Vidjen NLO iznad Beograda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da takvi su ti ovi spameri. Imaju slicne osobine kao i njihovi saborci masoni. Predstavljaju se kao jedno a onda u drugim situacijama su drugo.

Evo njegovi prijatelji modusi danas su vec zakljucali ovu svezu temu na kojoj smo diskutovali o Iluminatima/reptilima i nisu mi dali da ogovorim na zabludu o terorizmu. Sve teme koje govore o reptilima i iluminatima su zakljucali i to bas tada kada su njihovi prijatelji (da ne kazem kolege) imale zadnju rec. Jedino su ostavili temu o reptilima koju su oni sami (Sal i njegovi prijatelji) otvorili zato da bi nipodastavali to. Ajde cik me demantujte i zakljucajte i onu temu sto je Vragana otvorila ili otkljucajte ovu sto ste zakljucali. Ali ne vi zakljucavate samo teme koje otvaraju ljudi koji nisu vasi prijatelji. Dvolicnost to je prava rec za njihovo ponasanje. Ali ja im ne zameram, jednostvno su takvi i to je to, jaci su od nas ostalih forumasa po tome sto su u sprezi sa moderima, plus kada su zauzeti jedan od spamera mora stalno da dezura na forumu i spamuje kako bi obesmislio sve alternativne teme.

apsolutno se slazem
pola dobrih tema su morali da zatvore
 
Da takvi su ti ovi spameri. Imaju slicne osobine kao i njihovi saborci masoni. Predstavljaju se kao jedno a onda u drugim situacijama su drugo.

Evo njegovi prijatelji modusi danas su vec zakljucali ovu svezu temu na kojoj smo diskutovali o Iluminatima/reptilima i nisu mi dali da ogovorim na zabludu o terorizmu. Sve teme koje govore o reptilima i iluminatima su zakljucali i to bas tada kada su njihovi prijatelji (da ne kazem kolege) imale zadnju rec. Jedino su ostavili temu o reptilima koju su oni sami (Sal i njegovi prijatelji) otvorili zato da bi nipodastavali to. Ajde cik me demantujte i zakljucajte i onu temu sto je Vragana otvorila ili otkljucajte ovu sto ste zakljucali. Ali ne vi zakljucavate samo teme koje otvaraju ljudi koji nisu vasi prijatelji. Dvolicnost to je prava rec za njihovo ponasanje. Ali ja im ne zameram, jednostvno su takvi i to je to, jaci su od nas ostalih forumasa po tome sto su u sprezi sa moderima, plus kada su zauzeti jedan od spamera mora stalno da dezura na forumu i spamuje kako bi obesmislio sve alternativne teme.

kakve to veze ima sa dvolicnosti? to sto si ti opisao, da je tacno, zvalo bi se pristrasnost. evo, upravo ti sada si skrenuo sa teme, ono o cemu pises veze nema sa naslovom i ocekujes da tema opstane??? ne samo ova, svaka. kada nemate vise argumenata onda menjate temu i samim tim dovodite do zakljucavanja iste. nisu vam krivi ni modovi ni niko. i zasto bi imali milion tema o reptilima? kad ni na jednoj niste dali valjan dokaz da oni uopste postoje. dosta vise mesanja baba i zaba :mrgreen:
 
Da takvi su ti ovi spameri. Imaju slicne osobine kao i njihovi saborci masoni. Predstavljaju se kao jedno a onda u drugim situacijama su drugo.

Evo njegovi prijatelji modusi danas su vec zakljucali ovu svezu temu na kojoj smo diskutovali o Iluminatima/reptilima i nisu mi dali da ogovorim na zabludu o terorizmu. Sve teme koje govore o reptilima i iluminatima su zakljucali i to bas tada kada su njihovi prijatelji (da ne kazem kolege) imale zadnju rec. Jedino su ostavili temu o reptilima koju su oni sami (Sal i njegovi prijatelji) otvorili zato da bi nipodastavali to. Ajde cik me demantujte i zakljucajte i onu temu sto je Vragana otvorila ili otkljucajte ovu sto ste zakljucali. Ali ne vi zakljucavate samo teme koje otvaraju ljudi koji nisu vasi prijatelji. Dvolicnost to je prava rec za njihovo ponasanje. Ali ja im ne zameram, jednostvno su takvi i to je to, jaci su od nas ostalih forumasa po tome sto su u sprezi sa moderima, plus kada su zauzeti jedan od spamera mora stalno da dezura na forumu i spamuje kako bi obesmislio sve alternativne teme.

Auu... u kom si ti tripu druže!?:think:

čekaj...uff...upravo sada...ovoga časa...prolete mi nešto ispred kuće...šta li je u pitanju? NLO, UFO, NHL, NBA, FIFA..., sive je boje,..., vretenastog oblika....čekajte, evo,..., vraća se opet,...ufff,...frka, ludiiloo, zezanje, prženje, samo da stignem do svog 5-o pikselnog fotoaparata...sve ću da slikam...okačiću omma slike ovde,...,oooo...neee, pa to je samo kišom okvašena mala gugutkica,..., to jadno nebesko stvorenje....:think:. ...moram da prekinem, upravo su me kontaktirali iz masonske otadžbinske uprave,...,primećeno jato gusaana iznad donjobrijanskih livada,...,napred u nove radne pobede!:dash:
 
Dokaze niko i nije dužan ikome da daje.Možemo da pričamo i o inteligentnim delfinima mada ih nikad nismo videli i sve tako do u nedogled. Da to isto bilo ko pokuša na pdf nauka ,tvoji i Sal ovi argumenti bi stajali. Samim postavljanjem na pdf zabava autori postova su pokazali nepretenioznost a protivnici jasnu želju da guše slobodu govora .
Ovde može sve da se predpostavlja i na temu predpostavki da se diskutuje pa i da se podsmeva , s tim što je spam ,spam a trol, trol.
Modovi ne rade dobro a admine zaboli uvo za to , sve u svemu ovakve reakcije su sasvim umesne i zaista biste trebali da ih uvažite .

A što se teme tiče obzirom na gorenavedeno i obzirom da sam anoniman (a i da nisam)mogu sebi da dozvolim da tvrdim šta god hoću; pa tako na primer i da sam sam vanzemaljac i da sam to ja išao na pecanje kad ste napravili te snimke moje letelice.Moje svedočenje prihvatite kao ekskluzivu i objavite linkove ka ovoj strani gde vam se po prvi put obratila vanzemaljska inteligencija.
I sve tako dok imam snage i volje da tipkam.
Mod svakoga ko mi kaže da sam lud i posavetuje da se zbog toga obratim lekaru treba da opomene zbog vređanja jer na taj način brani pdf i temu na njemu.
U svakom slučaju kriterijum DAJTE DOKAZE ne pije vode jer da ih želim davati ne bih bio na ovom pdf.

Inače vezano za temu ,današnja deca se mnogo dobro zezaju igračkicama na daljinsko upravljanje a takođe i raznoraznim laserima od jeftinih kineskih pa sve do profi disko rasvete.To može dosta misterioznih viđenja da objasni.
 
Auu... u kom si ti tripu druže!?:think:

čekaj...uff...upravo sada...ovoga časa...prolete mi nešto ispred kuće...šta li je u pitanju? NLO, UFO, NHL, NBA, FIFA..., sive je boje,..., vretenastog oblika....čekajte, evo,..., vraća se opet,...ufff,...frka, ludiiloo, zezanje, prženje, samo da stignem do svog 5-o pikselnog fotoaparata...sve ću da slikam...okačiću omma slike ovde,...,oooo...neee, pa to je samo kišom okvašena mala gugutkica,..., to jadno nebesko stvorenje....:think:. ...moram da prekinem, upravo su me kontaktirali iz masonske otadžbinske uprave,...,primećeno jato gusaana iznad donjobrijanskih livada,...,napred u nove radne pobede!:dash:

Иди гледај у сунце или тако нешто.... :mazi:

Inače vezano za temu ,današnja deca se mnogo dobro zezaju igračkicama na daljinsko upravljanje a takođe i raznoraznim laserima od jeftinih kineskih pa sve do profi disko rasvete.To može dosta misterioznih viđenja da objasni.

Слажем се, али нпр. како би објаснили кругове у житу или многе друге појаве које дечурлија није у стању да направи. :)
Иначе још нешто, кад кажемо НЛО не мислимо искључиво на ванземљаке, то може бити и нека летелица са земље коју не препознајемо. Што је већ неко поменуо, Америка свашта мути.;)
 
Znaci, vi volite kada sam "grub?" Tem San , sreco, i ti volis "grubo?" hahahahaha.... :):)

Jebte, nisi rezmenila ni deset postova ovde, a vec me poznajes, i kategorises...mora da si profesionalka...mislim, parapsiholog. Na buvljak mozemo zajedno, pa cemo da se prodajemo.. :)

Ja nikad nisam bio dvolican, i to sam jasno stavljao do znanja...a sto se tice DAVANJA DOKAZA...hmm.
Pa ja lepo opisah da sam video letecu wc solju, a vi meni ne verujete.
E isto tako ja ne verujem u reptile i gmizavce.

I zaista nije lepo od vas da vredjate moderatore i admine i da im govorite kako da rade svoj posao.
Sramite se :):)
Ne znam odakle vam prvo da se ljutite radi zatvaranja tema? Lepo vam je Milica rekla, ne treba sto tema o reposima...i jedna je previse.

Vidite, kada su mojih par tema u startu zatvorili, ja se nisam bunio, niti protestvovao.

Ma volim i ja vas....hahahahahah :):)
 
Иди гледај у сунце или тако нешто.... :mazi:



Слажем се, али нпр. како би објаснили кругове у житу или многе друге појаве које дечурлија није у стању да направи. :)
Иначе још нешто, кад кажемо НЛО не мислимо искључиво на ванземљаке, то може бити и нека летелица са земље коју не препознајемо. Што је већ неко поменуо, Америка свашта мути.;)
ja sam na discoveryju gledala kako ljudi mogu da naprave krugove u zitu
uzmu neku kao dasku i s njom nekako oblikuju,ne mogu da objasnim
u svakom slucaju,to im je umetnost,kako kazu xD
da,amerika svasta muti....
 
Znaci, vi volite kada sam "grub?" Tem San , sreco, i ti volis "grubo?" hahahahaha.... :):)

Jebte, nisi rezmenila ni deset postova ovde, a vec me poznajes, i kategorises...mora da si profesionalka...mislim, parapsiholog. Na buvljak mozemo zajedno, pa cemo da se prodajemo.. :)

Ja nikad nisam bio dvolican, i to sam jasno stavljao do znanja...a sto se tice DAVANJA DOKAZA...hmm.
Pa ja lepo opisah da sam video letecu wc solju, a vi meni ne verujete.
E isto tako ja ne verujem u reptile i gmizavce.

I zaista nije lepo od vas da vredjate moderatore i admine i da im govorite kako da rade svoj posao.
Sramite se :):)
Ne znam odakle vam prvo da se ljutite radi zatvaranja tema? Lepo vam je Milica rekla, ne treba sto tema o reposima...i jedna je previse.

Vidite, kada su mojih par tema u startu zatvorili, ja se nisam bunio, niti protestvovao.

Ma volim i ja vas....hahahahahah :):)
ko jos gleda postove?ja nikad ne gledam,svi su mi isti,ajde nadji koji drugi razlog ;)
 
ja sam na discoveryju gledala kako ljudi mogu da naprave krugove u zitu
uzmu neku kao dasku i s njom nekako oblikuju,ne mogu da objasnim
u svakom slucaju,to im je umetnost,kako kazu xD
da,amerika svasta muti....

Prave oni ali ali su to sve prosti simboli a kad prave nesto veće treba im ceo dan a kako ti možeš da objasniš ova dva:


Ne kažem ja da ovo prave vanzemaljci ali isto sa sigurnoscu mogu da kazem i da ne prave isti oni koje si gledala na discovery-u, a da bi ovako nešto napravili treba imati stvarno razvijenu tehnologiju (posebno za ovaj drugi, posto se to obicno napravi za kratko vreme, i obično po noći) a ako nisu vanzemaljci najverovatnije su Amerikanci posto su oni kad se pogleda u proslost svuda mesali prste tako da me nista ne bi cudilo!I jos ovo nije ništa u odnosu na neke znakove koji su bili i po kilometar i više u dužinu pa je jasno da to nikako ne može da bude nekakva glupost kako mnogi pričaju!
 
Xanadu i Tem san..

Ne zelim ikoga da vredjam ili nipodistavam, zaista.
Svi moji postovi jesu saljivog i izazovnog karaktera, sa ciljem da nam se vise argumentuje i dokaze teze koje se ovde iznose.
Ipak, razumite da nije lako svariti tvrdnje koje se iznose ovde, a koje su tako iracionalne, bez trunke logike i tako....

Kad bude dokazano, necu vise "srati"
Ako ne bude, nastavicu kako sam zapoceo.

:)

Ne, brate, nego si sam napomenuo da ne smes prici WC solji, pa sam ja pomislio da posto ne smes da pridjes - verovatno ne smes duze vreme da *****s u WC solju, pa samim tim je logicno da moras negde da se ispraznis. Tako li je? E, sada sto si izabrao ovaj forum i moju temu da seres po njoj, nema problema, bolje i to nego stomacni problemi... u potpunosti te podrzavam i samo nastavi tako, a za dokaze bih ipak izabrao nekoga sa malo vecim koeficijentom inteligencije, a slobodno mogu reci i vecim iskustvom, posto kada porastes, shvatices da - iako ti nisi nesto video ili ne znas o necemu - ne mora istovremeno da znaci da nesto ne postoji ili nije tako kako ti kazes...Na tome se brate, prijatelju zasniva filozofija...ajt zdravo, odoh ja...:bye:
 
Neka te filozofu, yebote, sta ces i ovde...

Vidis, ta wc solja je poslata sa razlogom, i sa razlogom sam je ja video, i vama je servirao. Sve u svemiru ima svoju uzrocno-posledicnu vezu.

Jer, tolika kolicina srnja koju sam ovde procitao, moze samo da primi intergalakticka wc solja.


Tem San, sreco...vreti se ti lepo svojim anima cartoonima i barbi lutkicama... nemoj da mi se nerviras ovde, mlada si za to.

A ako hoces vec da prisustvujes ovom cirkusu, onda lepo sedi kraj mene i prati sta ja radim.. i mozda, ako budes pazljiva, ces me i upoznati i onda cu ti kupiti kokice pre klovnova.
Nasmesices se, recices mi "hvala, cika Sale" i uvideti da sam ja u stvari jedan veliki zezator koji voli cirkuse, teletabise i reptiloide....:):)

Dakle, ja sam tu, bicu tu i pisacu svoje stavove, jer imam na to pravo.
Kome se ne svidja, ima mahanje od mene.

Volim i ja vas... :)
 
Sal
Sve u svemiru ima svoju uzrocno-posledicnu vezu.

Jel. Bas sve? Da nije mozda da svaka promena stanja supstancije ili akcidencija ima svoj uzrok dok sama supstancija nema.
Ili receno prostim jezikom fizike koji mozda mozes da razumes, energija prelazi iz jednog oblika u drugi dok se sama niti nastaje niti nestaje.
Dakle kao sto vidis u svemiru ima neceg sto je izvan uzrocno poseledicnih veza.
 
Ne zelim da ti otimam posao, a sumnjam da bi ja bio toliko smesan kao ti.
Moje je da sedim, da se smejem i da bacam banane u tvoj radni prostor. OK?

I ta tvoja "teorija" o energiji je bez veze, i to si lupio da bi ispao pametan.
Nisi se ni izrazio kako treba, a kamoli sta drugo.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne zelim da ti otimam posao, a sumnjam da bi ja bio toliko smesan kao ti.
Moje je da sedim, da se smejem i da bacam banane u tvoj radni prostor. OK?

I ta tvoja "teorija" o energiji je bez veze, i to si lupio da bi ispao pametan.
Nisi se ni izrazio kako treba, a kamoli sta drugo.

Covek je negde na putu,nesto je procitao i nije se dobro izrazio
ili da ne kazem nije shvatio sta je procitao.
Treba ga podrzati....
Samo treba pronaci ili doci do podataka o eksperimentima pri kraju drugog svetskog rata
na kom su radili nacisti ali nisu imali srece da udju u serijsku proizvodju ovakvih letelica.....
 
Ево нашао сам је. Кунем се ништа нисам дорађивао осим ове стрелице.
picture.php

Ja je ne vidim...:roll:
 
Ljudi ne trudite se...
Ko ŽELI da vjeruje,on će i u Pakiju boga krokodila da se kune.
:mrgreen:
Ja sam prije par mjeseci objavio naivno vjerujući da će bit
diskusije fotografiju koju je moj drug napravio slikajući CRKVU.
Vidi se nešto što je meni NLO.
Jer nismo uspjeli da poslije višednevne pretrage nađemo
BILO ŠTA slično napravljeno od ljudske ruke.
I TO JE NLO,makar ga napravili Ameri da mi ne znamo...
:per:
Umjesto svega došlo je par odgovora tipa šta ja glumim,
to je dio aviona koji otpao(!!!!),itd...
Kao što neko negdje napisa nijedan forum nije vrijedan živaca.
Dakle ovo MOŽE biti NLO.
A sad o dokazima,pa nismo u poziciji nevjernog Tome...
 
Hoću reći da ne možemo da alienima zabijemo prst u rebra...
Sjetio sam se rečenice iz filma Kontakt sa Džodi Foster.
Pita nju glavni lik je li voljela pokojnog oca?
Kaže ona:jesam,a on će njoj:DOKAŽI...
:lol:
:roll:
:mrgreen:
Što će reći,svako u se i u svoje kljuse...
Istražujte,ali VI, ne Discovery ili History.
 
Mozda je covek zaista video nesto, mozda i jeste bio NLO, ne mora se odmah aludirati na vanzemaljce.
Veoma je iritirajuca tolika neozbiljnost,pogotovo za autora, ne samo ove nego bilo koje druge teme u kojoj se nalazi preterana doza ironije i sale na racun postavljaca teme.
Znate,malo sale nikada nije na odmet, ali svaki odgovor, post, ili bilo kakav komentar mora biti vecim delom u kontekstu sa postavljenom temom, ili pitanjem.
Ako je nesto paradoksalno ili nepoznato, ne znaci i da je neozbiljno.
 
Mozda je covek zaista video nesto, mozda i jeste bio NLO, ne mora se odmah aludirati na vanzemaljce.
Veoma je iritirajuca tolika neozbiljnost,pogotovo za autora, ne samo ove nego bilo koje druge teme u kojoj se nalazi preterana doza ironije i sale na racun postavljaca teme.
Znate,malo sale nikada nije na odmet, ali svaki odgovor, post, ili bilo kakav komentar mora biti vecim delom u kontekstu sa postavljenom temom, ili pitanjem.
Ako je nesto paradoksalno ili nepoznato, ne znaci i da je neozbiljno.

Потписујем....:super::klap::ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top