"Da sam predsednik Srbije..."

1. Otišla na odmor, da prikupim snagu.
2. Okružila se ljudima kojima verujem i koji zavise od mene, kako bi mi bili verni.
3. Pozvala celu vladu i saslušala šta imaju da kažu, koji su im planovi. Dala im obaveze i ciljeve za razumno vreme.
4. Pozvala ambasadore svih zemalja i napravila žurku, da se družimo i bude nam lepo, sa ciljem da budemo uspešni.
5. Bacila se na konkretan posao, kontrolisanje, besomučno "mučenje" vlade da bi uradili sve što treba najbolje i najbrže što se može. Delila nagrade i otkaze prema zaslugama.
 
1. Otišla na odmor, da prikupim snagu.
2. Okružila se ljudima kojima verujem i koji zavise od mene, kako bi mi bili verni.
3. Pozvala celu vladu i saslušala šta imaju da kažu, koji su im planovi. Dala im obaveze i ciljeve za razumno vreme.
4. Pozvala ambasadore svih zemalja i napravila žurku, da se družimo i bude nam lepo, sa ciljem da budemo uspešni.
5. Bacila se na konkretan posao, kontrolisanje, besomučno "mučenje" vlade da bi uradili sve što treba najbolje i najbrže što se može. Delila nagrade i otkaze prema zaslugama.

6. učestvovala u sopstvenoj likvidaciji.
 
Kojih biste prvih 5 stvari uradili? :think:

:think:
Ocistio drzavu od lopina i NVO-a!
Pokazao gradjanima da se okrenemo sebi(da ne racunamo na east i west:roll:)
Otkupio nazad sve firme koje je Dinkic sjebao
Borio se za KIM....dipljomatski pa vojno(misljim ako ne bi bilo razumnog resenja:mrgreen:)
Poslao bi Banacanina u ludaru:mrgreen:

- Повећање плата и пензија радницима, смањивање администрације
- Повећање војске
- хапшења
- секс
- још секса..

A mere i to........:mrgreen:
 
vazi. ali moras pokazati potvrdu unazad 49858473 kolena da si nekada bio pripadnik nebeskog naroda. da se pokajes sto si jedno vreme bio u zabludi i....

Jesi nekada gledao ili slusao monodramu Chegovic sa Petrom Bozovicem?
E u toj monodrami ima jedan dio koji ide od prilike ovako:
".. doslo vrijeme da se vratim u Crnu Goru kad tamo... misljah sad ce me docekati ka Crnogorca jer su me odje u Beograd svi zvali Crnogorac, kao ono tamo sve Crnogorci. Aoooo, jadan ja." :
Tako ti je i ovdje... sve Srbi i sad treba da i ja budem Srbin i jos da dokazujem. Ne pada mi na pamet. :lol:
 
Kojih biste prvih 5 stvari uradili? :think:

1-Seo u fotelju.
2-zapalio pljugu......ovako......
a055.gif


3-duboko se zamislio

4-pokvareno,ali polako razvukao osmeh od uva do uva.....ovako....:mrgreen:

5-Okrenuo 1 broj i uvalio rusima JAT za 1000 glantz novih hladnjacha.........

Sve ostalo je ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ posten covek..........:mrgreen:

a055.gif
 
Poslednja izmena:

Back
Top