tuci muskarca ili ne?

Savet ženama:
Nemojte samo tući muževe, to je nedovoljno. Sa njima treba da postupate u skladu sa preporukom EU o smanjenju zagađenja.
Muškarac je potrošna roba (slično soku u tetrapaku). Treba ga prubušiti (kroz srce po mogućnosti), isisati sve što se može iz njega (kuću, pare...), zatim ga naduvati (da misli da on nešto znači ženi), onda ga baciti na beton i naglo zgaziti (da se ne snađe) On će da pukne kao balon uveseljavajući prisutne. On tad prestaje biti muž i postaje ĐUBRE. Za uklanjanje tog đubreta postoje specijalizovane službe (socijalna,sud,policija) koje će ga neškodljivo ukloniti.

Napomena: ni u kom slučaju ne ostavljajte upotrebljene muževe po ulicama, da se neka druga žena ne bi saplela na vaše otpatke. Muža obavezno neškodljivo uklonite. Bacanje u kontejner ili kantu za đubre nije dovoljno, najbolje je spaljivanje ili zakopavanje na nekom teško dostupnom mestu. Na žalost recikliranje starih muževe NIJE MOGUĆE (barem sa sadašnjim nivoom tehnologije).
:sad2:
 
Tuca!
To je uzasno. Niko nikoga ne bi smeo da tuce. Valjda postoje reci, razgovori, dogovori, pa ljudi smo. Ako medju muskarca i zene nema komunikacije, onda nema razloga da ostaju zajedno. Nikakve batine ne mogu nista dobro da donesu.
 
Batina je iz raja izašla :cool:

I ne mislim na nasilje. Ja se nasilja užasavam. :eek:

Batina se može tretirati kao pedagoško sredstvo i ima primenu na muškaracima. Implementirati kada god na intelektualnom i psihološkom nivou zakažu. Ispada da treba često, ali i antibiotici moraju da se uzimaju redovno i u redovnim razmacima da bi delovali i doveli do ozdravljenja.

Obrnuto spada u nasilje. Da pojasnim: nije univerzalna metoda za oba pola. Važi samo za muški. Na njih to deluje lekovito :mrgreen:

Definitivno se slazem. Ima li mozda neki i za mene koji mi nece vratiti dok mu brojim rebra. :mrgreen:Uzasavam se nasilja prema meni, ali muskarci, poneki, ponekad, zasluzuju svu paznju i tretman.:hahaha:
 
cesto se moze cuti kako macho tipovi pricaju da je s vremena na vreme dobro istuci zenu, pa se pitam ima li zena koje misle da bi s vremena na vreme trabalo istuci muskarca i kakvo je misljenje po pitanju dominacije muskarca nad zenom (chobani) odnosno zene nad muskarcem (papuchari)?

da li je to u sustini ista stvar samo sa razlikom da muskarac primenjuje fizicku silu, a zene to rade na nekom suptilnijem "psiholoskom" nivou bez primene fizicke sile? meni licno obe stvari jako smetaju... koje je vasa misljenje koliko je rasprostranjeno jedno a koliko drugo i da li se mogu posmatrati podjednako?

Citirala sam te sa merakom :D Pazi samo ,kad bi zene bile jace , kako bi muskarci bili tuceni .Vjerujem mnogo cesce i jace nego obrnuto.
U vremenima koja dolaze ,ta ce pojava biti cesca jer je i sad imamo u zacecima.
U mom dugogodisnjem iskustvu uvijek sam znaka liniju do koje sam isla da je ne preskocim i ne daj Boze budem bijena.Zene znaju da kazne bez fizckog napada i to cesto bude bolnije.:)
 
Meni moj dragi svako jutro kaže "Draga,imaš pola sata,kreći". I onda ja ispaljujem sve ono što mislim i ne mislim,što si uradio ovo ovako,što to nije onako,gde si ovo stavio,bolje da si stavi tamo..... Mi to zovemo jutarnje ZVOCANJE. Po isteku pola sata lepo se dogovorimo oko dnevnih dužnosti i obaveza,pa svako na svoju stranu da što pre pozavršavamo i da se zajedno popodne odmaramo i sprdamo.
Jbga,shvatio je na vreme kako je najlakše izaći sa mnom na kraj!!!
 

Back
Top