Prototype

V for Vendetta

Zainteresovan član
Poruka
301
prototype.jpg


Nova igra iz kuce Activision ce sigurno biti GAME OF THE YEAR jer ima sve na rapolaganju što gamer može poželiti. Igra je inače nešto poput mixa GTA4,Assassins Creed-ai Left 4 dead-a, gdje lik ima super moći i po klipovima niko mu ne može nista. U igrici lik se može pretvoriti u koga god hoće,moze rušiti vojnicka kola,tenkove i helikoptere ali i uci u njih i sa njima rusiti sve i svakoga. Mislim da je najbolje da se sami uvjerite evo vam link
Igra ce biti dostupna za PS3 XBOX360 i PC i ako vas interesuje sta igra trazi od vaseg racunara imam odgovor.
Igra će tražiti konfiguraciju poput one koja je potrebna za GTA4, a tačnije :

Windows Vista (plus Service Pack 1)
Windows XP (plus Service Pack 3)
plus DirectX 9
plus Microsoft .NET Framework 3.5
Minimalno

Processor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz
Memory: 1.5GB
Video Card: 256MB NVidia 7900 / 256MB ATI X1900
DirectX 9 compatible Stereo Sound Card
Keyboard
Mouse
preporuceno

Processor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz
Memory: 2GB (Windows XP) 2.5GB (Windows Vista)
Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870
DirectX 9 compatible Surround Sound Card
Keyboard
Mouse
 
Ajde i moje misljenje......Po meni igrica ima sve sto moze da zadovolji svakog igraca (samo ne sexualno) akcija dobra,prica jos bolja. Samo ja licno imam problem sto mi je mis izbagovan tako da mi je desno-levo a levo-desno i gore-dole a dole-gore....znaci sve obrnuto. Ali i sa tim sranjem igrica je veoma igriva,

Ujedno,ako neko ima isti problem a zna kako da se popravi neka javi.
 
Pa ti onda idi u kontrole i Invert (X) i Invert (Y) i bice normalno levo-desno i gore-dole...
Prica i nije nesto posebno..ali je zato igra najbolja od ovih novijih koje sam igrao!!
Divota je kad se izivljavas na onim jadnim civilima :D
Steva..
 
Hmm ocekivao sam vise od ove igre...animacije i filmici izmedju nivoa su super ali sama igra bledunjavo jednolicno...samo zgrade vojnici ***. mesavina spiderman-a i hulk-a sa malo boljom pricom...inace glas alexu merceru daje onaj glavni baja iz Prison Brake-a...mislim da je to igra koja je imala daleko veci potencijal da su je bar stavili u malo zivopisnije okruzenje...grafika ide od sjajne do ocajne texture istih likova su u nekim trenucima drasticno razlicitog kvaliteta to sam primetio kod onih vojnika-specijlanih jedinica sta god da su...igrivost je odlicna broj poteza i akrobacija koje lik moze da izvede je zavidan ali ostalo cist prosek...steta a mogla je da bude savemeni Prince of Persia
 
Upravo sam stigao do predzadnje misije....Znaci igrica je savrsenstvo. Mnogo je dobro kada unapredite sve pa onda radite evente.....

Inace resio sam problem sa misem,ipak je bila moja greska :)
 
Danas sam sredio finalnog boss-a. Odlicna igrica 5/5

Sada seckam zombije i radim event-e
Ostalo mi je jos nesto malo ljudi za WoI i oko 100 sfera da sakupim.
 
Juče sam počeo sa igrom i prešao sam dosad 17/31. Ovo je najbolja stvar koju sam igrao ove godine (neračunajući Mass Effect). Odlična mešavina gameplaya iz PoP-a, Assassin's Creed-a, GTA...
Ja sam stavio rezoluciju na 1024 a ostalo na medium i samo ponegde secka (8500GT 1GB, 2GB DDR2, C2D 4400 2,44 GHz).

Najveća mana je glup saobraćaj: nalazim se usred rata za uništenje hive-a, vojnici i mutanti svuda oko mene a autobus natenane prolazi pored nas... isto važi i za nove vojne baze - građani u kolima gaze marince, a ovi ništa...

AI vojnika je perfektan, a zombiji rade jedino što znaju, nadiru u hordama... Malo su amo preterali sa težinom sabotiranja detektora... Eventovi su poprilično zanimljivi, pogotovu oni u kojima se pridružuješ jednoj strani u cilju uništenja druge. Omiljeni citat:

"Sir, reinforcements have arrived. It's... It's... Alex Mercer!!"
 
Juče sam počeo sa igrom i prešao sam dosad 17/31. Ovo je najbolja stvar koju sam igrao ove godine (neračunajući Mass Effect). Odlična mešavina gameplaya iz PoP-a, Assassin's Creed-a, GTA...
Ja sam stavio rezoluciju na 1024 a ostalo na medium i samo ponegde secka (8500GT 1GB, 2GB DDR2, C2D 4400 2,44 GHz).

Najveća mana je glup saobraćaj: nalazim se usred rata za uništenje hive-a, vojnici i mutanti svuda oko mene a autobus natenane prolazi pored nas... isto važi i za nove vojne baze - građani u kolima gaze marince, a ovi ništa...

AI vojnika je perfektan, a zombiji rade jedino što znaju, nadiru u hordama... Malo su amo preterali sa težinom sabotiranja detektora... Eventovi su poprilično zanimljivi, pogotovu oni u kojima se pridružuješ jednoj strani u cilju uništenja druge. Omiljeni citat:

"Sir, reinforcements have arrived. It's... It's... Alex Mercer!!"

Odlicno primeceno stvarno deluje smesno zombiji i mutanti po ulici unistavas tenkove helikopteri padaju okolo a kola i busevi se najopustenije "usetavaju" u ratnu zonu pored toga samo da moze malo da se promeni okolis bilo bi extra posto se sve desava u gradu inace sve ostalo je extra odradjeno...u pocetku mi je bila malo bzv ali kako napredujem kroz igru sve mi je bolja...i zaista taj event kad mozes da biras stranu pa se juris sa onom drugom jer extra a ni ostali nisu losi...
 
Obrnuo sam je i tokom zadnjih par misija nisamo mogao da sklonim pogled sa ekrana!! Neračunajući glup saobraćaj, atmosfera na kraju je neprevaziđena. Bez glupog saobraćaja nikad ne bih mogao da pobedim Elizabeth Green, jer ti je potrebno MNOGO kola da je uništiš!! Tek sam pri kraju provalio da je tenk najefektivnije oružje protiv nje. Prizivao sam i artiljeriju, ali ona kao da nije ni osetila...

U svakom slučaju, ocena 95/100!
 
Dobra je ali sumnjam da moze da bude game of the year...jeste da su ove godine bili sve poluprosecni naslovi ali krajem leta dolazi Batman,pa na jesen Bioshock 2, Edge of Twilight, CoD6....tesko da ce Prototype moci da se nosi sa tim naslovima...ali je izvrsna igra..
 
Pa videces kad izadju...Batman-a najavaljuju kao vrh igru...a Edge of Twilight potrazi neke trejlere na netu ili po nekim gamer sajtovima pa ce ti biti jasnije samo da nas ne zajebu pa da igra izadje samo za glupave konzole mada ne bi trebalo...Bioshock 2 mislim da ne treba posebno da naglasavam sta je ta igra...ove igre nisam stavio u poredjenje sa Prototype-om zbog slicnosti (posto se potpuno razlikuju) nego sam se osvrnuo na Vendett-in prvi post da ce igra biti Game of The Year
 

Back
Top