Sta mislite o T.Nikolicu i njegovom odvajanju od SRS?

Da li Nikolic duguje mandate SRS?

  • Nista im ne duguje

  • Duguje im


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ne zanima me iskreno da li je Nikolić zeznuo radikale, i jedni i drugi su naneli mnogo zla. Ali Tadić i Nikolić su nova vlast budućnosti, to je tačno. Samo, nije SNS zeznuo DS, sve je ovo dobro isplanirano i izfinansirno iz EU i USA, tako da, ipak idemo u Evropu...

Slazem se,samo nerazumem sto ima gradjana slepaca da ne vide da je Nikolic majstorski za**bao SRS i Seselja.Ako stvarno bude radio sa DS odose svi ti glasovi u pm..........
 
Onda je NIkolic pogazio sve sto je rekao od DS i onda mu se ne treba vise verovati

Да, ал највећа фора је што он то није мислио, него је морао да их пљује јер је Шешељ тако наређивао. А Шешељ је тамо ко Бог, сви ћуте и климају главом. А Тома је показао колики је јунак и супротставио му се.

П.С. Нисам ничији присталица, ниједна странка није достојна да води ову земљу. Али не бих имао ништа против кад би Тома дошао на власт, да видимо, можда би нешто боље урадио од ових данас.
 
vidite li vi sta Seselj radi u hagu?!URNISE IH!Samo jos neko vreme da se vrati i videce I Nikolic i Vucic.Seselj je u hagu bio vise informisan o Srbiji nego Tadic!
Ni ja nisam niciji pristalica,ali nevolim izdajnike.Samo Srbija da postoji dok ja ne napravim stranku......... :)

Inace,Seselj je moj junak,samo zato sto dokazuje svima da je hag ANTI-SRPSKI!
 
xD pa ja kazem ko je moj junak,ali samo zbog haga xD

Mislim da bi trebalo da paziš kako pišeš, da misliš da je Hag nepravedan OK, ali da napišeš "Šešelj je inače moj junak", mislim...samo pripazi malo, bez uvrede ali krajnje je debiilno da ti bude junak ili idol zbog toga. Taj čovek je odveo ovu državu u ponor iz kojeg sada i sa Obamom kao predsednikom teško da ćemo se iščupati! Ali, nadati se moramao. A naše bolje sutra je smo u EU, jer se ne živi od ideala iz perioda Kosovskog boja.
 
Mislim da bi trebalo da paziš kako pišeš, da misliš da je Hag nepravedan OK, ali da napišeš "Šešelj je inače moj junak", mislim...samo pripazi malo, bez uvrede ali krajnje je debiilno da ti bude junak ili idol zbog toga. Taj čovek je odveo ovu državu u ponor iz kojeg sada i sa Obamom kao predsednikom teško da ćemo se iščupati! Ali, nadati se moramao. A naše bolje sutra je smo u EU, jer se ne živi od ideala iz perioda Kosovskog boja.

Да, да, кад би се гађали транвајима....:dash:
У ЕУ не би ишао ни прутем кад би ме терали, шта ћу тамо. Јаш само и у НАТО да уђемо и.......:thumbdown::thumbdown:
 
odlicna stvar.

kada se uspostavi sistemski konsenzus barem oko nekih najosnovnijih stvari i pravca razvoja zemlje, cemu se priklonio sns, kao sto je na delu oko evropske unije, odustajanja o revizionisticke ratne opcije sa velikim srbijama i slicnim glupostima, onda je to dobra stvar.

umesto jedne antisistemske stranke idiota, imacemo umerenu i umivenu desnicu u obliku tome.
od njega dosta.
 

Како зашто, шта имам од тога, има да нам још више цепају државу и да нам узимају природна богатства. Да наређују како се њима ћефне а ми да слушамо. Е неће моћи. Мислим се да ли неки просечан Француз или Енглез зна који је главни град Србије. И ако зна да ли би икад дошао овамо. А о Американцима и да не причам, они не знају ни да постојимо. Кретени мутави.
 

Back
Top