Putin Vs. Deripaska

Da pitam,jel ovo fora kako se putin ponasa ili sta prica,posto mi crkla zvucna kartica xD

Tu je fora u tome sta prica i kako se ponasa.
Radi se o iznenadnoj poseti Putina jednom od najbogatijih Rusa i ljudi u svetu uopste Olegu Deripaski. Naterao ga je da potpise da ce isplatiti zarade radnicima i da ce pokrenuti proizvodnju u fabrici koju je otkupio od drzave. Ali bukvalno mu je u prenesenom smislu rekao svojim stavom da ce mu sve po spisku.....

Samo obratite paznju na Putinov stav, mislim da ovaj bas i nije imao mnogo izbora.
 
Tu je fora u tome sta prica i kako se ponasa.
Radi se o iznenadnoj poseti Putina(:worth::worth::worth:) jednom od najbogatijih Rusa i ljudi u svetu uopste Olegu Deripaski. Naterao ga je da potpise da ce isplatiti zarade radnicima i da ce pokrenuti proizvodnju u fabrici koju je otkupio od drzave. Ali bukvalno mu je u prenesenom smislu rekao svojim stavom da ce mu sve po spisku.....

Samo obratite paznju na Putinov (:worth::worth::worth:)stav, mislim da ovaj bas i nije imao mnogo izbora.

*preporuka

dok ne instaliramo smajlija koji lize doope , obavezno je postavljanje smajlija koji se klanja , uz svako pominjanje Velikog Vladimira.

strucni savet PDF "Politika"
 
Tu je fora u tome sta prica i kako se ponasa.
Radi se o iznenadnoj poseti Putina jednom od najbogatijih Rusa i ljudi u svetu uopste Olegu Deripaski. Naterao ga je da potpise da ce isplatiti zarade radnicima i da ce pokrenuti proizvodnju u fabrici koju je otkupio od drzave. Ali bukvalno mu je u prenesenom smislu rekao svojim stavom da ce mu sve po spisku.....

Samo obratite paznju na Putinov stav, mislim da ovaj bas i nije imao mnogo izbora.

Taj mora onda da je neki od Orijaha(ili kako vec) onog Jeljcina?
 
A posle toga performansa za narod,

otisli zajedno Putin i Deripaska da jedu i piju,
:lol:

Jeste, jeste, Deripaska je pristao da izgleda kao poslednja *****, da potpuno unisti svoj imidz i ugled... Ovako nesto moze da padne na pamet samo osobama poput veselog dragosha koji blage veze nemaju sa zivotom, a jos manje sa pojmovima kao sto je npr. "ugled".
 
Jeste, jeste, Deripaska je pristao da izgleda kao poslednja *****, da potpuno unisti svoj imidz i ugled... Ovako nesto moze da padne na pamet samo osobama poput veselog dragosha koji blage veze nemaju sa zivotom, a jos manje sa pojmovima kao sto je npr. "ugled".


E to sam zaboravio, :roll:

Deripaska je tako brzo dosao do love da ga bas zabole za ugled medj` Rusima,

sigurno je bio milioner jos u svojim tridesetim godinama kao Abramovich i ostali ruski tajkuni i oligarsi,

a koji "jakoo mnog drze do svog mukotrpno stecenog ugleda" :lol:
 
E to sam zaboravio, :roll:

Deripaska je tako brzo dosao do love da ga bas zabole za ugled medj` Rusima,

sigurno je bio milioner jos u svojim tridesetim godinama kao Abramovich i ostali ruski tajkuni i oligarsi,

a koji "jakoo mnog drze do svog mukotrpno stecenog ugleda" :lol:

E veseli dragoshe, pa tog Deripasku nijedan poslovni partner nakon onoga vise nece gledati istim ocima, ali sta ti znas o tome, ajde rokni neki smajli.
 

Back
Top