SEVERINA VS. RUSLANA

milost

Primećen član
Poruka
789
Posle najnovijeg pojavljivanja famoznog snimka "cuvene" pevacice Seve,i nedovno odrzane pesme evrovizije i veoma zanimljivog nastupa ukrajinke,na kome navodno nije nosila gace,hteo bi da vidim sta mislite o svemu tome.Ono sto je sigurno da bi vecina novosadjana rado proveli makar jednu noc s jednom od njih dve.Interesuje me misljenje pre svega devojaka koje imaju momke,a sigurno je da i oni uzdisu za njima.Da li vam se desilo da umesto na vas devojke,vasi partneri misle na njih i to dok su sa vama??? :lol: Kakvi su vasi stavovi sto se ove dve,pa moze se reci sada nadaleko poznate devojke?Takodje me interesuje misljenje muskaraca,o istoj temi????Sa kojom bi ste radije bili,ili vam je tesko da se odlucite???Malo prokomentarisite ovu temu,garantujem i da ce novosadjanke biti zainteresovne o vasim odgovorima! :twisted:
 
Anja :*:
milost:
Anja :*:
Dolcezza:
Majke mi! UW me odbi od zayeb... na tu temu! Pogledala ja snimak i odmah mu rekla isto sto i ti, a on mi rece nesto u smisli, "niko ne moze da pogodi ... kao doktorsko dete"!!! Mislim stvarno!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: Bice da sam i ja zato pogodila!!!
Znaci bas si obratila paznju??? :roll: :?: :twisted: :lol:

A ti nisi???

Ili ne umes da prepoznas?
Nemoj da shvatis licno,malo sam se nasalio.Zaista se pitem ko nije obratio paznju na taj snimak.
 
milost:
Anja :*:
milost:
Anja :*:
Dolcezza:
Majke mi! UW me odbi od zayeb... na tu temu! Pogledala ja snimak i odmah mu rekla isto sto i ti, a on mi rece nesto u smisli, "niko ne moze da pogodi ... kao doktorsko dete"!!! Mislim stvarno!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: Bice da sam i ja zato pogodila!!!
Znaci bas si obratila paznju??? :roll: :?: :twisted: :lol:

A ti nisi???

Ili ne umes da prepoznas?
Nemoj da shvatis licno,malo sam se nasalio.Zaista se pitem ko nije obratio paznju na taj snimak.

Zasto bih shvatila licno?
Pa nije moja na slici!
 

Back
Top