Ženkica staforda na poklon

mrvica i cile

Primećen član
Poruka
918
Ovo je umiljata ženkica staforda koja živi u Novom Sadu. Vlasnici su je dobili na poklon kao štene, nema još ni godinu dana. Zbog loših materijalnih uslova nisu u stanju više da je drže. Slike govore više od reči Mukica nije ni vakcinisana ni čipovana. Društvo "Bella" iz Novog Sada obezbediće sterilizaciju. Svi zainteresovani se mogu javiti Marijani na
060/45 05 200
 

Prilozi

  • staford.jpg
    staford.jpg
    37,3 KB · Pregleda: 59
  • staford1.jpg
    staford1.jpg
    57,8 KB · Pregleda: 49
  • staford2.jpg
    staford2.jpg
    53,5 KB · Pregleda: 45
  • staford3.jpg
    staford3.jpg
    44,2 KB · Pregleda: 47
danas u 17h Lili, tako sam je nazvala, zvanicno je dobila nove vlasnike, fine ljude iz Novih Banovaca.
Sigurna sam da ce imati dom bolji od prethodnog, jer sam ono videla uzivo i porucila tzv vlasniku da ni u snu ne pomislja novog psa da nabavlja!
Jutros je sterilisana, zdrava je, dobro je podnela operaciju, oporavljace se u novom domu :takoje:

Sirota, iako ima 10 meseci nije ogrlicu i povodac ni videla, niti ikad izasla iz tog improvizovanog boxa.
Ima divnu narav, mirna je, srecna, ali asocijalna, jer niko se njom nije bavio

Iako je vlasnik dobio uputstvo da ne daje hranu psu pred operaciju, zatekla sam punu serpu buckurisha, a slike prilazem da se svet zgrazava cime neko psa hrani!

tzvhrana2-1.jpg


Bojazljiva ali srecna Lili

S2-1.jpg


S1-1.jpg


Na povodcu se otimala kao na rodeu, morali smo u transporter da je stavimo, bila je mirna, zlato jedno :)
 
Gospode boze dragi sacuvaj. Moja Lola nema 10 meseci jos a izgleda kao tenk za Lili. Na trenutke mi se cini kao da nije cist staford, nesto joj glavica uska. Ne mogu sebi da dodjem. Pa mukici maloj nema sta nije nedostajalo. Nadam se da novi vlasnici imaju zelju i stpljenja da porade na njoj.

Evo opet gledam slike i cini mi se da nije cist staford. Mislim totalno nebitna stvar jeste ili nije, nego cisto primecujem.
 

Back
Top