OPERA

Takodje koristim Operu i nikavih problema nema. Vidi da nisi neke opcije sklonio ili sta vec ali ne znam sta te sprecava.. Evo bas ova poruka ide preko Opere i sve sljaka fanta. Poz.
 
Kako ne moze? Sta ne moze? Ne kontam..
Da li ne mozes da udjes u opciju za prijavljivanje ili nesto trece?
Ja kada sam zadnji put unosio sifru (tacnije CTRL+ENTER) nije bilo nikakvih problema.
 
Evo vam se javljam sa IE;posto saOPERE ne mogu ni da se prijavim a kamoli da posaljem e mail.Cak i ako odem na moj mail YAHOO ne mogu da odgovorim na poruku koju mi je neko poslao...imam java run time...i na file nemam preference.Ako neko zna ako ne nema veze REinstaliracu je i onda ce verovatno raditi.
 
nece pa nece ....a ako hocu da zalepim sliku i i posaljem preko e mail kaze mi da ne moze i da mi to broswer ne dozvoljava...podesena je na java enabled
 
Sta da ti kazem.. Ne koristim Opera mail klijent i nisam cackao po tim opcijama ali iz normalnog iskustva posto svaki mail klijent trazi podesavanja tako i vjerovatno i opera mail.. Pogledaj u opcijama da li si podesio svoj account za Opera mail.. Vjerovatno je to razlog ne znam drugi.. Koliko mogu da shvatim zivis u francuskoj ili gresim ali ako imas prevedenu operu na srpski nije problem podesiti.. Poz..
 

Back
Top