U21 EP u Švedskoj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Chuk Norris

Zainteresovan član
Poruka
382
Grupa A
15. jun, 18.15 Erjans val, Halmstad: Engleska – Finska
15. jun, 20.45 Gamla Ulevi, Geteborg: Španija – Nemačka
18. jun, 18.15 Erjans val, Halmstad: Nemačka – Finska
18. jun, 20.45 Gamla Ulevi, Geteborg: Engleska – Španija
21. jun, 20.45 Gamla Ulevi, Geteborg: Španija – Finska
21. jun, 20.45 Erjans val, Halmstad: Engleska – Nemačka

Grupa B
16. jun, 18.15 Novi stadion, Malme: Švedska – Belorusija
16. jun, 20.45 Olimpija, Helsinborg: Italija – Srbija
19. jun, 16.00 Olimpija, Helsinborg: Švedska - Italija
19. jun, 18.15 Novi stadion, Malme: Srbija – Belorusija
22. jun, 20.45 Novi stadion, Malme: Srbija – Švedska
22. jun, 20.45 Olimpija, Helsinborg: Belorusija – Italija

Polufinala
26. jun, 18.15 Gamla Ulevi, Geteborg: B1 – A2
26. jun, 20.45 Olimpija, Helsinborg: A1 – B2

Finale
29. jun, 20.45 Novi stadion, Malme
 
Golmani: 1 Željko Brkić, 12 Bojan Šaranov, 23 Živko Živković

Odbrana: 2 Marko Jovanović, 4 Gojko Kačar, 5 Nikola Petković, 13 Ivan Obradović, 14 Nenad Tomović, 15 Nemanja Pejčinović, 18 Marko Milinković, 19 Rajko Brežančić, 21 Milan Vilotić,16 Jagoš Vuković


Sredina: 3 Ljubomir Fejsa, 6 Nikola Gulan, 7 Milan Smiljanić, 11 Zoran Tošić, 17 Nemanja Matić, 20 Dušan Tadić, 22 Nemanja Tomić

Napad: 8 Rade Veljović, 9 Slavko Perović, 10 Miralem Sulejmani

Selektor: Slobodan Krčmarević

NAPRED SRBIJO ! :gace::gace:
 
nisu ovi Italijani nista posebno, ali nasi igraju ko mali tim
nema saradnje sredina-napad, bekovi-krila, Tosic na pogresnoj strani, kad Matic udje iz drugog plana jos nesto i zbudzimo, ali smo manje-vise bezopasni
u odbrani smo solidni
mora nesto brzo da se menja
 
au Kacare, za malo
ljudi ovi Italijani nisu nista posebno, protiv Svedjana (koji su tukli Beloruse 5-1) nece moci vise od boda
nismo odigrali dobro kao tim, slaba nam je bila saradnja medju linijama, kad treba da se krene u ofanzivu ne znamo sta cemo sa loptom, jako spor prelazak odbrana-napad
mora ovo mnogo bolje ako mislimo medju 4
 
Dobri smo bili. Samo je onaj siroti Kačar isuviše vremena proveo u špicu, a i mi isuviše lopti potrošili na neuspešne centaršuteve na njegovu glavu. Trebalo je on više da se povlači. Ostalo je sve OK bilo. Odbrana odlična. Jedino nam je gol falio. Sve ostalo je bilo dobro. Čak i kondicija.
 
A šta tek da kažemo za hiljadupostotnu šansu Tomovića?
Hteo je najbolje,nije loše ni šutnuo ali je žabarčina u padu nogama odbranio :evil:

U tih par minuta smo morali da im uzmemo skalp.
Bili su pogubljeni, a mi smo imali inicijativu.
Jedna,kao što si rekao, hiljadupostotna šansa Tomovića,i onda one polumakazice Kačara...Posle toga nismo mogli ništa da uradimo.
 
Pre pocetka prvenstva nesto razmisljam, i reko', ovo prvenstvo bi mogao da obelezi Nemanja Tomic! Sad, s obzirom na povredu Matica, eto sanse za njega! Mada mislim da je za Beloruse bolje da Kacar igra nazad, tj. u veznom redu, a da napred igra neki napadac koliko god da je los (tipa Slavko Perovic). Barem ce vuci igrace da ga cuvaju, i bice vise prostora. Da napadamo sa cetvoricom, umesto sa trojicom.
 
Velika šteta za ovu povredu. Tomić je dobar igrač, ali koliko sam ga gledao i u Partizanu, on je izrazito desno krilo. Tako je i sinoć bilo. Izlaskom Matića i ulaskom Tomića gubimo na rotacionom potencijalu, koji je dok je Matić igrao bio jako očigledan. Inače, sinoć mi se jako dopalo to što smo prvih dvadesetak minuta delovali kao da imamo bar par igrača više, zahvaljujući sjajnom kretanju. To je osobina koju odavno nismo imali.

Kad su Italijani u pitanju, očekivano - mnogo valjanja, mnogo ofsajd pozicija, par šansi zahvaljujući neuspešnim ofsajd zamkama. Ono što me je iznenadilo je Baloteli koji je bio katastrofa. Đovinko sa druge strane solidan, samo što se stekao utisak da ga isuviše sudije štite zbog fizičkih osobina, što je jako loše. Pa ne smeju u duelu jednog igrača od 190 i drugog od 160, ovom od 190 fizičke karakteristike na kraju ispasti hendikep.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top