NECU VISE U AMSTERDAM NI NA SPACE CAKES

DENNY CRANE

Aktivan član
Poruka
1.070
Holandjani nam yebase sve po spisku sa ovim yebenim Mladicem........opet su odbili da diskutuju na samitu o slobodnom trgovisnskom sporazumu sa Srbijom.........:evil:

Pa dodje mi da im dam da dovedu svoje yebene vojnike koji su onomad dozvolili da se pred njihovim ocima pobije 5 000 ljudi da ga sami traze, yebo ih on.........:evil:
 
Holandjani nam yebase sve po spisku sa ovim yebenim Mladicem........opet su odbili da diskutuju na samitu o slobodnom trgovisnskom sporazumu sa Srbijom.........:evil:

Pa dodje mi da im dam da dovedu svoje yebene vojnike koji su onomad dozvolili da se pred njihovim ocima pobije 5 000 ljudi da ga sami traze, yebo ih on.........:evil:

Dont vori, bi hepi. Jednostrana primena nije jednostrana.
 
Mislim da oni za nečiji račun igraju ulogu "šmekera", kao Slovenci Hrvatima...

Ma jok......citao sam da se 12 njihovih vojnika koji su bili u Srebrenici ubilo u roku od par godihna nakon tog pokolja, a ostali su mahom narkomani i pijanci.........ne mogu sebi da oproste sto su bili pic*ke........

Genocid u Srebrenici je veca trauma za Holandjane nego za Srbe, yebote.......:roll:
 
Ma jok......citao sam da se 12 njihovih vojnika koji su bili u Srebrenici ubilo u roku od par godihna nakon tog pokolja, a ostali su mahom narkomani i pijanci.........ne mogu sebi da oproste sto su bili pic*ke........

Genocid u Srebrenici je veca trauma za Holandjane nego za Srbe, yebote.......:roll:

Iskreno mislim da se Holanđani tu malo više foliraju nego što to u stvari jeste... Mislim, ove naše gedže što su rokali, zabole na stvar, a ovi profesionalni vojnic, vrše samoubistva...:roll:
 
Oni se kao ne slazu po onim principu-ti bezi a ja cu da te jurim,kada se umoris odmaramo se zajedno pa nastavljamo.....:mrgreen::hahaha:

Znaju za ovo i Tadic,i Solana i holandjani.......napravili psi deal kako da najnamazanije yebu srbe ;)

Poenta je sledeca-ne daju pa ne daju,e sad ko je izabran da glumi mladjeg policajca to se tice jedino najmanje shibice koju je izvukao
........:mrgreen:
 
Holandjani nam yebase sve po spisku sa ovim yebenim Mladicem........opet su odbili da diskutuju na samitu o slobodnom trgovisnskom sporazumu sa Srbijom.........:evil:

Pa dodje mi da im dam
da dovedu svoje yebene vojnike koji su onomad dozvolili da se pred njihovim ocima pobije 5 000 ljudi da ga sami traze, yebo ih on.........:evil:

Dodje i meni neke stvari da uradim....ali isto tako to i prodje:lol:....sta ces ***.....
 
srbija moze da hoce da uradi isto sto i spanija, da osnuje sud gde bi se moglo suditi za zlocine pocinjene van teritorije srbije.

holandjani su direktno krivi za ovu krizu sa piratima, bacali su svoj optad i izvrsili pomor ribe u delu sveta gde ljudi zive od ribe i gde im je ribolov jedini prihod.

poznati kao stari perverzni rasisti, mislili su ajmo mi to da bacimo crnjama, em niza rasa em im je drava u raspadu.

posle tuzbe somalijaca u nasem sudu, mogle bi interpolove poternice da uslede koje se nesto ne bi ni pikale mnogo, ali bi istina o slucaju najzad izbila na videlo, ko je odgovoran za ovo sranje.
ne bi bilo bas prijatno holandskim oficijalcima da se objasnjavaju na svakom aerodromu, pogotovo onim u trecem svetu koji ne bendaju eu i usa ni dva posto.

udar na ugled holandije bi bio ne mali, pa bi se mozda moglo doci do kompromisa pre samog procesa.

medjutim, zna se kakve diletante imamo na vlasti.
 
Ma jok......citao sam da se 12 njihovih vojnika koji su bili u Srebrenici ubilo u roku od par godihna nakon tog pokolja, a ostali su mahom narkomani i pijanci.........ne mogu sebi da oproste sto su bili pic*ke........

Genocid u Srebrenici je veca trauma za Holandjane nego za Srbe, yebote.......:roll:

kakav genocid americki janicar sta trabunjas ti?

to je bila briljantna vojna akcija eliminacije balijskog uporista.
 
Holandjani nam yebase sve po spisku sa ovim yebenim Mladicem........opet su odbili da diskutuju na samitu o slobodnom trgovisnskom sporazumu sa Srbijom.........:evil:

Pa dodje mi da im dam da dovedu svoje yebene vojnike koji su onomad dozvolili da se pred njihovim ocima pobije 5 000 ljudi da ga sami traze, yebo ih on.........:evil:

Obzirom da se tribunal nalazi u Holandiji,i da za to dobijaju novac od UN-a,verovatno im se isplati da što duže ovaj sud ostane u Hagu a i dobijaju na značaju u međunarodnoj politici.
 
Holandjani nam yebase sve po spisku sa ovim yebenim Mladicem........opet su odbili da diskutuju na samitu o slobodnom trgovisnskom sporazumu sa Srbijom.........:evil:

Pa dodje mi da im dam da dovedu svoje yebene vojnike koji su onomad dozvolili da se pred njihovim ocima pobije 5 000 ljudi da ga sami traze, yebo ih on.........:evil:

Желим овом приликом да изразим братску захвалност далеком Холандском народу за велику услугу коју су учинили Српском народу удаљивши нас од европе али и разбивши нам било какве илузије о тој Европској унији.

Још једном,
ХВАЛА БРАЋО ХОЛАНЂАНИ!
ДАМОГДА НАМ ВИ НИКАД НЕ ДАЛИ ДА УЂЕМО У ЕВРОПУ!


:ok::ok::ok::ok::ok::klap::klap::klap::klap:
 
Isto kao i briljantna akcija crvenih mundira u odbrani od jurisa grupice urodjenika naoruzanih zasiljenim mangoima.

ne lupaj antisrbine.

ti "nenaoruzani" mudzahedini su ubili 3.200 Srba od 1992 do 1995 godine....

evo ovde imamo spisak svih postradalih u Srebrenici i okolni

Preko 3000 ljudi je na spisku srbomrzac

http://www.spc.rs/Vesti-2005/07/srebrenica.pdf

pomenuta akcija je bila neophodna da bi se zaustavilo stradanje srpskog civilnog stanovnistva i eliminisalo opasno fundamentalisticko-islamsko-teroristicko uporiste

I ti tvrids za sebe da si Jevrej a podrzavas mudzahedine?

Kad izrucite Ariela Sharona u Hag i proglasite ga za zlocinca onda mi se javi da pricamo.

ajde setnja srbomrzac i ti i ovaj sto je otvorio ovaj topic mozete samo da mrzite generala Ratka Mladica naseg srpskog heroja.
 
ne lupaj antisrbine.

ti "nenaoruzani" mudzahedini su ubili 3.200 Srba od 1992 do 1995 godine....

evo ovde imamo spisak svih postradalih u Srebrenici i okolni

Preko 3000 ljudi je na spisku srbomrzac

http://www.spc.rs/Vesti-2005/07/srebrenica.pdf

pomenuta akcija je bila neophodna da bi se zaustavilo stradanje srpskog civilnog stanovnistva i eliminisalo opasno fundamentalisticko-islamsko-teroristicko uporiste

I ti tvrids za sebe da si Jevrej a podrzavas mudzahedine?

Kad izrucite Ariela Sharona u Hag i proglasite ga za zlocinca onda mi se javi da pricamo.

ajde setnja srbomrzac i ti i ovaj sto je otvorio ovaj topic mozete samo da mrzite generala Ratka Mladica naseg srpskog heroja.

Ne lupaj ako ne znas malko dragi.

Gde su brojevi za tih 3200 ubijenih Srba a?
 

Back
Top