LOGO

leceni

Obećava
Poruka
52
Imam model telefona Nokia 3210. Kako da obrisem logo koji mi je vec odavno dosadio, a da pri tom ne narucujem novi? Da li je to uopste moguce?
P.S. Ponekad mi se cini da je logo k'o droga. Ne mozes da ga obrises i jedini nacin da ga se otarasis jeste da preuzmes drugi. I sve tako iznova. Zato svima savetujem da umesto logoa koriste graficke slike kao screensaver.
 
Ja sam imao taj problem pre 2 godine cini mi se i pitao sam sve zivo kako da to sredim niko nije znao, nerviralo me je to i onda ja skontam. Resetuj telefon na factory settings. :idea:
 
Genije:
Ja sam imao taj problem pre 2 godine cini mi se i pitao sam sve zivo kako da to sredim niko nije znao, nerviralo me je to i onda ja skontam. Resetuj telefon na factory settings. :idea:
Ali, da bih to uradio prethodno treba da unesem Security code. Gde da nadjem tu sifru?
 
Sta je s tobom pa ako si kupio telefon nov tj. iz prodavnice znaci sta ja znam da si prvi vlasnik i ako ga niko nije pre tebe cackao pa i vrapci znaju da je kod nokie s. code 12345.
 
Genije:
Sta je s tobom pa ako si kupio telefon nov tj. iz prodavnice znaci sta ja znam da si prvi vlasnik i ako ga niko nije pre tebe cackao pa i vrapci znaju da je kod nokie s. code 12345.
Uneo sam sifru, na ekranu je pisalo settings restored, al' to nije resilo problem. U svakom slucaju, hvala na ulozenom trudu!
 
Ima resenja za vas problem
1.Izvadite karticu i stavite neku drugu umesto nje
2.Upalite telefon
3.ugasite telefon
4.Vratite vasu karticu
5.upalite telefon
6.Logo-a vise necete videt

Pozdrav
 
Anonymous:
Ima resenja za vas problem
1.Izvadite karticu i stavite neku drugu umesto nje
2.Upalite telefon
3.ugasite telefon
4.Vratite vasu karticu
5.upalite telefon
6.Logo-a vise necete videt

Pozdrav
To nije tacno! Ovo sto je Genije savetovao moze da resi problem na vecini telefona.
 

Back
Top