farbanje kose

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
Koliko ste zadovoljni sa farbama za kosu i koje koristite??

meni najbolje hvata Kuene farba jer mi pocinju sede.....nasla sam predivnu nijansu, srednje lesnik plava, toplih prirodnih braon nijansi....jedno vreme cu se drzati nje......
 
prosla sam sve od mainstream i vratila se na palette V87,
ima neka maxitone koja ostavlja odlicnu nijansu ljubicaste ali na nju sam alergicna :roll:
blah
farbam se sama, u svom kupatilu, akrobatski sa dva ogledala... kada sam doma smotam tetku

1806091159f.jpg

na suncu to izgleda... ljubicanstvenije xD, ali ubijte me ako cu sad ic vani :p
 
Ja se sama farbam jer me smaraju tri sata sa farbanjem u salonu, a ja to završim sa upola manje farbe za 10-15 min, iako imam dugu kosu. Valjda praksa, ne treba mi ni drugo ogledalo.
 
Ja se sama bojadisem u poslednje vreme,bolje mi je tako a i brze.Koristim garnijerovu najsvetlije pepeljasto plavu,pa i ako se umazem to se ne vidi:)Pored svoje sopstvene kose farbam i sestru i mamu i jos par drugarica tako da sam se izvestila bas jos malo pa cu poceti da naplacujem:)
Od svih boja za kosu koje sam isprobala a bilo ih je mnogo najlosije se pokazala Pallete jer nikad nisam mogla unapred da pogodim kako ce moja kosa izgledati nakon farbanja pa je tu bilo i vrlo neprijatnih iznenadjenja:dash:
 
150.jpg
Veoma sam zadovoljna bojom. Meni ispadne nesto tamnija nego sto stoji u nazivu - vrlo svetlo pepeljasto plava - jer mi je podloga tamna. Bude slicno kao na kutiji.

Ono sto me nervira sto sam citala o stetnosti farbe i to mi bas kvari zadovoljstvo.
Toliko se zena farba decenijama i to mogu misliti kakve su farbe bile pre 30 godina npr pa ne primecujem da su bolesnije od onih koje se ne farbaju, ali crv je tu :sad2:

Sta mislite o tome?
 
Ja se tesim da valjda ove vece kozmeticke kuce vise ulazu u istrazivanja pa je valjda bezbednije :roll:

Kad bi znale samo šta zečevi i miševi pretrpe zarad naše boje za kosu, ne bismo se ni farbale... a pritom i dalje postoji mogućnost za alergijske reakcije i ostale probleme... Tako daaaa, ja žmurim i boga molim da se ne ospem... a ova dugoročna štetnost :roll: nemam pojma, nikad neću znati da je to baš od toga :roll:
 
mene je trenutak nepromisljenosti ove zime, sve u fazonu da probam neku lepu cokoladnu lorearovu, kostao crnila koje sam nosila na glavi neka dva, tri meseca. Bilo je simpa, al me pre desetak dana pocelo zestoko da nervira, i normalno, kolko odma:lol: morala sam da ga eliminisem.sama:mrgreen: sta bi tu frizer znao bolje od mene? blans je blans, jedino da pokusa da mi proda neku levu pricu. obisla par radnji al blana kao ni hidrogena nema u slobodnoj prodaji, kao i BGu:( tako da sam kupila onaj set 2 u 1, farba plus pramenovi i crno zamenila crvenim, sve sa pramencicima. onda sam postupak ponovila sa istim kompletom, al za kao plavuse, i dobila neku lepu lesnik boju, sada sa vidljivim pramenovima. svetlije je nego sto sam zelela, al moze da prodje kao sommer look:P
 

Back
Top