Na jedan dan....

Ја уопште не бих желела да сам мушко. И извињавам се што сам се јавила да одговорим на тему. :)
Али сам целог живота волела што сам женско, иако сам урадила мнооого више ,,мушких'' ствари од многих мушкараца.
 
Ја уопште не бих желела да сам мушко. И извињавам се што сам се јавила да одговорим на тему. :)
Али сам целог живота волела што сам женско, иако сам урадила мнооого више ,,мушких'' ствари од многих мушкараца.
Nema potrebe da se izvinjavas.Svako ima svoje misljenje:)
 
Znaci ne bih toliko brinula o tome sta cu obuci.....nego opusteno otisla u grad na jutarnju kafu.....posmatrala devojke,komentarisala kao...jaoooj na sta ova lici itd.....pa odfurala na posao....probala usput da svirnem iz kola kako to neki rade.....pa spopadala koleginice na poslu....i sto vise njih muvala kako bih podigla reputaciju na poslu,pa nakon posla otisla ponovo u grad....opustencija,uzivanje,devojke svuda po gradu.....zena kuci kuva ,sprema...ja uzivam...pa kuci pod tus,pa ponovo u grad zurka do zore....itd...:)Privela par extra devojaka...sto vise to bolje...:)
Ah....opustencija:)
 
Znaci ne bih toliko brinula o tome sta cu obuci.....nego opusteno otisla u grad na jutarnju kafu.....posmatrala devojke,komentarisala kao...jaoooj na sta ova lici itd.....pa odfurala na posao....probala usput da svirnem iz kola kako to neki rade.....pa spopadala koleginice na poslu....i sto vise njih muvala kako bih podigla reputaciju na poslu,pa nakon posla otisla ponovo u grad....opustencija,uzivanje,devojke svuda po gradu.....zena kuci kuva ,sprema...ja uzivam...pa kuci pod tus,pa ponovo u grad zurka do zore....itd...:)Privela par extra devojaka...sto vise to bolje...:)
Ah....opustencija:)

Шта би радила са свим ,,спопаднутим колегиницама'' сутрадан, кад више не будеш мушко? :eek:
(Ја то све радим иначе, само не спопадам колегинице и не приводим девојке...:whistling:)
 
Ne bih volela da sam muško, dobro mi je i ovako. :)
Uživam u svemu što se odnosi na ženu - svom izgledu, garderobi, razmišljanju šta da obučem i kako da se našminkam. I što upravo pravim ledene kocke i kuvam supu i pilav i piskaram na forumu ;) - mogu da radim više stvari u isto vreme :) :D
 
Ponekad mi je mnogo drago što nisam muško :
Od muškarca se očekuje da uvek plaća, bar na početku veze - znači, finansijski nismo ga gubitku;)
Muškarci su ti koji uglavnom prvi prilaze. Jedan moj bivši mi je rekao kako je imao užasnu tremu kad mi je prvi put prišao, plašio se kako ću da reagujem. Koliko mi ga je bilo žao.
Zatim, vojska...
 
Ponekad mi je mnogo drago što nisam muško :
Od muškarca se očekuje da uvek plaća, bar na početku veze - znači, finansijski nismo ga gubitku;)
Muškarci su ti koji uglavnom prvi prilaze. Jedan moj bivši mi je rekao kako je imao užasnu tremu kad mi je prvi put prišao, plašio se kako ću da reagujem. Koliko mi ga je bilo žao.
Zatim, vojska...
Ok ....zavisi od coveka do coveka....Kakav pogled imas na stvarnost,takva ce ti i biti....Tako da...to nema veze sa tim da li si musko ili zensko.
 
Ponekad mi je mnogo drago što nisam muško :
Od muškarca se očekuje da uvek plaća, bar na početku veze - znači, finansijski nismo ga gubitku;)
Muškarci su ti koji uglavnom prvi prilaze. Jedan moj bivši mi je rekao kako je imao užasnu tremu kad mi je prvi put prišao, plašio se kako ću da reagujem. Koliko mi ga je bilo žao.
Zatim, vojska...

Bog me ne plaćaju oni stalno.
U vojsku više skoro ni ne idu, već služe civilno.:roll:
A ako mu je frka da mi priđe, onda je kukavica teška... šta će ti takav muškarac-pa to je žena!
 
koji je ovo fazon poebala bih sve redom?sta vas sprecava kao zene da poebete sve redom?lazni moral? :(
ja bih se ebala istim ritmom i kao musko i kao zensko
ne vidim nista lepse sto moze da se dozivi kao muskarac,sem zenskog tela,ali to dozivljavam i kao zena :rumenko:
 

Back
Top