I Peugeot po sistemu Staro za novo !

VENIX

Ističe se
Poruka
2.758
peugeot%20207%20cc%20roland%20garros.jpg


Uvoznik Peugeota za Srbiju, kompanija Verano Motors (www.verano.rs), počinje akciju zamene automobila po sistemu "Staro za novo", uz doplatu.

Dovoljno je da dovezete vaš automobil bilo koje marke, a stručnjaci će proceniti vrednost vašeg vozila. Za to vreme možete testirati neki od Peugeot automobila i dobiti sve informacije o doplati za kupovinu novog francuskog lava. Uverite se u vrhunske karakteristike nove generacije automobila i pretvorite svaku vožnju u istinsko uživanje.

Za više informacija pozovite 011/3094-500

Verano PR
 
Ово није систем старо за ново као за Пунта, већ класични систем старо за ново (стара аута се касније продају), ради се на процену вредности аута а не на фиксни попуст.
Иначе сваки нови ауто је боже сачувај, то је чињеница.
 
Nisu samo ruzni pezoi 307 i 308, vec i 207 i 107 i ono sranjce 1007. A tek onaj matori 206 pa sad limuzina, pa 206+ pa bemliga sta ce jos da smisle, 15 godina ima da ga prave, bice gori od Zastave...

Vule ti kad bi odvezo tvoj 'novi' jugo procenili bi ga ti ''strucnjaci'' na jedno 63,5 evra...
 
607 i moze da prodje nekako, al 407 ne da je odvratan, oni ogromni farovi i rupetina na sred prednjeg branika...

peugeot407.jpg


Nikad nece oni da ponove 406 Coupe, to je bio najlepsi pezo ikada... Pininfarina, sta jos reci...

peugeot-406c-s-a.jpg


Jedino sto cenim kod novih pezoa su motori i to 1,4 hdi i 1,6 hdi zbog stedljivosti i povoljne registracije, 2.0 je vec previse.
 
607 i moze da prodje nekako, al 407 ne da je odvratan, oni ogromni farovi i rupetina na sred prednjeg branika...

peugeot407.jpg


Nikad nece oni da ponove 406 Coupe, to je bio najlepsi pezo ikada... Pininfarina, sta jos reci...

peugeot-406c-s-a.jpg


Jedino sto cenim kod novih pezoa su motori i to 1,4 hdi i 1,6 hdi zbog stedljivosti i povoljne registracije, 2.0 je vec previse.

Meni se dopadaju 607 i 407 (i po izgledu :D), kao i 406
 
Jesi li imao priliku da probaš 607-micu?

Не ради се о томе. Једноставно, СВАКИ ауто који је ушао у производњу после 1995. је безвредан, јер је прављен као потрошна роба. Пробао 607 нисам, возио сам 407. Све је то лепо и красно, али није то то, као кад седнеш за волан 304-ке, 404-ке или 604-ке, ВХ-а, 605-це, ХМ-а, Реноа 5... Ти стари аути су имали "душу", а ово сад... Купи-поквари-баци-купи ново-поквари-баци, и тако у недоглед.:thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 
Не ради се о томе. Једноставно, СВАКИ ауто који је ушао у производњу после 1995. је безвредан, јер је прављен као потрошна роба. Пробао 607 нисам, возио сам 407. Све је то лепо и красно, али није то то, као кад седнеш за волан 304-ке, 404-ке или 604-ке, ВХ-а, 605-це, ХМ-а, Реноа 5... Ти стари аути су имали "душу", а ово сад... Купи-поквари-баци-купи ново-поквари-баци, и тако у недоглед.:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Meni je važnije da ima dobre karakteristike, nego "dušu". Šta mi znači "duša" kad je kritično preticanje recimo u pitanju ili neko naglo kočenje? Ništa.
Tačno je da je većina novijih auta pravljeno kao potrošna roba. Međutim, bolje da nakon 10 godina kupim novo, ali da znam šta vozim, nego da imam kantu koja "ima dušu"
 
Ово није систем старо за ново као за Пунта, већ класични систем старо за ново (стара аута се касније продају), ради се на процену вредности аута а не на фиксни попуст.
Иначе сваки нови ауто је боже сачувај, то је чињеница.

Cimose, iznenadjujes me. Neprijatno.
Sad zvucis ko oni pacenici koji i dalje tvrde da je G2 najboljji auto na svetu. Sav normalan svet kupuje nova kkola a mi smo pametni, polovno smece je "strava".
A pogotovo Xsare polovne - djubre. I to je cinjenica. Preskupe za odrzavanje, a kvare se ko lude. C3 jos gori.
 
Да си на више места прочитао шта пишем сФатио би да су погрешно сФатио.:D
Наиме, ЈА не волим нова кола и ЈА лично нећу од својих пара никад купити нов ауто. Али то не значи да по улицама треба да се кортљају кршеви од 15+ година, јер не возе сви то из љубави па да им није жао да на ауто од 300 евра ставе гуме за 200, већ возе из морања па неће ни уље да промене. Мени не би било жао да у ВХ од 2000 уложим 10000, чак би пре то урадио него купио рецимо Гранде Пунто или неки други нови ауто за те паре. Али поента је - када би се сад произвео ганц-нов Г2, гарантујем ти да би по квалитету и дуговечности надје*ао ганц-нов Г6 за бар 10 година.
Ксару имам и не слажем се да се квари, нити да је одржавање скупо. Иначе нема потребе да помињеш овде Ксару, пошто се моја категоризација "конфекцијско пластично-електронско ђубре" односи на СВЕ аутомобиле који су ушли у производњу после 1995.
 

Back
Top