Feminizirani muskarci

gay
Just_Cuz_19.gif
 
Mora li feminizirani muškarac nužno biti gay? Zanima me šta žene misle o njima i jesu li im privlačni,... jer mišljenje većine muškaraca verujem da znam...
Khm....ne mora biti gay ako je feminiziran...Uglavnom muskarci koji su umetnici:modni kretori , fotografi,stilisti,frizeri,dizajneri(enterijera....kostimografija.....itd) oni su feminizirani.U drugim poslovnim bransama ih ima takodje....Lose je videti muskarca...koji je poslovan covek i koji je feminiziran!!!!!
U nekim bransama ima vise feminiziranih nego nefeminiziranih muskaraca....da ne pominjem koje su to branse....
Gay muskarci?Pa nekima i pise na celu da su gay nekima ne...ali se da vremenom primetiti...
Feminizirani?Pa....sexy je videti onako nekog stilistu ili frizera koji je sav tako kao....nja nja nja....nekako su high tech...razumeju se u modu , trendove,razumeju vise zene...zar ne?Sa njima se moze pricati bas o svemu, jer eto razmisljaju vecinom kao zene.Nisu mi privlacni...simpaticni su mi.Imam par drugova (stilist,fotograf, frizer) koji su malo feminizirani.
 
Ali zato verovatno lizu za olimpijsku medalju :super:

sišu sekreterijate.

ne mora da znači da je gay ako je isfeminiziran, ali ja takve vidim kao gejeve i smaraju me ti isfeminizirani likovi koji su kao mnogo dobri drugari i ribe vole da imaju jednog takvog u društvu zato što je totalno kul i sve kapira, baš je kao frendica.

moja drugarica baš voli da se združi sa tako nekim isfeminiziranim koji inače nije gej a nikad nema ribu, mada ni dečka, ali se uvek kao loži na neku ribu i šta ja znam. i onda se ona ljuti na mene kad ja složim neku facu kad ona pomene nekog od tih njenih drugara, pa me još pita "a zašto ga ti mrziš, šta ti je uradio"? ma ne mrzim ga nego ne mogu da gledam to. pogotovu kad vidite te likove kako poziraju za slikanje, uvek nekako stisnu butine, onako ono kao oni, da se taru butine, da im bude vruće izmedju i to...
 
sišu sekreterijate.

ne mora da znači da je gay ako je isfeminiziran, ali ja takve vidim kao gejeve i smaraju me ti isfeminizirani likovi koji su kao mnogo dobri drugari i ribe vole da imaju jednog takvog u društvu zato što je totalno kul i sve kapira, baš je kao frendica.

moja drugarica baš voli da se združi sa tako nekim isfeminiziranim koji inače nije gej a nikad nema ribu, mada ni dečka, ali se uvek kao loži na neku ribu i šta ja znam. i onda se ona ljuti na mene kad ja složim neku facu kad ona pomene nekog od tih njenih drugara, pa me još pita "a zašto ga ti mrziš, šta ti je uradio"? ma ne mrzim ga nego ne mogu da gledam to. pogotovu kad vidite te likove kako poziraju za slikanje, uvek nekako stisnu butine, onako ono kao oni, da se taru butine, da im bude vruće izmedju i to...

Ima moja sestra takvog druga...jetra mi se okrece kad ga vidim. Zovu ga Sashkic...
 

Back
Top