tuci muskarca ili ne?

avramir

Početnik
Poruka
22
cesto se moze cuti kako macho tipovi pricaju da je s vremena na vreme dobro istuci zenu, pa se pitam ima li zena koje misle da bi s vremena na vreme trabalo istuci muskarca i kakvo je misljenje po pitanju dominacije muskarca nad zenom (chobani) odnosno zene nad muskarcem (papuchari)?

da li je to u sustini ista stvar samo sa razlikom da muskarac primenjuje fizicku silu, a zene to rade na nekom suptilnijem "psiholoskom" nivou bez primene fizicke sile? meni licno obe stvari jako smetaju... koje je vasa misljenje koliko je rasprostranjeno jedno a koliko drugo i da li se mogu posmatrati podjednako?
 
Ima ta teza da muskarci zlostavljaju zene fizickim putem,a zene njih psihickim.
Neki tamo baja(do moga:lol:)zenu isamara,a onda neka tamo zena muza stalno vredja,napada verbalno za sitnice,optuzuje ga za sve moguce i nemoguce,podcenjuje ga i omalovazava:confused:
I tako je svima lepo:eek:
ja sam protiv bilo koje vrste zlostavljanja(dobro lazem sada-nekada budem mucitelj kada se dernjam na ukucane,ali tada mog coveka ne omalovazavam:per:)
Nevezano za autorku teme-relativno skoro sam se prikljucila forumu,i tema o zlostavljanju zena od tada se otvorilo mnogo:roll:
Pocinjem da verujem da to neke ljude pali pa kao pitaju,i pricaju o tome-sta tu ima da se kaze?!
Ok,ovo pitanje je druge vrste-nema veze sa mojom tezom gore navedenom;)
 
Batina je iz raja izašla :cool:

I ne mislim na nasilje. Ja se nasilja užasavam. :eek:

Batina se može tretirati kao pedagoško sredstvo i ima primenu na muškaracima. Implementirati kada god na intelektualnom i psihološkom nivou zakažu. Ispada da treba često, ali i antibiotici moraju da se uzimaju redovno i u redovnim razmacima da bi delovali i doveli do ozdravljenja.

Obrnuto spada u nasilje. Da pojasnim: nije univerzalna metoda za oba pola. Važi samo za muški. Na njih to deluje lekovito :mrgreen:
 
Zene? Pa one su pravi teroristi...sistematski...godinama,polako,natenane...kao kinesko mucenje,mislis,nije nista...a onda shvatis da se nad tobom odvija nezamislivi teror!!!?? Naravno,one tako to lepo upakuju u ljubav da nema sanse da primetis bar 4-5 godina.A posle toga je kasno.\
Vec se duboko uvukla u sve pore tvog zivota,rodila ti decu i prosirila polje terora osecajem krivice ako se njoj i deci bilo sta lose desi u zivotu.

Tako da...pojedine zene s vremena na vreme dobiju batine,ali to nije nista u odnosu na to sta 90% zena tradicionalno radi svojim partnerima.
 

Back
Top