hmm..???

posesivac

Zainteresovan član
Poruka
417
Devojka kad ostavi muskarca ona to uglavnom ucini ''za sva vremena'',a zbog cega muskarci posle nekog vremena,pozovu devojku koju su predhodno ostavili? Ili se,tacnije,vracaju bivsim ljubavima?...sujeta,ego,kajanje..?
 
Devojka kad ostavi muskarca ona to uglavnom ucini ''za sva vremena'',a zbog cega muskarci posle nekog vremena,pozovu devojku koju su predhodno ostavili? Ili se,tacnije,vracaju bivsim ljubavima?...sujeta,ego,kajanje..?

Ispasce da kontriram, ali moja iskustva su potpuno suprotna. Meni treba dosta vremena da me prodje, ali kad prodje, nema sanse da se vracam. Sa druge strane, dve moje bivse, koje su ostavile mene, su pokusale sa se vrate. Naravno, rekao sam :thumbdown:
Moj najbolji drug isto tako. Koliko ja znam, barem dve njegove bivse su htele da ponovo budu zajedno (jedna nakon pauze od osam godina!). Ni on nije bio zainteresovan.
 
nekako ispada da se muskarci teze vezuju ali kad se vezu, teze veze raskidaju....ne vole promene a vole komociju....nema tu nista romanticno.....

to je to. Ali vidite - mi muski se vracamo cisto radi komocije, kako si rekla, sve se zna nema tu iznenadjenja.
A zasto nas vi cure prihvatate? Iako znate da tu nema perspektive sem sex-vidjenja?

Ovo je pogotovo izrazeno kod, da tako kazem, svalerskih veza gde su oboje udati i ozenjeni. Skoro da je postalo pravilo (naravno sem ako je do prekida doslo veoma burno...) da se "stare kombinacije" mogu dogoditi ponovo, makar samo jednom mesecno ili jednom u 3 meseca... Bum-tras idemo dalje ;)
 
to je to. Ali vidite - mi muski se vracamo cisto radi komocije, kako si rekla, sve se zna nema tu iznenadjenja.
A zasto nas vi cure prihvatate? Iako znate da tu nema perspektive sem sex-vidjenja?

Ovo je pogotovo izrazeno kod, da tako kazem, svalerskih veza gde su oboje udati i ozenjeni. Skoro da je postalo pravilo (naravno sem ako je do prekida doslo veoma burno...) da se "stare kombinacije" mogu dogoditi ponovo, makar samo jednom mesecno ili jednom u 3 meseca... Bum-tras idemo dalje ;)

ne bih ti znala kasti :lol:...niti sam cura niti praktikujem sex sa bivsima....vise volim nove izazove od obnavljanja starog gradiva......:mrgreen:
 
vraćamo se...vraćamo ....:think:

zašto se vraćati?
ako si ti taj koji prekine vezu znači da je razlog postojao... i bio dovoljan za reći KRAJ i otići. ako su oboje dovoljno odrasli da ne prekidaju zbog nekih trivijalnih nego suštinski važnih razloga, onda su ti razlozi teško popravljivi i nema se tu više šta vraćati.
 

Back
Top