Poziv Srbima iz Hrvatske

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
znas li ti zasto je pobjegao on??zato sto su se neki nasi smranaderi i seljoberi u vladi da bi se uvukli u dupe EU,urotili protiv njega..on je bio osudjen i prije postupka...

Bas mi je zao sto se osudio svojim delima pa mu je postupak samo trebao odrediti kaznu.Nije bilo davno a ni daleko pa da se ne secamo i da nema onih kojima je Bog dosudio da zive duze nego je Glavas presudio.
 
гостопримство ни Аустроугарска није дала

Срби су крвљу плаћали слободу коју имаше у крајинама војним
штитећи гмазове да их не покољу Турци
кад видим сада какви су
боље да Турке пустисмо да покољу стоку

:rotf::rotf::rotf::rotf:
jeli tbe neko ucio povijesti...
ili si samo spavao na predavanjima
 
tocno, odnosno moguce...
ali to potvrduje cinjenicu da ste bjezali pred njima i udomili sw kod nas...
i to sto ste nam napravili 90-ih je hvala..
naravno da se tada, kao ni danas nije pitao narod, ali znalo se sto su hrvatske teritorije, koje teritorije su pod ingerencijom hrvatskog Sabora i Bana, i da je Bec imao zadnju rijec je jasno...( uostalom tako je bilo diljemm danasnje europe)
ali to ne mijenja povijesnu cinjenicu da smo vas prihvatili i da ste dosli kod nas
(iako mislim da je glupa rasprava tko se kad gdje selio, ali dio vas jednostavno nezeli ukljuciti mozak)

Da te vratm ja malo u dalju proslost.Cara Stefana Dusana sestra Ana se udala za Milana Subica Bribirskog,i nakon godinu ostala udovica sa maloletnim sinom,a Carstvo mu Dusan je poslao jednu stotinu da joj se nadje pri ruci.....pa da ne bude da je Srba tamo od Austro Ugarske.Bilo ih je i od ranije.A niti ste vi nekog prihvatali niti je neko vama dosao kad drzavu niste imali ,pa da ste odlucivali koga primate a koga ne .
 
Naravno da političari moraju sve ovako-onako, multikulti, legalno, dobri susjedi, bla bla

Znamo da je to fasada te profesije:

1. u Hrvatskoj je srpska imperijalna politika pokušala prvo okupirati cijelu zemlju, pa onda oko 70%, i na kraju 26% što nas je gušilo i davalo manje šanse za nekakav život nego i Cipru. Manjina od kojih 200-300.000 ljudi uz pomoć JNA okupirala četvrtinu zemlje i praktički ju presijekla.

2. 1995. ta je manjina poražena i pobjegla. Tako je to u etničkim ratovima. Petokolonaške manjine ili same kidnu (Francuzi iz Alžira, Portugalci iz Angole,..) ili ih domaći protjeraju
(Nijemci iz Šlezije i Istočne Pruske, Muslimani iz Srbije, ..).

I još su ovi pozeri iz ĆAO Krajine i jeftino prošli.
No, tu je i RS za mali bodybilding...


u pravu si...
trebala je engleska, americka ili francuska doktrina oslobadati okupirani dio RH
onda se nebi danas pre...nadobudavalji...
 
Da secam se. Secam se i da je veliki deo tvog naroda izbegao sa tih prostora,ali ih ja sada nisam nazivao kukavicama zato shto su morali da odu da spasu zivu glavu. Isto kao shto su i Srbi morali. I sad bih ja po tvojoj i Slavonijinoj filozofiji trebao da kazem. Gledaj molim te sise zbrisali da ih ne bi zaklali ccccc strashno kolike kukaice:roll:

ne, nije korektno ovo sto pises...
hrvati, odnosno svi nesrbi su (kojima je uspijelo da prezive) su doista protjerani sa okupiranog podrucja (tzv. rsk) sa plasticnom vrecicom u ruci...imovina im je opljckana, kuce unistene...
nakon oslobodenja Srbi su pobjegli noseci sobom sve sto je bilo moguce, uvjezbano i planski
 
tocno, odnosno moguce...
ali to potvrduje cinjenicu da ste bjezali pred njima i udomili sw kod nas...
i to sto ste nam napravili 90-ih je hvala..
naravno da se tada, kao ni danas nije pitao narod, ali znalo se sto su hrvatske teritorije, koje teritorije su pod ingerencijom hrvatskog Sabora i Bana, i da je Bec imao zadnju rijec je jasno...( uostalom tako je bilo diljemm danasnje europe)
ali to ne mijenja povijesnu cinjenicu da smo vas prihvatili i da ste dosli kod nas
(iako mislim da je glupa rasprava tko se kad gdje selio, ali dio vas jednostavno nezeli ukljuciti mozak)

Hahaah ma znam da ste nas primili rasirenih ruku. Eno Ante Starchevic pun hvalospeva za Srbe:hahaha1: Znam i za to da ste stotine hiljada tih istih Srba pobili za vreme ww2. Ne dao Bog nikome takve gostoprimljivosti. Ne biste vi primili nikog da vam tako nije recheno. Da je kojim chudom to vasha drzava bila nikada nas ne biste primili. O tome i svedoche svi kasniji dogadjaji. Za vas su Srbi uvek bili samo uljezi koje treba proterati i istrebiti. I uspeli ste u toe. Cestitam!:ok:
 
ja sam tebi fino napisao,nije bitno jesi li Hrvatica,Madjarica bla bla bla,smatram da si kao osoba veoma licemjerna,da ne spominjem huskacica i cini mi se samo jedna ogorcena teta na sve oko sebe.Kakve to veze ima jesli li Srpkinja ili nisi?Nikakve,za mene si nula kao covjek i to je to

Тако пише један *рват који мрзи и воли да вређа :rtfm:
и онда Ђаво вам крив када нико не жели да дође у *рватску и
поред прелепог Јадрана!

.
 
Тако пише један *рват који мрзи и воли да вређа :rtfm:
и онда Ђаво вам крив када нико не жели да дође у *рватску и
поред прелепог Јадрана!

.
pa to da nitko nece da dodje mozes macku okaciti o rep:Dna temi Tijanic sam ti izvadio statisticke podatke da svake godine sve vise Srba ide na Jadran,i ne samo to,izvadio sam kako se tamo osjecaju i osjecaju li se ugrozeno:DAli tad nisi nista odgovorila jednostavno jer nemas sta:Dpa sad tu kao pises neke neistine:D
Statistika i sami Srbi te opovrgavaju:lol:
 
Predsednik Hrvatske, Stjepan Mesić je pozvao u petak Srbe iz Hrvatske koji su pobegli u Srbiju 1995. godine tokom ratnih sukoba u vreme raspada bivše Jugoslavije, da se vrate u Hrvatsku.

Predsednik Mesić je uputio poziv posle razgovora sa svojim kolegom iz Srbije, Borisom Tadićem tokom regionalnog samita zemalja srenje i istočne Evrope koji je u četvrtak počeo u Novom Sadu.

Lideri, učesnici ovog samita su pozvali - na kraju dvodnevnog regionalnog skupa - na borbu protiv svegtske privredne krize i na bolju raspodelu energetnskih resursa uključujući i isporuka zemnog gasa.

Srbija je, kao domaćin, pozvala na brže uključivanje zapadnog Balkana u EU - a predsednici Poljske i Ukrajine (Leh Kačinski i Viktor Juščenko) istakli su u prvi plan pitanje distribucije i diversifikacije energetskih resursa - i tako podsetili na spor oko gasa između Kijeva i Moskve u januaru.

Znak 'zrele demokratije'

Predsednik Hrvatske je rekao da njegova zemlja može da bude viđena kao zrela demokratska zemlja samo kada su njeni građani u stanju da se vrate svojim domovima bezbedno i sigurno.

Predsednik Tadić je, istom prilikom, rekao da Srbija podržava nastojanja Hrvatske da postane članica EU jer će to pomoći i težnjama drugih zemalja zapadnog Balkana ka istom cilju.

Tadićev poziv na bližu regionalnu saradnju

Predsednik Srbije je na samitu u Novom Sadu pozvao na bližu regionalnu saradnju kako bi se osiguralo da blakanske zemlje izađu iz ekonomske krize.

On je ujedno pozvao i na puno uključivanje zemalja zapadnog Balkana u EU da bi se osigurale stabilnost i bezbednost.

Na dvodnevnom samitu u Novom Sadu, koji završava sa radom u petak, učestvuju lideri 14 zemalja srednje i istočne Evrope.

http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2009/06/090619_mesiccallserbsback.shtml

Nadam se da više niko od proteranih i opljačkanih Srba ili bar retko ko ima neki važan životni razlog da se vrati u zemlju ljudskog jada zvanu Hrvatska...a ko mora,neka mu je sa srećom.:neutral:

Nismo mi pobegli Mis, mi smo isterani ko šugava paščad
 
e viš moja zebro ja samo tražih od moderacije da se to ovde tako i mora zvati

a ne ko što pišu svi ovde hrvati

da su ljudi odande otišli voljom svojom i i da su pobegli od svoje kuće zato što u endehaziji
bilo je sve super

Ma treba da znaš da oni koji to pišu tada su bili dečica pa su neupućeni, svaki pošteni Hrvat će ti kazati da je to sve bilo planirano i da se želelo očistiti Hrvatsku od Srba, čekao se samo povod.
Zato se ja radujem ulasku Hrvatske u EU, proradiće sudovi i pravda.
 
Ma treba da znaš da oni koji to pišu tada su bili dečica pa su neupućeni, svaki pošteni Hrvat će ti kazati da je to sve bilo planirano i da se želelo očistiti Hrvatsku od Srba, čekao se samo povod.
Zato se ja radujem ulasku Hrvatske u EU, proradiće sudovi i pravda.

Neće zebro proradit ,za pravdu se izboriti treba
i pamtiti ,ako treba pamtiti dugo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top