doktore, boli...

Pipi Langstrumpf

Buduća legenda
Poruka
31.793
kada se vash partner razboli, koliko ste spremni da pruzzite podrshku?
u chemu se sastoji? da li vas to stanje nervira jer nije sposoban da vodi rachuna o vama?
jednog mog druga devojka ostavila jer se razboleo od raka. srechom, ozdravio je i srechom ima novu devojku.
 
у је6оте, какав жасу...

ооовај, касе мој пантер разболи нервира ме што ме стално тера да ово и оно, 200 чајева...
а ја касае разболим, она мени све без да ја тражим

сад, неко може да каже "уууа, гица смрад"
можда је у праву:mrgreen:

ал ето, искрено сам одговоријо:)
 
Primetio sam osobe koje nemaju ni minimum empatije u takvim situacijama. Takvi nisu za saživot s nekim.
Nevezano sa kontekstom, čak sam i među najbližim srodnicima registrovao takve likove. Nikad ih neću razumeti.
 
ovaj moj se pravi da mu nije nishta kada je bolestan, kazze sve che to iovacha izlechiti...stao na zardjali ekser i nije primio tetanus...e to me bash nervira...

ееее, бате
супер је то, није ми ништа кад имам грип и тако
ал кажи му да не једе кваке
покушај да нађеш на нету како изгледа смрт од тетануса (у народу познат као "зли грч")

то није никакво заебавање
 
ovaj moj se pravi da mu nije nishta kada je bolestan, kazze sve che to iovacha izlechiti...stao na zardjali ekser i nije primio tetanus...e to me bash nervira...

ma, opušteno,
ja sam isto jednom tako nagazila,
probio mi ekser patiku i celom dužinom se zabio u stopalo.
imala sam 14 - 15 godina.
otišla sam kući,
očistila ranu rakijom,
i posle 15 minuta otišla da igram fudbal. :mrgreen:


inače, na temu -
dosadna sam, insistiram da pomognem i kada se to od mene ne traži. :)
 
Poslednja izmena:
kada se vash partner razboli, koliko ste spremni da pruzzite podrshku?
u chemu se sastoji? da li vas to stanje nervira jer nije sposoban da vodi rachuna o vama?
jednog mog druga devojka ostavila jer se razboleo od raka. srechom, ozdravio je i srechom ima novu devojku.

divim se jednoj devojci, koja pruža punu podršku mom ex drugaru, koji je nastradao od lošeg života ( droga i alkohol )
i kad voliš nekog i živite zajedno, sve delite i ista sranja jedete
samo loša veza i neimanje ljubavi prema drugom, rezultuje bežanjem od pomoći u nevolji
 

Back
Top