Tito

da li ste u "ono vreme" bili za komuniste,cetnike ili neutralni?

  • partizani

    glasova: 20 33,9%
  • cetnici

    glasova: 21 35,6%
  • neutralni

    glasova: 10 16,9%
  • nezanima me

    glasova: 8 13,6%

  • Ukupno glasova
    59
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kako mislis koliko je sad ispranih mozgova.....pa pitanje je bilo u ono vreme za koga ste bili....ne znaci da sada nije neko pomenio misljenje.
 
pa tito je nelegalno regrutovo vojsku,kralj nam je tad bio vladar kakav da je,morao je od njega da trazi dozvolu.Zakljucak: PARTIZANI SU ILEGALCI xD
 
Kao steo sam vec rekao ....o bravaru (srpski) - tokaru (po njihovom..)
I posle Tita
upade nam velika *ita

a za sve one gologuzane koji su nakon '45 profitirali na tudjoj imovini i stradanju :

Koji su mislili da je WC u stanu koji su oteli (to je njima borba dala...) da je zajednicki od svih stanara zgrade...
Da se parket lozi u kaljevim pecima,
Da je topla voda u kupatilu za surenje kokosaka, svinja....
Da se kada za kupanje koristi za cuvanje koza
Da se djubre izbacuje kroz prozor (navika ostala do danas)
Da je vesernica u zgradi iskljucivo namenjena osvajanju (useljavanju istomisljenika)
Da se sporet u kuhinji izmesti u centar stana kako bi utpopunili ambijentalnu sredinu svog zavicaja i seli oko ognjista da zaurlavaju po ceo dan.....

......jos mnogo mnogo toga......

Ko hoce nek nastavi.......
 
pa tito je nelegalno regrutovo vojsku,kralj nam je tad bio vladar kakav da je,morao je od njega da trazi dozvolu.Zakljucak: PARTIZANI SU ILEGALCI xD

E da su svi postupili kao kralj, danas bi bili Englezi :lol::lol: i ne bi ni znali srpski jezik.
Zbris'o je i pre početka rata,a narod ko yebe (nešto mislim da ni ovi današnji ne bi bolje postupili), Tito je bar oslobodio zemlju i pokupio silne pare od Amerikanaca u zamenu za protivljenje Staljinu i tako podigao državu na noge. A kasnije je bilo kako je bilo...
 
Gledajicu situaciju danas i u kkavom smo zabludi bilo glasao sam za cetnike.
Razlog mnogo manje stete bi imali danas i posljedica po Srbiju a i cijeli srpski narod da su oni pobjedili .
Ali ponavljam to je sa dasanje tacke gledista i mogucnosti da se vidi tok razvoja od 45 na ovamo.
 
Pitanje ti veoma poucno xaxaxaxaxax...Za koga bi smo bili tada u to vreme to mozemo samo da lupnemo..Verovatno ako bi ti u kucu dosli cetnici bio bi za cetnike a ako bi dosli prvi partizani onda za partizane mislim da je najlogicnije za one koji bi prvi dosli...A ovako ne volim ni jedne ni druge jer su saradjivali sa okupatorom i jedni i drugi..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top