APEL SVIM PATRIOTAMA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MarisavM

Obećava
Poruka
53
Poštovani,pre neki dan sam vas izvestio o dramatičnim dogadjajima ispred zgrade u kojoj živi uvaženi profesor Kovjenić kada je u blizini primećen veći broj policijskih vozila.Tada smo svi pomislili da je profesorovom patriotskom delovanju došao kraj i da mu se sprema hapšenje,a verovatno i fizička likvidacija.Na svu sreću bila je lažna uzbuna,pošto je policija pohapsila neke lokalne narko dilere.

Profesor Kovjenić je živ i zdrav,i želi da vam svima prenese puno pozdrava,pogotovo onima koji su mu prethodnih dana pisali na mejl i raspitivali se za njegovu sudbinu.

Svi neprijatelji naše otadžbine moraju znati da nikakve pretnje i pritisci neće pokolebati našeg profesora,niti ga omesti njegovu borbu protiv izdajnika.S toga imam veliku čast i zadovoljstvo da širokom forumskom auditorijumu predstavim njegov najnoviji prilog:

А П Е Л
(пренето са: http://krstanovkutak.forumotion.net/-f1/-t86.htm#431

Браћо и сестре,

Сведоци сте најнељудскијег, најкукавичкијег и најбогохулнијег свакодневног чињења усташа, балија и досманлија, а нарочито УДБ-а аџувана-садисата Бориса Тадића, сатаниста Гробара Томе, комуниста Гице Издајице и педеро-паписта јеретика, аџуванчине и безумника Ристе Радовића, на овом и сваком другом окупираном медију у светој земљи Србији. Нападају ме најнељудскије, најсрамније и најкукавичкије само зао што износим ИСТИНУ о њиховом срамном чињењу и што моје СРЦЕМ НАПИСАНЕ РЕЧИ све чешће некако уз Божју помоћ проналазе пут до срца, душа и разума Српкиња и Срба којима као мелем на незацељену рану долазе моје срцемнаписане, душом проткане и сузама зацакљене свакодневне исповести. Мада је ово једини медиј на којем још умек могу да изнесем своје мишљење, све друге медије су чврсто закатанчили горепоменути искоти од моје маленкости зверкси се обрушавајући на мене и свакога онога ко се усуди да јавно изјави да је Србин, да му је Косово Олтар и Србија Мајка. Бог ми је сведок да ми њихове речи, свакодневне претње и гебелсовска пропаганда баш ништа више не значе, наслушао сам се кукулејки, лелемудаљки и сотонијада од тог сваколиког смрада, али веома ми смета што ми није дозвољено да и сам могу да одговорим на њихове оркестриране сотонијаде које пласирају на свим медијима под њиховом контролом.

Браћо и сестре, не могу Вам одговорити зашто је наш велики јуначина, државник и поета др РАДОВАН КАРАЏИЋ баш мојој сваколикој ништавности, лично сматрам да сам тога недостојан, јер својим чињењем нешто тако узвишено нисам заслужио, отворио на Интернету клуб са именом моје ништавности али чињеница је да је то учинуо неколико месеци пре него ли га је Гробар Тома издао и његову главу продао а Боби Таћи Педеровић кукавички изручио ватиканским инквизиторима у Хага

(види: Fan klub Krstana Đ Kovjenića на: http://klub.bgdcafe.com/klub.php?opprikaziklub&klub_id=1059

На молбу многобројних Српкиња и Срба, нарочито нашег великог брата др Радована Караџића, напомињем да је учинуо велику грешку што ми се је обраћао под именом ДРАГАН ДАВИД ДАБИЋ не знајући да БИА будно прати све оно што се око мене догађа, (на нашу велику жалост Гробар Тома је после тога Борису Тадићу и његовим УДБ-а џукелама дојавио ко се крије иза тог „имена“) на том клубу сам оставио велики део себе пишући до граница људске издржљивости. С временом тај клуб је постајао КУЛТНО МЕСТ и ПРАВИ ОЛТАР СРПСТВА, СВЕТОСАВЉА и ОТАЏБИНОЉУБЉА. Нормално је да су нам Тадићеви балисти, Гробареви сатанисти, Гицини комунисти и Ристини педеро-паписти сметали, нису дозвољавали да се клуб омасови тако што су га претворили у „приватни клуб“ (чланство је могуће само ако неко замоли за то и ако се то одобри) и ватиканско-гебелсовском пропагандом ширили највеће лажи, затварали чланове тог клуба, неколико чланова су чак и свирепо ликвидирали, али ипак и поред све те голготе успевало ми је да некако тај клуб живи и да Српкиње и Срби сваким даном могу да читају оно што сузама зачињавам. Све вас, браћо и сестре, молим да постанете део тог најпосећенијег места на Интернету како бисте се уверили како се златне странице оводобе свесрпске историје пишу крвљу, срцем и сузама...

Из свих тих ралога вас, браћо и сестре, молим да ми помогнете тако што ћете бар ово што сам управо срочио пренети на оне медије где вама није забрањено учествовање како би што више Српкиња и Срба сазнало истину која се од њих крије и заташкава ветиканско-гебелсовском пропагандом.

Верујем да ме нећете изневерити, идати и продати и због тога вам се братски захваљујем !

Крстан Ђ. Ковјенић

P.S.

Молим вас, браћо и сестре, да на што више медија под контролом Тадићевих аџувана-садиста пренесете следећу пуруку:

----------------------------------
А П Е Л (обавезно прочитати !)

Даме и господо,

Верујем да је мало обичних смртника којима се у једном дану и на једном месту „бираним речима“ обрате „велики српски“ председници: Борис Тадић, Гробар Тома, Гица Издајица, Миле Ронхил и Мило Ђукановић. Захваљујући Небесима мојој сваколикој ништавности се то догодило управо на „мом клубу“ који је мојој маленкости посвети наш јуначина др РАДОВАН КАРАЏИЋ и налази се на:
http://klub.bgdcafe.com/klub.php?op=prikaziklub&klub_id=1059

Поред „хвале вредних речи уваженог српског председника “ под насловом:

Obraćanje predsednika članovima kluba“ (види на:
http://klub.bgdcafe.com/view_topic.php?id=4879

на том месту ћете наићи на веома занимљиве прилоге који ће вас свакако одушевити макар литерарном вредношћу ако не политичком, дидактичком или неком другом умном поруком. То је разлог више да постанете уважени члан тог култног места где се даном сваким окупља све више Српкиња и Срба, а богме и других интелектуалаца којима је стало до продубљавања сваковрсне просвећености. Верујем да ћете и сами опазити да се на том место не посматра на историју као на науку о догађајима који су били, већ на нешто у чему треба учествовати и тако постати и остати ДЕО ИСТОРИЈЕ, а не да ИСТОРИЈА БУДЕ ДЕО НАС !

Учествујмо заједничким снагама у стварању новог, праведнијег и бољег друштва у којем издајници, развратници и кукавице неће моћи да имају било какву улогу !

Све који ме послушате се од срца захваљујем !

проф. др Крстан Ђ. Ковјенић
 
Interesantno je da se ubrzo nakon ovog priloga profesoru obratio srbomrzi iskot Milo Đukanović:
----------------------------------------------
Milo Đukanović Danas u 10:36 am:

Ovo je jedini medij kojeg moje službe nijesu uspijele da uhakuju i okupiraju.
Zbog toga koristim priliku da se ovako obratim.
Krstane Kovjeniću, moj projekat nezavisne Duklje (koju ćemo kasnije priključiti Hrvatskoj) će uspijeti.
Najveći kočničari tog projekta su: Dragan Todorović, Krstan Kovjenić i Vojislav Šešelj.
Zbog toga, pripremam službe za hapšenje dotičnih.
Krstane i Dragane, zatvor vam ne gine
!


Na šta mu je gospodin Kovjenić brilijantno odgovorio upravo ovako:

Драго ми је, веома драго, сваколика наказо, издајниче и развратниче да ме ти и теби слични (Борис Тадић, Гробар Тома, Гица Издајица и педеро-паписта Ристо Радовић) баш толико мрзите, али још драже од тога ми је што ме сврставате међу великане СРПСТВА, СВЕТОСАВЉА и СРБИЈЕ као што су: проф. др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ и ДРАГАН ТОДОРОВИЋ. Уколико нашим дичним српским именима придодате и друге оводобе јуначине као што су др РАДОВАН КАРАЏИЋ и РАТКО МЛАДИЋ мојој радости неће бити краја...

Крстан Ђ. Ковјенић


Svaka mu čast,ovako pravi srpski patriota razmišlja.
 
Poslednja izmena:
Interesantno je da se ubrzo nakon ovog priloga profesoru obratio srbomrzi iskot Milo Đukanović:
----------------------------------------------
Milo Đukanović Danas u 10:36 am:

Ovo je jedini medij kojeg moje službe nijesu uspijele da uhakuju i okupiraju.
Zbog toga koristim priliku da se ovako obratim.
Krstane Kovjeniću, moj projekat nezavisne Duklje (koju ćemo kasnije priključiti Hrvatskoj) će uspijeti.
Najveći kočničari tog projekta su: Dragan Todorović, Krstan Kovjenić i Vojislav Šešelj.
Zbog toga, pripremam službe za hapšenje dotičnih.
Krstane i Dragane, zatvor vam ne gine
!


Na šta mu je gospodin Kovjenić brilijantno odgovorio upravo ovako:

Драго ми је, веома драго, сваколика наказо, издајниче и развратниче да ме ти и теби слични (Борис Тадић, Гробар Тома, Гица Издајица и педеро-паписта Ристо Радовић) баш толико мрзите, али још драже од тога ми је што ме сврставате међу великане СРПСТВА, СВЕТОСАВЉА и СРБИЈЕ као што су: проф. др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ и ДРАГАН ТОДОРОВИЋ. Уколико нашим дичним српским именима придодате и друге оводобе јуначине као што су др РАДОВАН КАРАЏИЋ и РАТКО МЛАДИЋ мојој радости неће бити краја...

Крстан Ђ. Ковјенић


Svaka mu čast,ovako pravi srpski patriota razmišlja.


:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Interesantno je da se ubrzo nakon ovog priloga profesoru obratio srbomrzi iskot Milo Đukanović:
----------------------------------------------
Milo Đukanović Danas u 10:36 am:

Ovo je jedini medij kojeg moje službe nijesu uspijele da uhakuju i okupiraju.
Zbog toga koristim priliku da se ovako obratim.
Krstane Kovjeniću, moj projekat nezavisne Duklje (koju ćemo kasnije priključiti Hrvatskoj) će uspijeti.
Najveći kočničari tog projekta su: Dragan Todorović, Krstan Kovjenić i Vojislav Šešelj.
Zbog toga, pripremam službe za hapšenje dotičnih.
Krstane i Dragane, zatvor vam ne gine
!


Na šta mu je gospodin Kovjenić brilijantno odgovorio upravo ovako:

Драго ми је, веома драго, сваколика наказо, издајниче и развратниче да ме ти и теби слични (Борис Тадић, Гробар Тома, Гица Издајица и педеро-паписта Ристо Радовић) баш толико мрзите, али још драже од тога ми је што ме сврставате међу великане СРПСТВА, СВЕТОСАВЉА и СРБИЈЕ као што су: проф. др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ и ДРАГАН ТОДОРОВИЋ. Уколико нашим дичним српским именима придодате и друге оводобе јуначине као што су др РАДОВАН КАРАЏИЋ и РАТКО МЛАДИЋ мојој радости неће бити краја...

Крстан Ђ. Ковјенић


Svaka mu čast,ovako pravi srpski patriota razmišlja.

Na sta mu je Milo kasnije replicirao sa: "Neobra se bostan dok sljive ne popadaju"

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Ајде "дадибабадава" важно да си и ти нешто написао ...

Да "овериш" тему ...:whistling::whistling::whistling:

Jel "ovaj" "onaj"... Isti miris ostavljaju za sobom, ali nisam znao za to kloniranje...

Krstan je genije... On kad vidi i sunce da zalazi, pomisli da sunce zalazi zbog njega, jer mu se prispavalo... Krstane, bolje da su oko tebe hapsili kuurve nego narkomane... U kakvoj li okolini ti samo zivis...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top