Pozdrav svima i jedno pitanje/misljenje

TheDarth

Primećen član
Poruka
731
Kao sto naslov kaze: Pozdrav svima.Odavno pratim forum ali nisam hteo da se zarazim njime...ali vidim da je to neminovno :D

Interesuje me vase misljenje o tome sto je moja bivsa devojka tvrdila pazar oko 3 godine...oke...bili smo mladi (relativno). Ali posle 3 godine veze...ona nije zelela da imamo sexualne odnose. Ona je tad imala 21, ja 20. Da li zbog predrasuda, straha...ne znam. U pocetku mi nije smetalo...ali kako je prolazilo vreme...pocelo je strasno da me nervira. Bilo je zilion prilika...ali ona samo puffff i odskoci od mene i ode na drugi kraj sobe. Rastali smo se iz sasvim drugih razloga...ali ova stvar mi i dalje nije jasna. Zelela je i ona...ali imala je ocigledno neki prekid u glavi. Da li zbog toga danas ima mnogo usedelica?
 
Kao sto naslov kaze: Pozdrav svima.Odavno pratim forum ali nisam hteo da se zarazim njime...ali vidim da je to neminovno :D

Interesuje me vase misljenje o tome sto je moja bivsa devojka tvrdila pazar oko 3 godine...oke...bili smo mladi (relativno). Ali posle 3 godine veze...ona nije zelela da imamo sexualne odnose. Ona je tad imala 21, ja 20. Da li zbog predrasuda, straha...ne znam. U pocetku mi nije smetalo...ali kako je prolazilo vreme...pocelo je strasno da me nervira. Bilo je zilion prilika...ali ona samo puffff i odskoci od mene i ode na drugi kraj sobe. Rastali smo se iz sasvim drugih razloga...ali ova stvar mi i dalje nije jasna. Zelela je i ona...ali imala je ocigledno neki prekid u glavi. Da li zbog toga danas ima mnogo usedelica?

nesto mi se ne poklapa ovde:confused:
 
Prica uzivo nije isla. Prica o tome preko SMSa, maila...tu je bila Seron Stoun u Niskim Strastima...I onda kad se vidimo pojeo vuk magarca. Ne znam sta ti se tu ne poklapa. Mene interesuje da li je neko bio u takvoj vezi toliko dugo a da devojka nije htela sex.

sta u ovom kontekstu znaci "pojeo vuk magarca"? ovo ostalo mi je jasno...
a prvo, izgleda da je vama veza bila na daljinu, cim ste toliko piskarali...
a drugo, jel ti znas kako si delovao njoj preko meila i sms-a a kako uzivo? ocigledno je uzivo ocekivala nesto drugo od tebe, negde nesto nisi odradio kako treba.
 
ne zelim da me decko autor shvati pogresno ali ja naravno govorim iz zenskog ugla. pa tako, kad musko uk***** nesto, i posle se pita sto ona nije htela.....
pa nije htela jer nisi uradio nesto kako treba, ili, malo grublje, zaebao si radnju!!!

inace, ocigledno da je zelela cim ste toliko dugo bili zajedno. kako tuzno. pa ebote, jel nisi mogao da je pitas u cemu je problem? pojela maca jezik...
 
Posle 5 dana je nije odradio niko ;)
Devojka je bila nevina, Zajedno smo bili od moje 17e, njene 18e godine.
Kakav sam muskarac? Pa sta sad, trebao sam da joj roknem par krosea i da je kresnem? ;)
Pojeo vuk magarca znaci da sve ono sto kaze preko tih stvari ne ispuni uzivo. Zivimo u istom gradu i bili smo po ceo dan zajedno...tako da to o daljini ne stoji.
 
Jaooooo...pa naravno da sam je 40000x pitao u cemu je problem...i onda pocne da se smeska...i tako...zenska posla...pa onda pobegne u drugi kraj sobe....ko malo dete...pa me zeza, pa skrece temu...ko sa zenama moze da vodi normalan razgovor i da sazna nesto ako one same nece da kazu?
Imam ja jezicinu da pitam sve i svasta...al bio sam slab na nju i nisam zeleo da je povredim.
 
Imas devojaka koje smatraju da ne treba da sexualno opste sa nekim, jer sta ako se za njega ne udaju, onda se ih zvati .... svakako, pa sta ce onda... To sam skoro cula i zapitala se u kom to vremenu zivim. Promiskuitet - ne podrzavam, ali bas ne bih ni da se vracam u vremena nasih mama, baka, prabaka... Ko ga zna sta je imala u glavi i da li je uopste bila greska do nekoga ili je, jednostavno, trebalo da skratis vreme provedeno sa njom (ili ona sa tobom). Ocigledno nesto nije stimalo za dublju vezu.
 
Imas devojaka koje smatraju da ne treba da sexualno opste sa nekim, jer sta ako se za njega ne udaju, onda se ih zvati .... svakako, pa sta ce onda... To sam skoro cula i zapitala se u kom to vremenu zivim. Promiskuitet - ne podrzavam, ali bas ne bih ni da se vracam u vremena nasih mama, baka, prabaka... Ko ga zna sta je imala u glavi i da li je uopste bila greska do nekoga ili je, jednostavno, trebalo da skratis vreme provedeno sa njom (ili ona sa tobom). Ocigledno nesto nije stimalo za dublju vezu.

Da, slazem se. Da sam na vreme prekratio sebi muku...bilo bi lakse. No, ja ne zalim. Pogresno ste vi mene shvatili malo...nisam ja mislio da vi meni objasnite sta je bilo sa njom...jer to verovatno ni ona sama ne zna. Mene je samo interesovalo to da li sam ja bio sa najzajje*anijom osobom na svetu ili ima neko ko je bio u gorim mukama nego ja. Iz svega prilozenog vidim da sam ja buduci kandidat za neznanog junaka :)
 

Back
Top