"Dresirati" partnera?

Neistrazena

Elita
Poruka
17.359
Da li ste od onih koji pokušavaju partnera preoblikovati, prilagoditi sebi, "dresrati" (izraz koji je nedavno upotrebila jedna moja poznanica), istrenirati..... da bi vam bio po volji? Ako da, zašto?
Ili ni ne ulazite u ozbiljniju vezu sa onima koji vam u startu ne odgovaraju?
 
Poslednja izmena:
Da li ste od onih koji pokušavaju partnera preoblikovati, prilagoditi sebi, "dresrati" (izraz koji je nedavno upotrebila jedna moja poznanica), istrenirati..... da bi vam biopo volji?
Ili ni ne ulazite u ozbiljniju vezu sa onima koji vam u startu ne odgovaraju?
Ne, smatram da se odrasla osoba ne moze preoblikovati ;)
A ko mi ne odgovara, ne upustam se u vezu sa njim :D
 
Ni jedno, ni drugo... Nekada razlicitost prija... Zamisli da imas pored sebe, jos jednog "sebe"... Uzivaj u razlicitosti...

Ne mislim na mijenjanje da bude isti kao i ti (generalno, ne ti lično), nego da ga naučiš redu, kao malo dijete. Npr. muškarac ima ženu koja ga nikad ne zove da pita gdje je i šta radi, a on se onda hvali u društvu kako ju je istrenirao.......
 
Ne mislim na mijenjanje da bude isti kao i ti (generalno, ne ti lično), nego da ga naučiš redu, kao malo dijete. Npr. muškarac ima ženu koja ga nikad ne zove da pita gdje je i šta radi, a on se onda hvali u društvu kako ju je istrenirao.......

To se onda radi podsvesno... Ako nesto ne uradi kako si ocekivao, pokazes joj to i bez reci da ti smeta ili nedostaje taj njen postupak... I tako je menjas... Lagano... Ali, hvaljenje drugima i slicne gluposti, daleko bilo... To je jako nisko...
 
Da li ste od onih koji pokušavaju partnera preoblikovati, prilagoditi sebi, "dresrati" (izraz koji je nedavno upotrebila jedna moja poznanica), istrenirati..... da bi vam bio po volji? Ako da, zašto?
Ili ni ne ulazite u ozbiljniju vezu sa onima koji vam u startu ne odgovaraju?

1) Ne
2) Naravno da ne ulazim u ozbiljnu vezu sa onima koji mi u startu ne odgovaraju.... misim cemu to :roll:
 
Meni to ne ide od ruke....Ni psa nisam uspela da izdresiram...:(

Znači pokušala si? Ili bi, ali misliš da nećeš znati kako?

To se onda radi podsvesno... Ako nesto ne uradi kako si ocekivao, pokazes joj to i bez reci da ti smeta ili nedostaje taj njen postupak... I tako je menjas... Lagano... Ali, hvaljenje drugima i slicne gluposti, daleko bilo... To je jako nisko...

Možeš li malo detaljnije? :dontunderstand:
 
Da li ste od onih koji pokušavaju partnera preoblikovati, prilagoditi sebi, "dresrati" (izraz koji je nedavno upotrebila jedna moja poznanica), istrenirati..... da bi vam bio po volji? Ako da, zašto?
Ili ni ne ulazite u ozbiljniju vezu sa onima koji vam u startu ne odgovaraju?

Ne znam zasto bi menjao neciju licnost, promenis lepo osobu. Jedino ako je sve ok pa ima samo par stvari koje te izludjuju kao sto je bacanje stvari gde stigne, ali mu onda lepo objasnis da ne moze tako i pokusas da on sam uvidi da bi bez toga bilo bolje i logicnije
 
Da li ste od onih koji pokušavaju partnera preoblikovati, prilagoditi sebi, "dresrati" (izraz koji je nedavno upotrebila jedna moja poznanica), istrenirati..... da bi vam bio po volji? Ako da, zašto?
Ili ni ne ulazite u ozbiljniju vezu sa onima koji vam u startu ne odgovaraju?

...........svaku moju partnerku pokushavam izdresirati ,teshko je to ali pokushavam,isto mi se desilo kad sam kupio psa ,pokushavam da je izdresiram vec godinama ,one fore sa aportom bacim loptu pa je teram da donese ,na pochetku mi uspevalo prvih dva puta onda sledeci put bacim loptu a ona sedi i nezno me gleda onda ja odem po lopticu pa je ponovo bacim i dalje ona sedi i gleda me ja ponovo odem po lopticu ,tako nekako mi ide i dresura partnerke ,uspeva prva dva tri puta posle ja donosim lopticu ............:think:
 

Back
Top