvi put sam bila na slavi kod svog dečka kada je pred svim prisutnim jedan od njegovih drugova (sa kojim je do tada bio nerazdvojan), pitao mog dečka kada će u kraj kod bivše devojke (ona nije iz BGD).
Moj dečko je kao i ja shvatio šta ga ovaj pita i odgovorio mu da nema potrebe više da ide tamo, videla sam da mu nije sve jedno kao i svi ostali gosti koji su se prvo smejali ali su videli da nas dvoje više nismo raspoloženi i da nam se ništa od toga nije svidelo pa su tog njegovog druga pozvali i par njih je odmah otišlo.
od tada je prošlo pola godine, dečko se više ne druži sa njime kao pre ali pošto rade zajedno i ovome treba da se porodi žena moj dečko bi tada otišao na čestitanje pa me moli da mu oprostim za šta ja ne znam kako.
On je jedna jedina stvar oko koje se mi svadjamo, počeli smo da živimo zajedno i sve je više nego savršeno oko svega se odlično slažemo i sa porodicom, bukvalno sve, bez preterivanja zbog zaljubljenosti:cmok:, godinu dana smo zajedno i nismo ni tako mladi ali ovo nam je zaista veliki problem jer ja ne želim nikakva vidjanja i kućne posete ni razgovore sa njegovim drugom a vidim da mu je teško.
Pokušala sam ja da ubedim sebe ali mi ne ide, čim čujem za ovog ili ga nazove ja puknem bukvalno od besa i baš sam tužna, a onda ni njemu nije nidočega.
Iako već svi znaju da sam ljuta jer kada smo u društvu sa njime ne razgovaramo i ne sedimo u njegovoj blizini, on sve to zna ali mu nije palo na pamet da se izvini ili bilo šta kaže sve do pre par dana kada mu je dečko rekao da neće doći kod njiga niti on na svadbu kod nas, e onda je tek ovaj rekao da će se zato što mu je stalo do tog drugarstva, meni izvinuti ali što je najgore sada poriče da je mislio na bivšu devojku mog dečka iako je tada rekao da mi je dečko lud što mi sve priča da nešto treba i da sakrije.
Inače ja mrzim ljude koji lažu i menjaju priče:dash:.

Uh znam da sam ugnjevila, ali bila bih zahvalna za nečije mišljenje ili iskustvo, baš ne znam šta ću jer mi se čini da će mo se razići jer on ne može očigledno bez njega ni mene a ja ne znam kako da prihvatim takvu osobu!

hvala puno

U sustini taj momak nije uopste bitan u vasim zivotima...pa mozete da ga i posaljete u pm.

Ali sa druge strane...sta sad sto ga je malo zezao? Nije pokusao da te siluje il ne znam ni ja sta...ili si ti mozda potajno zaljubljena u tog druga pa hoces da ga sklonis iz svog zivota,a ? :bye:
 
Благо твом момку...
Срећом, нисте ни тако млади...
Јер, да јесте, могли бисте лакше да се мењате...
Овако, у питању је савршен пар...
 
Nemoj tako Samanta, svi mi zmamo kako je to kad neko ima zivot kraj nas, zato to treba spreciti, jedini je problem kako spreciti da ima zivot pre nas.

Iako sam u brak usao u svojoj tridesetoj
na sva
pa makar i najnevinija pitanja izabranice moga srca
o mojoj proslosti ja sam uvek imao samo jedan odgovor

- Ali draga ja nisam imao devojku pre tebe
Ti si mi prva

Zena naravno ne kopca se na ledja
o svemu je sasvim lepo i detaljno bila obavestena jer joj poznanici i prijatelji pricali i sto pitala i sto nije
znala gomilu detalja koje sam ja vec zaboravio

No sve joj je to bilo uzalud jer ja sam sve negirao i samo ponavljao

- Ma ti si mi duso prva
pre tebe za mene nije bilo zivota
 

Back
Top