muci me komp

simeun7

Početnik
Poruka
1
muci me ovj komp.pazario sam ga pre par dana i to mi je prvi u zivotu.kako se prikacim nainternet ,neprodje 20 min ,totalno se ukoci i izbaci neku poruku da nema dovoljno memorije.ako neko zna koj mu je nek pomaga,zesce me izbezumljuje.:dash:
 
To ćeš teško sam popraviti, na internetu je potrošnja memorije relativno mala. Moraš ga odneti nekom ko se malo bolje razume, ne verujem da je nešto ozbiljno.
 
To ćeš teško sam popraviti, na internetu je potrošnja memorije relativno mala. Moraš ga odneti nekom ko se malo bolje razume, ne verujem da je nešto ozbiljno.

meni je naprotiv potrosnja rama sa bilo kojim brovserom relativno velika..
mada nema to veze sa ramom...
meni smrdi na neki virus, ili pogresno podesavanje..koji browser koristis..?
 
Mozda je virus. ;)

No me nervira kad svi nalete iz prva - virus pa virus. No ovo je forum, pa mogu nekako oprostit. Mene vise odusevljavaju ovi uzivo. ;) Sam se jednom prepirao hteli su mi hard disk obrisat jer su mislili da je virus - virus pa virus. Posle se ispostavilo da je napajanje pravilo problem pa smo ga zamenili i sve je bilo super.
 
ja ipak mislim da je................................................................................................................................................................................................VIRUS
 

Back
Top