Moguće smanjenje snaga za polovinu

da li se radujete povlacenju okupatora sa Kosova??

  • ne, zelim da ostanu tamo zauvek

    glasova: 0 0,0%
  • ma , zabole me

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    4
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DENNY CRANE

Aktivan član
Poruka
1.070

Zvaničnici Kfora najavljuju ubrzano povlačenje velikog dela ove formacije


Dodao je međutim da, „ako se tokom ove godine ništa dramatično ne promeni na Kosovu, može da bude sproveden plan NATO koji predviđa drastično smanjenje međunarodnih snaga“, pri čemu se pominje i 50 odsto. Mogućnost smanjivanja međunarodnih vojnih snaga na Kosovu pomenuo je i pre nekoliko sedmica zapovednik nemačkog kontingenta, general Harald Fuger.


---------------

Da li mislite da je dobro sto se najzad okupatorski vojnici povlace sa svete srpske zemlje??
 
За овакве теме, јесте потребан.

Zasto???

Objasni mi razliku izmedju ove teme i npr. " njegovo velicanstvo Vladimir Vladimirovic Putin Genije".......da znam za ubuduce..

Naime, u pravilniku Krstarice, koji bi vi , modovi, morali da znate napamet u dva ujutro kada vas probudi admin, ne pise nista o tome za koje teme je potreban LINK..

Dakle, ovo sa LINKOM je vas hir i licna procena, koja je kao i obicno, pogresna......

Zato, napravite mali okrugli sto, dogovorite se, pa nam dajte u pravilniku , napismeno,koje teme zahtevaju LINK, da ne bi ubuduce mi zavisili od dobre volje modova ili njihovih politickih stavova..
 
Zasto???

Objasni mi razliku izmedju ove teme i npr. " njegovo velicanstvo Vladimir Vladimirovic Putin Genije".......da znam za ubuduce..

Naime, u pravilniku Krstarice, koji bi vi , modovi, morali da znate napamet u dva ujutro kada vas probudi admin, ne pise nista o tome za koje teme je potreban LINK..

Dakle, ovo sa LINKOM je vas hir i licna procena, koja je kao i obicno, pogresna......

Zato, napravite mali okrugli sto, dogovorite se, pa nam dajte u pravilniku , napismeno,koje teme zahtevaju LINK, da ne bi ubuduce mi zavisili od dobre volje modova ili njihovih politickih stavova..
Зато што је овај текст постављен и интониран као да је из неке званичне вести. А за званичне вести, тражи се увек линк.
 
Боље не настављај с накончавањем, и дриблањем него, стварно, дај тај линк.

Pripisacu tvoje nesnalazenje tremi zbog pocetka moderisanja na ovom forumu:think:

dakle, ako malo procitas postove , naici ces i na onaj u kojem sam vec odavno postavio LINK.( post br 4 )......sem ako nisi smislila da na ovakvim temama mora LINK da se stavlja u svaki post???:D
 
Njihovo povlacenje ostavlja vakuum moci, sto bi rekli oni sa CNN-a. Taj vakuum, predpostavljam, treba da popune "kosovske bezbednosne snage."


Pa valjda ce taj vakum da iskoriste srpska vojska, policija, i dobrovoljci da povrate Kosovo??:eek:

Ne razumem...godinama ovde citam kako ce doci dan........i evo, dan je dosao.....:super:

Povlaci se polovina vojnika KFORA...ostajemo samo mi i siptari...jedinstvena prilika koju ne smemo propustiti:evil:
 
povlačijo sešto čejo vjerovatno ovi balkanski prolbem rješiti na američki naćin
explosion.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top