Time out

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
U mom drustvu je trenutno aktuelna "pauza" medju parovima, koju jedni smatraju alarmom za uzbunu (jer nesto vise ocigledno nije kako treba) i padom sistema, a drugi kao osvezenje i vreme za punjenje baterija. Zanima me vase misljenje i odgoror na pitanje-cemu to?:dontunderstand:
 
U mom drustvu je trenutno aktuelna "pauza" medju parovima, koju jedni smatraju alarmom za uzbunu (jer nesto vise ocigledno nije kako treba) i padom sistema, a drugi kao osvezenje i vreme za punjenje baterija. Zanima me vase misljenje i odgoror na pitanje-cemu to?:dontunderstand:

To ti je kao joker za k.aranje druge ili s drugom :)
 
"pauza",nikad nisam ni sa jednom devojkom bio na "pauzi",ili smo zajedno ili nismo,tako da ne umem da odgovorim, a takve poteze i ne razumem...
 
Zaleteli se previse u ocekivanjima i sada se brze ispuvali kao balon tu su oboje samo sto nemaju nikakve ideje kako dalje i polako prelazi u..............
 
Nakon dvije godine ozbiljne veze.
On :" Duso,znas mislim da je vrijeme da napravimo pauzu,moram da se nadjem u zivotu,pa eto ne znam kako da ti kazem nije do tebe,samo trenutno imam tesku fazu ne zelim da patis sa mnom,molim te razumi me!" Al u stvari misli (al serem,ocu da ebem drugu ribu nabacuje mi se i da pozvekam sve ono sto nisam stigao,malo da se izebem i onda cu te zovem pomirimo se).

Ona :" Dragi,znas mislim da je vrijeme da napravimo pauzu,moram da se nadjem u zivotu,pa eto ne znam kako da ti kazem nije do tebe ljubavi,vec o mene imam tesku epizodu u zivotu,ne bi zeljela da patis sa mnom sunce drago,volim ja tebe i trebam ali eto potrebno mi je vremena da se pronadjem,javit cu ti se molim te cekaj me." Ali stvarno misli (konju dosadno,ne mozes da me istorbas onako kako zelim,nesposoban si,odoh se izebati dok jos mogu moram da se iskresem max. jer ces me ti zenis,doba si ti meni ali ocu da se isprobam jos malo,papcino kako moram da lazem sunce ti ) :)

Takav ti je zivot :) Tako sve ide :) u krug u krug :) Ko tebe kamenom ti njega motikom :)
 
U mom drustvu je trenutno aktuelna "pauza" medju parovima, koju jedni smatraju alarmom za uzbunu (jer nesto vise ocigledno nije kako treba) i padom sistema, a drugi kao osvezenje i vreme za punjenje baterija. Zanima me vase misljenje i odgoror na pitanje-cemu to?:dontunderstand:
Несигурност. Да провере колико су пожељни и шта још могу да добију. :neutral:
 
ma te pauze su luda stvar...ja u zadnjoj vezi imao dve-tri al stvarno iz potrebe orocene koja je polako, polako prerasla u neorocenu. Mislim da nista dobro tu ne moze da se desi, ljudi koji se svadjau i mire i tako u beskraj to ne rade tako " e treba mi pauza" nego nekako drugacije :think:
 
Е ако ти знаш сад шта си рекао, знам и ја. :neutral:

bas se vidi da se kapiramo
u prevodu: kad pocne sa pauzama to je kraj u najavi
ljudi koji se posle raskida opet pomire oni i nisu isli na pauzu nego su se prosto posvadjali pa se opet pomirili. Pauza je po mom shvatanju promisljen (i lepo upakovan) izgovor
 
to je extra kad si sa nekim dugo zajedno i onda vidis da nije sve isto kao pre i onda uzmes time out, da se odmoris i razmislis i vidis da li ti taj neko nedostaje... ne mora da znaci da je predraskid
 
Jes. I onda je nakači neko treći. A tiiii o-sta-neš sam. Al nekad nekom ti treći budeš i onda opet srećan si ti... :)
Omladina nikako ne kapira kako je kratak život i koliko zapravo nemaš vremena za ovakve koještarije. :(
 
to je extra kad si sa nekim dugo zajedno i onda vidis da nije sve isto kao pre i onda uzmes time out, da se odmoris i razmislis i vidis da li ti taj neko nedostaje... ne mora da znaci da je predraskid

pa...jedan `oce da pravi pauzu a drugi mora...tako po defaultu, pa ti sad pogledaj stvari i iz njegove perspektive...dal` je to sve bas tako bezazleno
 

Back
Top