Kako da ubijete svog muža i ostali korisni saveti za domaćice

Jasna

Stara legenda
Moderator
Poruka
82.692
Ovo je naslov knjige...:sad2:

(Promenila sam link.. sad radi...)

http://www.laguna.rs/odlomak.php?id=1030

a ovo je odlomak...:sad2:

A sve je počelo ovako:
''Kada sam izgubila orgazam, imala sam četrdeset dve godine i dvoje dece.
Možda se pitate kako je moguće da neko izgubi orgazam.''

Jel čitao neko ovu knjigu? Aj malo da je ''ogovaramo''

E ja sad baš nisam sigurna da li je ovo za podforum žene ili dom ili za kantu za đubre.
Moderatorima dajem slobodu da procene. Samo znam da za književnost nije...:mrgreen: :lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
NIsam čitala knjigu .... i nikad me ne privlače ti naslovi tipa ''Korisni saveti'' ... ''Kako do ....'' ...itd ...

Ovaj naslov mi ne obećava ......
Kako ne obećava..:hahaha: pazi ovu rečenicu..

''Možda mislite da volite životinje ali verujte mi, da ste se udali za veterinara, veoma brzo biste bili izlečeni od te boljke.''

:sad2:

e da.. ovo je pisala neka Keti Let... :confused:
 
Kad zena otkrije da je muz vara,
prvo sto joj padne na pamet da preduzme su prilicno detinjaste stvari...

1. Da na njegovoj vozackoj dozvoli, u rubrici posebne karakteristike napise - NEMA PENIS
2. Da pocne da izlazi sa momkom sa kojim njen muz nedeljom igra fudbal,
kom se divi, a koji mu nikada ne dodaje loptu.
3. Da prosiri glasine da ga je ostavila zato sto je inkontinentan.
4. Da ga uclani na neke sumnjive sajtove, sajtove pod nadzorom Skotland Jarda.
5. Da se odrekne cokolade. Toliko ce joj nedostajati, da nece imati vremena da zali za muzem.
6. Da se domogne njegove cekovne knjizice i na svim cekovima u rubrici svrha uplate napise za seksualne usluge...

knjigu nisam citala, ali sam neke duhovite fraze dobila mailom od drugarice..
sada mi je jasno i odakle ih je pokupila..
predpostavljam da je knjiga u maniru ovoga novog zanrovskog pravca nazvanog cik-lik
u kome je sve posvadjano sa realnoscu i logikom a glavna junakinja je naoko energicna, snazna i odlucna...
vecita mucna preispitivanja ..kojim putem, kom decku, da li verovati prvim utiscima ili zadnjim namerama?
i tako blize i tako dalje...
ne sumnjam da ce biti jos jedan instant hit..
a eto i odgovora..sta kupiti zeni za godisnjicu braka..
 
Poslednja izmena:
Orgazam nisam jos izgubila .....nisam odavno proverila a i ako jesam ...nisam ja kriva ..........ode mi nekud zadnja cigareta i nema je nikud ...kojice javicu ti se ako pozelim da ga izgubim jer sad nemogu da otvorim link ....:)
Jel upaljena? :sad2: Da zovemo vatrogasce?
Ako ne bude požara, barem nek provere.. ovaj...:rumenko: mnogo sam neozbiljna..:confused:
 
Jel upaljena? :sad2: Da zovemo vatrogasce?
Ako ne bude požara, barem nek provere.. ovaj...:rumenko: mnogo sam neozbiljna..:confused:


Nije bila upaljena ali sam je nasla i plus kupila zamisli sreca radost......a za vatrogasce pa nisam sigurna ....zovite postara ...i ozbiljna sam ne da mi da otv link ....daj nekako promeni da ga ubijem bar u pojam ...bar :lol::cmok2: ..ne se ljuti odma
 
hehe uvek se nasmejem tim osvetama i razmisljam koliki kreten neko treba da bude pa da poslusa ovakve lujke...
1. devojka koju je decko ostavio zbog druge doticnom je probusila rupicu na krovu i ispraznila u unutrasnjost automobila nekoliko boca pur pene.
2. zena koja je cula muza kako se dogovara sa nekom cicom da se nadju u stanu njegovog prijatelja na tu istu adresu u sred zanosa poslala policiju sa prijavom da je u toku silovanje maloletne osobe.
....
misim strasno!!!
 
Nije bila upaljena ali sam je nasla i plus kupila zamisli sreca radost......a za vatrogasce pa nisam sigurna ....zovite postara ...i ozbiljna sam ne da mi da otv link ....daj nekako promeni da ga ubijem bar u pojam ...bar :lol::cmok2: ..ne se ljuti odma
Ne znam što neće...:(

Probaj da instaliraš ovo čudo... http://get.adobe.com/reader/
hehe uvek se nasmejem tim osvetama i razmisljam koliki kreten neko treba da bude pa da poslusa ovakve lujke...
1. devojka koju je decko ostavio zbog druge doticnom je probusila rupicu na krovu i ispraznila u unutrasnjost automobila nekoliko boca pur pene.
2. zena koja je cula muza kako se dogovara sa nekom cicom da se nadju u stanu njegovog prijatelja na tu istu adresu u sred zanosa poslala policiju sa prijavom da je u toku silovanje maloletne osobe.
....
misim strasno!!!
Ovo je dobro...:mrgreen:

Ma za mržnju i osvetu nam nisu potrebne tuđe ideje.
Svako od nas bi knjigu mogao da napiše sa bezbroj fantastičnih ideja samo ako bi se mržnji prepustio.
A samo je jedan način da oprostimo. No.. takve knjige bi bile verovatno previše smarne...
ne bi se ni prodavale...:lol:
 
Ovo je naslov knjige...:sad2:

(Promenila sam link.. sad radi...)

http://www.laguna.rs/odlomak.php?id=1030

a ovo je odlomak...:sad2:

A sve je počelo ovako:
''Kada sam izgubila orgazam, imala sam četrdeset dve godine i dvoje dece.
Možda se pitate kako je moguće da neko izgubi orgazam.''

Jel čitao neko ovu knjigu? Aj malo da je ''ogovaramo''

E ja sad baš nisam sigurna da li je ovo za podforum žene ili dom ili za kantu za đubre.
Moderatorima dajem slobodu da procene. Samo znam da za književnost nije...:mrgreen: :lol:

Kako ne obećava..:hahaha: pazi ovu rečenicu..

''Možda mislite da volite životinje ali verujte mi, da ste se udali za veterinara, veoma brzo biste bili izlečeni od te boljke.''

:sad2:

e da.. ovo je pisala neka Keti Let... :confused:
:eek: :eek: :eek: :hahaha: :hahaha:

Потсетила си ме на једну Немицу која се удавала за милионере, проводила у браку са њима годину-две, а онда би они на волшебан начин умирали.:P

Наравно, доказа да је убијала мужеве није било. али нашао се један проницљиви чика полицајац који је опако сумњао на то да се она, у најмању руку, бави неким враџбинама.:D

Онда ју је једном, пресрео, насамо разуме се и онако људски, човечно, молећиво је приупитао да му ода тајну- како? Он ЗНА! Али не зна како?

Онда му је она рекла, с обзиром да није било сведока, да је само проматрала шта њени мужеви, због својих болести не смеју да једу.

А знате оно правило- све што је забрањено, то је најслађе.

Уствари, она им је као добра супруга само излазила у сусрет жељама по питању хране.:lol:

И тако их је, полако сређивала, једног по једног...а ко не би доброј домаћици оставио своје милионе?? :mrgreen:
 
nebitno
važno je ko čita
g035.gif
g035.gif
g035.gif
g035.gif
g035.gif
 
Ova prica o Nemici me je podsetila na jednu komsinicu koju smo prozvali Mica ubica. Trojicu sahranila, a pruzila druzenje uz kafu i poneki rucak. Sa poslednjim muzem je zivela svako u svom stanu, a kada je umro bila je na ostavinskoj raspravi koja jos uvek nije zavrsena. Prica se da je u novoj kombinaciji sa jos jednim ~80god, ali ovaj ima cerku kod koje mislim da nece proci to druzenje. Btw. to je zena ~70g i izgleda kao najobicnija domacica, ali vozi jarko crvenu Toyotu za koju sam ja mislila dugo da je auto od komsijinog drugara jer je cesto bila parkirana ispred zgrade.
 
e, čoveče..ali to je priručnik za žene. kao što postoji knjiga za devojčice, gde one vedžbaju kako da se šminkaju i da ne potkače uši ajlajnerom i, ne znam, još nekim veštinama kojima bi trebalo da ovladaju, kad stasaju, onda vežbaju dalje..stalno se usavršavaju.. ja mislim da svaka žena mora da bude kreativna u smislu ubistva muža. inovativna..al za srpski mentalitet je valjda bolja k. Ženski razgovori. ja sam se smejao kad sam čitao žr..žiro račun..ženske razgovre..
 
Ma ok orgazam...nego sta predlaze, kako da ubijemo muza?:mrgreen:

Edit: mi'sim, motiva za ubistvo ima bezbroj, gubljenje orgazma je samo jedan od njih :lol:

žensko telo pod nagibom od 45 stepeni najbolje orgazmira...e ša mislite da napište knjigu, može gospoja "kako da ubijete tuđeg muža" ili još bolje "kako da ubijete tuđu ženu"..kakav bi to bestseler bio. 6 milujuna primeraka samo u srbiji.....
 

Back
Top