Kako da smuvam tipa iz kres-sheme?

piskotica

Zainteresovan član
Poruka
174
L :idea: judi, ovo jeste vrhunski debilno pitanje, ali me zanima kako devojka moze navesti tipa sa kojim je u kres semi [/u](bas zestokoj) :wink: da pozeli vezu sa njom... nije bas konvencionalna varijanta, i fale mi ideje - jer se mi i inace kresemo, izlazimo i provodimo prilicno vremena zajedno... 8)
:cry: (a on pri tom misli da sam totalno neemotivna jer imam decka) :cry:
thanks unapred!
nesto u poslednje vreme dobijam tripove da nije sve u seksu... :shock:
 
piskotica:
L :idea: judi, ovo jeste vrhunski debilno pitanje, ali me zanima kako devojka moze navesti tipa sa kojim je u kres semi [/u](bas zestokoj) :wink: da pozeli vezu sa njom... nije bas konvencionalna varijanta, i fale mi ideje - jer se mi i inace kresemo, izlazimo i provodimo prilicno vremena zajedno... 8)
:cry: (a on pri tom misli da sam totalno neemotivna jer imam decka) :cry:
thanks unapred!
nesto u poslednje vreme dobijam tripove da nije sve u seksu... :shock:

Znas li da je Ivo Andric rekao Volela sam ja tebe voleo si ti mene ali ne u isto vreme.
Oladi ga i kad bude hteo da se kresne sa tobom kaszi mu da ne mozes, ma koliko to htela. Oladi ga pa mu se otvori kad se ne bude nadao. Ako te oladi nemoj da se bojis ionako te samo use use and use, a da budes necija lutka ne zelis. To neka ti bude prvi korak. pa polako. Ne znam zasto ali je uvek ta igranka potrebna ma koliko dugo da si u vezi pa na bilo koji nacin bila veza koncipirana. Moras da se igras a da ne pokazes slabiju stranu. Odmah si ranjena, samo kad ostavis dovoljno prostora za to.
8)
 
piskotica:
L :idea: judi, ovo jeste vrhunski debilno pitanje, ali me zanima kako devojka moze navesti tipa sa kojim je u kres semi [/u](bas zestokoj) :wink: da pozeli vezu sa njom... nije bas konvencionalna varijanta, i fale mi ideje - jer se mi i inace kresemo, izlazimo i provodimo prilicno vremena zajedno... 8)
:cry: (a on pri tom misli da sam totalno neemotivna jer imam decka) :cry:
thanks unapred!
nesto u poslednje vreme dobijam tripove da nije sve u seksu... :shock:

Pa pređi na konvencionalne varijante.
Možda bi se i smuvao sa tobom, ali ti imaš dečka, koga varaš sa njim. Kako onda da ti veruje?
Stavi mu do znanja šta želiš i to mu i dokaži :wink:
 
jel ti to hoćeš da kažeš da imaš i dečka i kres šemu? A mi još trebali da ti pomognemo... ma u prirodi sam prevarant, kukavica, i sl da bih ti pomogla. Znaš li ti bre koliko poštenih devojaka nema nikog od vas nezajažljivih. A da ne govorim o tome da nas sve posle muškarci smatraju za iste kad se na vas ugledaju kao primer. Mrš bre!
 
hazard:
jel ti to hoćeš da kažeš da imaš i dečka i kres šemu? A mi još trebali da ti pomognemo... ma u prirodi sam prevarant, kukavica, i sl da bih ti pomogla. Znaš li ti bre koliko poštenih devojaka nema nikog od vas nezajažljivih. A da ne govorim o tome da nas sve posle muškarci smatraju za iste kad se na vas ugledaju kao primer. Mrš bre!

KAKO JE OVO SUROVOOOO.... :cry:
samo pokusavam da ndjem i emotivnu i seksualnu komponentu kod istog tipa, i, kapiras li koliko je to tesko :?:
 
piskotica:
L :idea: judi, ovo jeste vrhunski debilno pitanje, ali me zanima kako devojka moze navesti tipa sa kojim je u kres semi [/u](bas zestokoj) :wink: da pozeli vezu sa njom... nije bas konvencionalna varijanta, i fale mi ideje - jer se mi i inace kresemo, izlazimo i provodimo prilicno vremena zajedno... 8)
:cry: (a on pri tom misli da sam totalno neemotivna jer imam decka) :cry:
thanks unapred!
nesto u poslednje vreme dobijam tripove da nije sve u seksu... :shock:
Pa pazi svako normaln bi mislio da si neemoivna, ako imas kao jednog stalnog decka, a s'druge strane imas yebacha. To mi nekako deluje kao da za svaku svoju potrebu trazis coveka koji ce je najbolje zadovoljiti! Naravno da onda tvom yebachu nije ni na kraj pameti da te seta ko devojku, a kamoli ne da bude u ozbiljnoj ljubavnoj/emotivnoj vezi!!!
 
:arrow: ...tesko je,tesko je...kad si malo sje8an kao sto si ti na primer...qaraj se sa obojicom,pa sa ovim se svedi na fantastican sex,a sa ovim malo i popricaj posto te razume,ali nije mi jasna jedna stvar-da nisi mozda ocekivala drugo misljenje od njega,drugacije od tog kojeg ima sad?!Pa ne samo da treba da misli da si bezosecajna i boli te za veze(kao sto je verovatno podsvest u tebe,rom memorija),vec si srecna sto te i dalje prca,ja bi te licno cimao kad mi se priqara...ili mojim ortacima...pa se malo druzimo,a onog trenutka kada bih swrsio,ne bih mogao da te gledam.
I tako sve iznova...naravno,ukoliko posedujes bilo kakvo znanje.
Kako bilo,gade mi se takve ***** koje nemaju muda da prekinu nesto sto ne postoji ili koje su u fazonu "bolje da zadrzim dok ne nadjem nesto novo,sigurnije"...
Dakle,kamiondzije i drvosece ribo...uzivaj :?
 
piskotica:
L :idea: judi, ovo jeste vrhunski debilno pitanje, ali me zanima kako devojka moze navesti tipa sa kojim je u kres semi [/u](bas zestokoj) :wink: da pozeli vezu sa njom... nije bas konvencionalna varijanta, i fale mi ideje - jer se mi i inace kresemo, izlazimo i provodimo prilicno vremena zajedno... 8)
:cry: (a on pri tom misli da sam totalno neemotivna jer imam decka) :cry:
thanks unapred!
nesto u poslednje vreme dobijam tripove da nije sve u seksu... :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sad mi je jasno kako uspevas da dozivis toliko orgazma! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jadan taj tvoj decko!
 
Citajuci ove postove covek bi pomislio da ovde niko nikad nije prevario momka ili devojku. Ako je stvarno tako ja vam se svima divim.

A ti "mala" sto bi htela da ti j***c bude decko, zaboravi na to. Ako zelis i emotivnu i sexualnu komponentu, resenje ti nije ni u jednom od njih dvojice. Moraces da nadjes nekog treceg.
 
Nisam nikad bila u situaciji da pored veze imam i neku kres shemu...
Ali, moje generalno iskustvo iz kres shema, u kojima sam bila u nekim periodima kad nisam imala veze je ovakvo:
- Kad god sam se ja trudila oko njih, zeleci da ta kres shema preraste u nesto vise, od toga nije bilo nista, jer im takva nisam bila interesantna za vezivanje...
- Onda kad sam u kres sheme pocela da ulazim zato sto sam od tih muskaraca zeljela samo to i nista vise, situacija se potpuno obrnula... Tad su oni bili ti koji su zeljeli da to sto imamo preraste u vezu...
I ne, nisam bila hladna prema njima i pravila se kao da me nista ne zanima... Jednostavno, posvecivala sam im se i trudila se oko njih, ali samo do momenta dok se vrata iza mene ili iza njih ne zatvore...
Nakon sto se vece zavrsi, oni me kao muskarci uopste nisu zanimali do nekog novog susreta, kad sam opet bila i dobra drugarica i pazljiva sagovornica i predana ljubavnica... Dok se opet vrata ne zatvore...
Takav moj stav i ponasanje dovodio je do toga, da oni pozele vezu...
Ali, ebi ga, od toga nije bilo nista, jer sam sad ja bila ta kojima oni nisu bili interesantni...

Ne znam da li ce ti ovo ista pomoci, ali hajde de, nece ni odmoci... :roll:
 
jagodica:
lazi ga da si raskinula s deckom zbog njega pa ako ne reaguje kazi da si se salila

OVO JE NAJGLUPLJI SAVET KOJI MOZES DA DOBIJES...MADA JA NISAM NI ZELELA DA SE MESAM U OVU TEMU,ALI!!!!
KADA ZENA ILI MUSKARAC OSTAVE PARNERA/KU ZBOG DRUGOG ILI DRUGE,I TOG NOVOG CE OSTAVITI ZBOG OPET NEKOG DRUGOG ILI DRUGE.AKO TI JE TAJ KRES KOMB. MALO PAMETNIJI,BOLJE NEMOJ TAKO NESTO DA MU GOVORIS....
DA SAM NA TVOM MESTU,PONASALA BIH SE KAO DO SADA JER SVE TO STO IMATE SADA NECE BITI ISTO AKO SE SMUVATE,A I DA TI KAZEM ISKRENO,ON JE TAJ KOJI BI TREBALO DA POTENCIRA NA TOME DA IMATE NESTO VISE OD SEXA.NISAM STAROMODNA SAMO SMATRAM DA JE GLUPO DA MU SE NAMECES AKO ON NE POKAZUJE INTERESOVANJE DA IMATE NESTO VISE,A TO BI SIGURNO PRIMETILA!
 
blacky80:
Citajuci ove postove covek bi pomislio da ovde niko nikad nije prevario momka ili devojku. Ako je stvarno tako ja vam se svima divim.

A ti "mala" sto bi htela da ti j***c bude decko, zaboravi na to. Ako zelis i emotivnu i sexualnu komponentu, resenje ti nije ni u jednom od njih dvojice. Moraces da nadjes nekog treceg.

konacno jedna normalna osoba koja ne vristi zgrozeno kad se pomene prevara :D
skoro sam pomislila da sam promasila forum na kome sam postavila pitanje... :oops:
Ovde ima toliko vrucih tema i perverznih odgovora, a sad su svi postali andjeli... :roll:
 
piskotica:
L :idea: judi, ovo jeste vrhunski debilno pitanje, ali me zanima kako devojka moze navesti tipa sa kojim je u kres semi [/u](bas zestokoj) :wink: da pozeli vezu sa njom... nije bas konvencionalna varijanta, i fale mi ideje - jer se mi i inace kresemo, izlazimo i provodimo prilicno vremena zajedno... 8)
:cry: (a on pri tom misli da sam totalno neemotivna jer imam decka) :cry:
thanks unapred!
nesto u poslednje vreme dobijam tripove da nije sve u seksu... :shock:

bojim se da je za njega kres šema samo kres šema i ništa više (to je naime večinom i jedini razlog takvih relacija)... 8)

(mada koliko vidim i sama si u situaciji u kojoj ne možeš imati ništa više od kres šeme, osim ako 'umeš' da sediš na dve stolice istovremeno)
 
apotekarkin_muz:
piskotica:
L :idea: judi, ovo jeste vrhunski debilno pitanje, ali me zanima kako devojka moze navesti tipa sa kojim je u kres semi [/u](bas zestokoj) :wink: da pozeli vezu sa njom... nije bas konvencionalna varijanta, i fale mi ideje - jer se mi i inace kresemo, izlazimo i provodimo prilicno vremena zajedno... 8)
:cry: (a on pri tom misli da sam totalno neemotivna jer imam decka) :cry:
thanks unapred!
nesto u poslednje vreme dobijam tripove da nije sve u seksu... :shock:
Jedini normalan odgovor!

Pa pređi na konvencionalne varijante.
Možda bi se i smuvao sa tobom, ali ti imaš dečka, koga varaš sa njim. Kako onda da ti veruje?
Stavi mu do znanja šta želiš i to mu i dokaži :wink:
 

Back
Top