Srbiju ubijaju,zar ne ?EU kaze da ce gradjani Srbije ziveti 10 godina krace...strasno

MuskoSamBre

Iskusan
Poruka
5.530
Po istraživanjima Evropske unije, stanovništvo Srbije će imati 10 godina kraći životni vek u odnosu na građane ostalih zemalja Evrope, navela je ASNS.

"Ovaj podatak je potpuno poražavajući, ali ne i iznenađujući, imajući u vidu svakodnevne stresove, strah od gubitka posla, borbu za preživljavanje", ističe se u saopštenju i dodaje da će statistički podaci, po svemu sudeći, od 1. jula biti još crnji.http://vesti.krstarica.com/index.php?rubrika=aktuelno&sifra=e275061de3cac5b7436d52b8fbd86841&lang=0
 
Poslednja izmena od moderatora:
Po istraživanjima Evropske unije, stanovništvo Srbije će imati 10 godina kraći životni vek u odnosu na građane ostalih zemalja Evrope, navela je ASNS.

"Ovaj podatak je potpuno poražavajući, ali ne i iznenađujući, imajući u vidu svakodnevne stresove, uplašenost od gubitka posla, borbu za preživljavanje", ističe se u saopštenju i dodaje da će statistički podaci, po svemu sudeći, od 1. jula biti još crnji.http://vesti.krstarica.com/index.php?rubrika=aktuelno&sifra=e275061de3cac5b7436d52b8fbd86841&lang=0

Samo bih dodao : Mislim da su glavni uzrocnini smrtnosti naseg naroda, maligna oboljenja, jer ovi nasi smradovi nece da izacu u javnost sa statistickim podacima. Toliko smo ozraceni tokom bombardovanja da to nije normalno, voleo bih da neko moze sad da nabavi gajgerov brojac..... a bilo ih je u svakoj firmi (civilna zastita), prvih dana bombardovanja svi su povuceni.....
Pogledajte samo zensku populaciju nikada nije bilo vise raka grlica materice, raka na dojci... sto se muskaraca tice tu prednjaci rak debelog creva.......
Sve je kontaminirano :(:(:(:(
 
A i ovi iz nezavisnog sindikata se bas bore i zalazu za prava radnika i svojih clanova,evo kako oni zamisljaju sindikalnu borbu...

BEOGRAD - Asocijacija slobodnih i nezavisnih sindikata je saopštila da će u Srbiji 200.000 radnika od 1. jula ostati bez overene zdravstvene knjižice i da će preporučiti svom članstvu da tuži poslodavce koji im, zbog neuplaćivanja doprinosa na zdravstveno osiguranje, uskraćuju pravo na lečenje.

ovo je za neverovati...nezavisni sindikat ce preporuciti svome clanstvu da tuzi poslodavce:hahaha:
 
Samo bih dodao : Mislim da su glavni uzrocnini smrtnosti naseg naroda, maligna oboljenja, jer ovi nasi smradovi nece da izacu u javnost sa statistickim podacima. Toliko smo ozraceni tokom bombardovanja da to nije normalno, voleo bih da neko moze sad da nabavi gajgerov brojac..... a bilo ih je u svakoj firmi (civilna zastita), prvih dana bombardovanja svi su povuceni.....
Pogledajte samo zensku populaciju nikada nije bilo vise raka grlica materice, raka na dojci... sto se muskaraca tice tu prednjaci rak debelog creva.......
Sve je kontaminirano :(:(:(:(

Za sve je Tadic kriv!!!

Za sankcije i glad sredinom '90-tih
Za dinar koji je dnevno devalvirao i po 150%
Za rat na Kosovu
Za vizni rezim
Za maltretiranje zivotinja u cirkusima i zoloskim vrtovima
Za ubistvo Nigerijskog visokog zvanicnika
Za izborni poraz onog Musavog iz Irana
Za smrt majke Jugovica
.
.
.

E moj Markowac al' je tebi mozak ispran!!! :sad2:
 
Za sve je Tadic kriv!!!

Za sankcije i glad sredinom '90-tih
Za dinar koji je dnevno devalvirao i po 150%
Za rat na Kosovu
Za vizni rezim
Za maltretiranje zivotinja u cirkusima i zoloskim vrtovima
Za ubistvo Nigerijskog visokog zvanicnika
Za izborni poraz onog Musavog iz Irana
Za smrt majke Jugovica
.
.
.

E moj Markowac al' je tebi mozak ispran!!! :sad2:

Naravno da Tadic nije kriv bas za sve ali za mnogo toga posle 2000-te,jeste i on i DS i G17 !
 
Srbi jako nekvalitetno žive,slabo se kreću,loše se hrane,pod velikim su stresom...I nije kriv Tadićev režim,mada nije ni nevin,već čitav stresni period,počev od I Svetskog rata,u kome je polovina muškog stanovništva Srbije pobijena...Zar već to nije bio užasan stres...Pa nasilna kolonizacije Kosova i Vojvodine u Kraljevini Jugoslaviji,pa nacionalizacija,pa urbanizacija u komunizmu...:neutral:O ratovima ne vredi ni počinjati.
 
Sad potegnite taj (po svojim rijecima) cuveni srpski inat i namjerno zivite duze, protivno svim statistikama.


Zivite u inat. :D

E brate Hrvate da znas da cemo mi koje zabole levo uvo za EU,sigurno ziveti duze od ovih srpskih EUropejaca,mi se bar ne nerviramo sto nece da nas prime u to mentalno bolesno drustvo...i zivecemo iz inata jer inat nas je i odrzao!
 
Slavka jel si ti clan nezavisnog sindikata...i ako jesi i ako nisi,nema veze...kako komentarises ovu preporuku ASNS svojim clanovima da tuze poslodavce...zar ne deluje smesno i zalosno u isto vreme ?

Ja samo mogu da kazem,neverovatno mnogo ljudi ,srednje generacije umire.
Posledice toga jesu,los zivot,stresovi,borba za opstanak.
 
Srbija sve više postaje zemlja u kojoj su starci,nekada uzdanica ''nove revolucije'' koji su za tu sulugu dobili dobar život tokom 50 godina,ponovo zaštićeni,ako beli medvedi,čuvaju svoje pozicije,dok mladi nemaju skoro nikakve šanse...Boli starkelje...Važno da oni JOŠ uživaju...I sve stranke im idu uz dlaku jer ih ima najviše u biračkom telu...:cool:
 
Tih 10 god života u starosti mi i nisu nešto interesantne, kad pogledam sve one starce koji jedva hodaju... Možda je i bolje tako, umreš a nikom nisi bio na teretu, ipak je to plemenito, a ne da mučiš sobom neke druge.

E ti si bas neki human i plemenit covek...pa s toga ipak mislim da ces se sloziti da je strasno to sto ce se mnogi mladi ljudi razboleti zbog ove stresne situacije jer...oni koji imaju posao,plase se da ga ne izgube...jer mnogi imaju male plate pa su na ivici gladi...jer mnogi nemaju nikakve plate i vec uveliko gladuju...jer mnogi nemaju mogucnost ni da se lece zato sto zive u demokratskoj Srbiji...ako ti nisu interesantne te godine u starosti...valjda ti je bitno kako ces ziveti dok ne stignes do njih!
 
Poslednja izmena:

Back
Top