Stranke u Srba....njihove ideologije i moral

Eric Draven

Veoma poznat
Poruka
13.290
Dakle ovako,da nabrojimo ove stranke koje se nesto "pitaju
DS,DSS,SRS,SNS,SPS,LSV,LDP,G17+....ima ih jos mnooogo!Elem ljudi Koja je ovde po vama najmanje zlo?Koja po vama ima dobru ideologiju a koja losu(obrazlozite i zasto)?
Koje treba "rasformirati" a koje ostaviti "u zivotu"?:think:

Ako cemo realno po meni je svaka veliko zlo ali na svoj nacin.Svi su uskakali iz jedne u drugu,pravili nove stranke....toliko je dresova promenjeno ali vecina ostaje obelezena srpom i cekicem(tj jaaako su crveni).Ako cemo o tome cija je ideologija najopasnija to vec vecina vas zna......Ideologija Velike Srbije by Vojislav Seselj.Coveku izgleda nije dovoljno ono sto imamo i svojim "pametnim' planovima je oterao Srbiju u tuki(ali da se razumemo i ostali nabrojani imaju ulogu,neko malu a neko veliku u ovome).
E sad kad bi par stranaka morao da ostavim u zivotu(naravno da imam moc da to uradim),G17 je zasluzio prvo mesto(sem toga i Dinkic bi odlezao kojih 30-40 godina za sve malverzacije),LDP(mislim da je vecini jasno zasto),SRS/LSV/SPS(radikale zbog gore pomenutog,LSV zbog dileje koja je vodi(i naravno zbog koju vodi,SPS(zato sto su ostale najcrnje komunjare).
Dakle ostale bi DS,SNS i DSS(DS bi mozda(ali veliko mozda) mogao nesto da ucini kada bi malo osvezili osoblje,SNS zato sto bi mozda takodje mogli nesto da ucine,a DSS da bi SNS mogao da dodje na vlast:mrgreen:).Eto

E sad vi!!!
 
Допада ми се само СПС и то оно што је на папиру а не оно што се ради.
ДС није лош ;)
ДСС ми не смета као ни радикали али нисам спремна да гласам за њих.

Остало бих укинула (првенствено Динкића, Тому и Чеду) али нажалост диктатура није дозвољена.
 
Допада ми се само СПС и то оно што је на папиру а не оно што се ради.
ДС није лош ;)
ДСС ми не смета као ни радикали али нисам спремна да гласам за њих.

Остало бих укинула (првенствено Динкића, Тому и Чеду) али нажалост диктатура није дозвољена.

Paaa kako je Tadija krenuo......:think::whistling:
nista ti to ne valja druze ,aj popi jednu , pa sve iz pocetka
Evo hocu......:lol:
 
Poslednja izmena:
Допада ми се само СПС и то оно што је на папиру а не оно што се ради.
ДС није лош ;)
ДСС ми не смета као ни радикали али нисам спремна да гласам за њих.

Остало бих укинула (првенствено Динкића, Тому и Чеду) али нажалост диктатура није дозвољена.

Како није кад живиш у класичној диктатури?
 
Допада ми се само СПС и то оно што је на папиру а не оно што се ради.
ДС није лош ;)
ДСС ми не смета као ни радикали али нисам спремна да гласам за њих.

Остало бих укинула (првенствено Динкића, Тому и Чеду) али нажалост диктатура није дозвољена.

"Поплавећеш" ти "нама" :mrgreen:........до избора.......не звао се ја Паприкариус!!! :hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:
 
Zato ti reci svoje krajnje resenje......u tome je poenta;):ok:
I rekoh stranke koje se nesto pitaju....:hahaha:

Крајње и једино сврсисходно решење за Србина је

3077905655_75ef41918b.jpg



Какве странке, каква демократија бре!!!:thumbdown:

То код нас ..........проверено не ваља тј .не даје резултате !!! :eek:

САМО ЧВРСТА РУКА!!! :sad2::sad2::sad2:
 
Крајње и једино сврсисходно решење за Србина је

3077905655_75ef41918b.jpg



Какве странке, каква демократија бре!!!:thumbdown:

То код нас ..........проверено не ваља тј .не даје резултате !!! :eek:

САМО ЧВРСТА РУКА!!! :sad2::sad2::sad2:

Чија рука? Оца Бранислава? :sad2:
 
citao sam jednom jednu knjigu davno pre i secam se jos uvek dobro da sam procitao jedan pasus koji kaze sledece:
"da bi se mogla doneti neka odluka koja je za vas vazna vi morate u tom momento odluke da budete iskreni kako prema sebi tako i prema svojim osecajima o donosenju odluke"
Sta reci o nasim partijama ili da kazem o nasim politicarima,njihovoj (NE) kulturi,njjihovom obrazovanju kako u moralnom a ono i u obrazovnom smeru!
O tome koliko im je stalo do NJIHOVE OTADZBINE,te iste otadzbine koju ONI navodno vode predstavljaju netrebam ni pominjati!
Neki kazu kao eto Karadjordjevic??? ...hm,mozda nekonekad ako zasluzi i dokaze njegov neki sin ali on sigurno NE,nije pojeo dovoljno cicvare i popare! uz ovaj narod-raju-
A svi ovi sadasnji predstavnici/DS,DSS,SRS,SNS,SPS...ovo se da kazemo racuna kao stranka... a sve ovo drugo to su "punoglavci" oni kako voda s jedne strane tako oni na tu stranu,mozda nekad ubodu SRECU na LOTO ali dotad uvek sve isto-isto-isto... ko vise plati njegovo!
A od ovih aj da kazem velikih,e od njih Boze mili samo nas SPASI,od njih se ne zna ko je vise protiv nas da li ONI/ovi koji nas predstavljaju i presedavaju-imaju VLAST- da li im GAZDE/USA-EU-Vatikan-Rusija za koje rade???!!!
Pa shvatite kad oni imaju sisteme koji rade protiv naseg NARODA i INTERESA u cilju drugog/neprijateljskog interesa protiv nas a mi im placamo troskove "BUKVALNO" nasim parama da rade protiv nas da nas SATANIZUJU...
Ove sve moze MORAVA da nosi,od njih valjde nije,kako za Opstine,tako za regije a tako i za drzavu oni RADE sve protiv naseg naroda,ali bas SVE!

Jedini nam je OPSTANAK,opet neki UTOVARIVAC ili BAGER ali ovaj put da se POMOLIMO BOGU unapred...
SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA
 
Poslednja izmena:
Рећи да је идеологија Велике Србије глупа и да је њу смислио Војвода Хашки је :roll:

Што се странака тиче, кад бих морао да бирам оставио СНС, ДС и ДСС, ал што се мене тиче једино дуготрајни, целисходно а уједно и најмање зло решење је вешање свих народних посланика са свим министирма, бившим и садашњим без изузетка.
 
Рећи да је идеологија Велике Србије глупа и да је њу смислио Војвода Хашки је :roll:

Што се странака тиче, кад бих морао да бирам оставио СНС, ДС и ДСС, ал што се мене тиче једино дуготрајни, целисходно а уједно и најмање зло решење је вешање свих народних посланика са свим министирма, бившим и садашњим без изузетка.

Moje misljenje ne moras da se slazes.

Vidim slazemo se uvezi stranaka........ali ovo za vesanje mi nije palo napamet.mada zasto prljati ruke njima kad mozemo da im nadjemo posao u kamenolomima da sluze narodu za nesto?:think:;)
 
Moje misljenje ne moras da se slazes.

Vidim slazemo se uvezi stranaka........ali ovo za vesanje mi nije palo napamet.mada zasto prljati ruke njima kad mozemo da im nadjemo posao u kamenolomima da sluze narodu za nesto?:think:;)

Није то мишљење него небулоза, то би било ко кад би рекли да је Хитлер творац идеје уједињења Немаца.
 
ldp............. ds............. sns.......................... srs
ovo su stranke koje trebaju opstati. ali mislim da bi ih trebalo biti pet, i ne mogu se odluciti za tu petu...dvoumim se izmedju sps i neke vojvodjanske stranke
ukinuti, dss, pod obavezno, iako su im namere mozda dobre, rezultatisu sasvim suprotni a i demode stranka. g17, isto tako
 
Није то мишљење него небулоза, то би било ко кад би рекли да је Хитлер творац идеје уједињења Немаца.

On ju je tada sprovodio.ili nije?

ldp............. ds............. sns.......................... srs
ovo su stranke koje trebaju opstati. ali mislim da bi ih trebalo biti pet, i ne mogu se odluciti za tu petu...dvoumim se izmedju sps i neke vojvodjanske stranke
ukinuti, dss, pod obavezno, iako su im namere mozda dobre, rezultatisu sasvim suprotni a i demode stranka. g17, isto tako
LDP ni pod razno.ne samo zbog politike koju bi vodili Ademe:),nego zbog toga sto mu se pokalnjaju dzipovi i ima jako "poznate" prijatelje....mafijas mi ne treba na celu drzave......
 
Poslednja izmena:
Свима је јасно зашто људи данас улазе у политику,постала је доста уносно занимање.Обезбеђује се посао у јавном предузећу или државној фирми,без бојазни да ће када њихова странка изгуби на следећим изборима изгубити радно место.Прећутни договор између странака постоји,тако да за све има места,тј.нема,али ко први дође у 8 на посао има фотељу,остали морају некако да се снађу до 16 :lol:
Беспотребно је причати о идеологији и моралу у странкама,јер 95% чланства из горе поменутог разлога уопште и не зна да ли им је странка лево или десно орјентисана.Када се тим људима помене странка они одмах виде неко лепо радно место и сигуран посао...
Јадно је ово друштво и ова земља :roll:
 

Back
Top