Подгорица певала Србији !

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
ВАТЕРПОЛО: "Делфини" стали у полуфиналу Свјетске лиге
subota, 20 jun 2009 19:41 ин4с
Упркос сјајној подршци српских навијача у Подгорици, ватерполо репрезентација Србије није успјела да се савлада Хрватску и пласира се у финале завршног турнира Свјетске лиге.
Делфини тако неће бити у прилиц да у недјељу бране титулу најбољег у комерцијалном такмичењу, освојену лани у Италији.

Србија је изгубила у полуфиналу СЛ од Хрватске 5:7 (1:3, 2:1, 1:1, 1:2).

Хрвати су боље отворили утакмицу повели 3:1, а српски ватерполисти су у другој, трећој и четвртој четвртини пропуштали прилике да се врате у меч.

У другој четвртини, код резултата 4:2 за Хрватску, српски ватерполисти пропустили су три напада, укључујући два са играчем више, слично се поновило и у трећем делу игре при резултату .

Чуо и ја лично на ТВ да су баш певали из свег гласа, чак и кад смо губили 3 гола разлике, громогласно се певало Тамо далеко.
Наравно, овим нисам хтео провоцирати Хрвате већ да укажем зашто треба српско-црногорске стално побољшавати.
Још једном, велико хвала људима из Црне Горе што су бодрили репрезентацију Србије !
 
Крв није вода, а браћа су увијек браћа. Кад се страсти смире, опет ћемо бити једно, како год се називали. У једну руку ми је и драго што у финалу неће бити Србија и Црна Гора јер нам сада не треба ривалитет. Нека нас освете у финалу. Напријед Црна Гора!
 
smeshno je i tuzno kako se dozvoljava da onaj nesposobni retard Dejan Udovicic i dalje unishtava srpski vaterpolo
prvo je godinama vukao partizan na dole a i kad je smenjen iz partizana ostao na chelu reprezentacije iz koje je oterao sve sthto vredi:hahaha:
nikakav trener koji iz pitaj boga kojih razloga je guran i guran i guran
valjda cemo konachno dzoiveti da ga ishutiraju nogom u guzicu i iz reprezentacije
 
Крв није вода, а браћа су увијек браћа. Кад се страсти смире, опет ћемо бити једно, како год се називали. У једну руку ми је и драго што у финалу неће бити Србија и Црна Гора јер нам сада не треба ривалитет. Нека нас освете у финалу. Напријед Црна Гора!
Напред Црна Гора ( увек навијам за њих кад играју против осталих репрезентација ) !
 
Крв није вода, а браћа су увијек браћа. Кад се страсти смире, опет ћемо бити једно, како год се називали. У једну руку ми је и драго што у финалу неће бити Србија и Црна Гора јер нам сада не треба ривалитет. Нека нас освете у финалу. Напријед Црна Гора!
budite vi iz Bosne slobodno ponovo sa njima jednom , samo nemojte nas iz Srbije da mesate u tu vasu eventualnu vezu
 
budite vi iz Bosne slobodno ponovo sa njima jednom , samo nemojte nas iz Srbije da mesate u tu vasu eventualnu vezu

Код тебе се страсти још нису смириле. Ми са граница нације увијек прије осјетимо ствари. Не може један уцијењени политичар посвађати народ на дуже стазе. Много тога нас веже вијековима, а вијековима ће нас и везати. Зато, брате, полако, не дај да ти такви дижу притисак.
 
  • Podržavam
Reactions: DJM
Срби су певали Србији :ok: Званична Подгорица је прошиптарска :ok:

Пусти "званичне", народ је битан.

Напред Црна Гора ( увек навијам за њих кад играју против осталих репрезентација ) !

Pa pola su Srbi BRE... SRBI All Around The World ujedinimo se :D

Srbi pevali Srbiji?nesto cudno?

Ал Бунди- Ти би и са Републиком Српском да нас свађаш ?!
Због таквих као што си ти Србија нам је у оваквом стању каквом је.
Дај човече, не таласај !
podržao sve
 
Код тебе се страсти још нису смириле. Ми са граница нације увијек прије осјетимо ствари. Не може један уцијењени политичар посвађати народ на дуже стазе. Много тога нас веже вијековима, а вијековима ће нас и везати. Зато, брате, полако, не дај да ти такви дижу притисак.
ma nisam ja u svadji ni sa kim , ali me za Crnu Goru i tamosnji narod ne vezuje bas nista ,a iz prakticnih razloga ne treba vise da ulazimo u nikakve zajednice sa njima jer za 80 godina koliko smo ziveli zayednice samo je CG imala koristi od toga , a mi samo stete .
 
ma nisam ja u svadji ni sa kim , ali me za Crnu Goru i tamosnji narod ne vezuje bas nista ,a iz prakticnih razloga ne treba vise da ulazimo u nikakve zajednice sa njima jer za 80 godina koliko smo ziveli zayednice samo je CG imala koristi od toga , a mi samo stete .

bas tako, a ovi crnogorci da nas vise ne gnjave sa bratstvom i jedunstvom na stetu srbije.
tamo su vasa braca a ne nasa.
da ste hteli vi i vasa braca sa nama bili biste, al ZAJEDNICKA SRBIJA je najbolje resenje za vas,zar ne?
 
ma nisam ja u svadji ni sa kim , ali me za Crnu Goru i tamosnji narod ne vezuje bas nista ,a iz prakticnih razloga ne treba vise da ulazimo u nikakve zajednice sa njima jer za 80 godina koliko smo ziveli zayednice samo je CG imala koristi od toga , a mi samo stete .

"Из практичних разлога"-никад не реци никад! Историја не почиње прије 80 година. Да су њихови дједови и прадједови тако размишљали, битка на Мојковцу не би била ни вођена (могли су се склонити и сачувати главе), а многи од нас Срба не би ни постојали јер би наши дједови и прадједови погинули. И ми смо њих "издали" на Скадру, премда смо вјероватно били у праву (Скадар тешко да је могао остати у црногорским рукама и таквој констелацији међународних снага и односа). Можда су и они сада у праву, не знам, али знам да су нам они први и најближи. Свака част и Русима и Грцима, али они су даљи "рођаци" и "сусједи" али браћа су браћа (и то без наводника).
Заједнице само треба добро дефинисати и записати шта је ко у њих унио. Када се тако уради, заједнице функционишу и између потпуно различитих народа.
 
Упркос сјајној подршци српских навијача у Подгорици, ватерполо репрезентација Србије није успјела да се савлада Хрватску и пласира се у финале завршног турнира Свјетске лиге.


Izvini,kome bi to trebalo pa da pevaju srpski navijaci nego Srbiji??
 
http://www.dubrovacki.hr/clanak/8410/srbi-zvizdali-crnogorci-pljeskali

Srbi zviždali, Crnogorci pljeskali

Srbija je očekivano imala podršku svojih navijača u Podgorici, na utakmici polufinala Svjetske vaterpolske lige protiv Hrvatske, koji su tijekom izvođenja Lijepe naše, hrvatske himne, zviždali.

Međutim, na zvižduke Srba odgovorili su navijači Crne Gore. Naime, Crnogorci su počeli pljeskati na našu himnu te su nadjačali zvižduke navijača Srbije.
 

Back
Top