Muskarac sabijen u cosak

ja sam bre neko baksuz, stalno nalecem na tako neke sa cvikovanim fitiljom pa im posle zao. U principu sam *****...gledam da sto gladje prodjem kroz te scene sa uzavrelim emocijama...samo sto posle triput promislim dal mi to stvarnu u zivotu treba :think:
obicno mi ne treba :bye:
 
Sta mislite o tome kada muskarca sabijete u cosak, kako se ponasa? Da li je to onaj isti maco koji se sepuri pred vasim drugaricama ili on postaje nesto sto se zove p.i.ch.ki.ca?

Misliš ono kad mu saopštiš da si trudna....
Ili da si promenila pol i da si se u prošlom životu zvala Dragan......:roll:

Znam za slučaj kada su dva tipa na eskurziji iz zezanja stavili fantomke na glave i sa imitacijom pištolja zakucali na vrata drugarice iz odeljenja. Ona bila u sobi sa nekim tipom, i ovaj kad je video naoružane momke, pobegao i zaključao se u kupatilo, ostavivši nju samu. Kad mu je kasnije prebacila što je nije branio, odgovorio je "Ali dušo, gde ću na golo oružje?"...:hahaha:
 
Sta mislite o tome kada muskarca sabijete u cosak, kako se ponasa? Da li je to onaj isti maco koji se sepuri pred vasim drugaricama ili on postaje nesto sto se zove p.i.ch.ki.ca?

pa.....
ima istine, da, mada ja nikoga ne sabijam u cosak, obicno se sabiju sami pa posle ne znaju de da se denu.
mislim da zene redje ispadaju tako niske, jadne i bedne kako umeju muskarci onako u globalu, cast izuzecima.
 

Back
Top