Tijana Bogićević

KamencicNaPutu

Početnik
Poruka
6
Nadam se da mogu ovde da otvorim ovu temu…
Prvi put sam pre par dana cula ovde za ovu devojku I potrazila sam na youtube sta ima od nje… I ostala sam bez teksta!!!
Tako sam nasla nekoliko njenih obrada koje je otpevala sa gitaristom, Brankom Koprivicom I najezila se!!!
Inace je vokal Vlada Georgieva (nisam znala), ali stvarno me je odusevila pesma na engleskom koje je otpevala… Evo, stavicu cu ovde par linkova, a vi kazite kako vam se svidja.
Posto sam I ja saznala za nju preko ovog foruma, mozda se jos nekome svidi kao meni
Ako neko ima jos neke njene pesme, neka ih postavi ili nakaci link, hvala…

 
Malopre čuh njenu pesmu Pazi šta radiš. I više nego prosečna pesma. :neutral: Što je relevantnije za neku ocenu, od prepeva. :neutral: Vokal dobar, ali ukupno uzev, ona nije ništa što već do sad nije viđeno. :neutral: Mislim da ovoj zemlji treba inventivnijih muzičara... Prepoznatljivih. Originalnih.
 
Mislim da sam ja postavila pesmu, kad si prvi put čula ovde... :)

Što se Tijane i njenog pevanja tiče, ja stvarno ne mogu nikada rečima da iskažem sve što zaista mislim...
Ali dobro, evo sad postoji tema, pa mislim da i ne treba ja da pričam, dovoljno je da ljudi sami čuju;)
Što se mog mišljenja tiče, svakako jedan od najbolji vokala Srbije, naravno moje mišljenje... Ali na osnovu svega što sam čula od nje da svirkama, itd, verujte da je to osoba sa neverovatnim glasovnim mogućnostima, a o kvalitetima neću ni da pričam...

A što se pesama tiče, ima još par, pokušaću da ih nađem na youtube, mada nisam sigurna da ima tamo... Pozdrav
;);)
 
Malopre čuh njenu pesmu Pazi šta radiš. I više nego prosečna pesma. :neutral: Što je relevantnije za neku ocenu, od prepeva. :neutral: Vokal dobar, ali ukupno uzev, ona nije ništa što već do sad nije viđeno. :neutral: Mislim da ovoj zemlji treba inventivnijih muzičara... Prepoznatljivih. Originalnih.

Pa dobro, istina je da pesma i nije baš nešto na šta je Srbija navikla, ali ni njen glas nije uspeo da dođe do izražaja... Ipak, to je samo jedna pesma za sada, a biće ih nadamo se još puno... Poslušaj pesmu Stay another song, tu je pesmu ona pisala, i muziku i text...;)
 
Jeste, ti si stavila klip RUN i tad sam prvi put cula i odusevila se!! stvarno nisam znala za nju, iskreno. A evo nasla sam danas jos jedan klip na Youtube, ne znam da li si ti stavila, pesma Call me baby sa Niggorom i otpevala je nestvarno dobro!! Ima mnoooogo mocan glas... ;) :super:


PS. I ta pesma koju je ona pisala, Stay another song, je stvarno prelepa.....
 
Poslednja izmena:

Back
Top