Čume ponovo asfaltira

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
buha-v.jpg


Ljubiša Buha Čume, prvi svedok saradnik u istoriji srpskog pravosuđa, a koji je svedočio u procesu za ubistvo premijera Đinđića i protiv organizovanog kriminala i zemunskog klana, otvara firmu na svoje ime „Difens roud”. Buha je potvrdio za „Blic” da ponovo ulazi u poslove asfaltiranja, ali negira da će učestovati u radovima na izgradnji koridora 10.

- Neću raditi na izgradnji novih puteva, pa tako ni koridora 10, to nije tačno. Radiću na reciklaži starih puteva. Čekam novu mašinu i tek onda ću ugovarati poslove - kaže Buha.

Kako „Blic” saznaje, Buha nabavlja novu najsavremeniju mašinu za reciklažu puteva hladnom metodom. Reč je o mašini nemačke proizvodnje, tipa „virgen 4200”. Mašina je, prema tvrdnji Buhe, kupljena na otplatu i stiže u Srbiju krajem meseca, teška je 80 tona i omogućava četiri puta jeftiniji rad.
Buha je već imao unosne poslove koje je obavljao preko svoje firme „Difens” i „Difens roud”, registrovane na ime njegove supruge Ljiljane Buhe 6. oktobra 2000. godine, sve dok sedište firme nije minirano 21. decembra 2002. godine.

http://www.blic.rs/drustvo.php?id=97238

Srbija je jedina država na Svetu u kojoj kriminalci i propalice mogu da zadrže pare stečene kriminalom.I još da sklapaju poslove sa državom pošto je vode korumpirani političari koji uzimaju svoj deo para i ponose se time što imaju imovinu koju poreska služba ne evidentira.
Nije dovoljno što korupcija ima 30% učešća u krađi građana potrebno je da vidimo da su nam najviši političari kriminalci.:thumbdown:
 
znaci sve se ponavlja u nedogled !!!
zakoni se izglasavaju u skupstini i niko nema obavezu da ih sprovodi barem od strane drzave i drzavnih interesa,jedino ako treba nekog gradjanina pojedinca ili manju grupu prisrafiti trenutno radi mediske propagande i tu je k raj.
ako je ovo put u EU meni stvarno nije potrebna.....
 
znaci sve se ponavlja u nedogled !!!
zakoni se izglasavaju u skupstini i niko nema obavezu da ih sprovodi barem od strane drzave i drzavnih interesa,jedino ako treba nekog gradjanina pojedinca ili manju grupu prisrafiti trenutno radi mediske propagande i tu je k raj.
ako je ovo put u EU meni stvarno nije potrebna.....
Nažalost naše političke partije su ustvari mafijaške organizacije.A pogotovo one najjače i največe.
 
Nažalost naše političke partije su ustvari mafijaške organizacije.A pogotovo one najjače i največe.

Pa na njih treba gledati kao na mafijaske porodice.

Imas porodicu DS,DSS,SPO,G17,SNS,SRS,SPS....

Neki su malo jaci pa se ovi sitniji priklone njima i eto imaju svoje donove.....Recimo u ZES-u Don Tadic....kapetani Dacic,Palma,Dinkic,Djelic......i tako dalje da sad ne nabrajam i ostale stranke
 
Ovakvi neistiniti komentari i tvrdnje ti jednostavno ne leže. Batali.
Čume nije sad i nije nikad bio u DS-u. Garantujem.
A putevi su nam kao oranice. Pa šta me briga čija će mašinerija da ih sređuje ? Bitnije mi je da se vozim k'o čovek.

Pa ko oranice su zato sto ih mafijasi asfaltiraju i to tako da isti propadne posle mesec dana. Kvalitet 0 a naplacuju po cenama kakvih nigde u svetu nema.
 
Ovakvi neistiniti komentari i tvrdnje ti jednostavno ne leže. Batali.
Čume nije sad i nije nikad bio u DS-u. Garantujem.
A putevi su nam kao oranice. Pa šta me briga čija će mašinerija da ih sređuje ? Bitnije mi je da se vozim k'o čovek.

:hahaha:

Cheda napr. ne da nije(shatro) u DS-u,nego cak i(shatro) ima svoju stranku koja se u par stavova ne slaze(shatro) sa DS-om,iako svako pametan zna da je Jovanovic maltene predsednik DS-a :mrgreen:
 
Ti to onako...Javlja ti se...?
Po BG-u puteve radi (monopol) Beograd put, Partizanski put. A o svemu odlučuje Direkcija za puteve. To je najgora mafija. Državna !
Čume je za njih malo dete.

beograd put je javnokomunalno preduzece, oduvek

sta tu nije jasno

mafija, ako je ima , samo je u vrhu gradske vlasti, daklem politicari

mani se gradjevinaca, oni su i danas radili od 7-17,

ps jel znas kako se zove direktor drekcije za puteve?
 
Ovakvi neistiniti komentari i tvrdnje ti jednostavno ne leže. Batali.
Čume nije sad i nije nikad bio u DS-u. Garantujem.
A putevi su nam kao oranice. Pa šta me briga čija će mašinerija da ih sređuje ? Bitnije mi je da se vozim k'o čovek.

Знаш ли где су Чуметове машине које је Легија ономад дигао у ваздух ???

Поправљене, БеоградПут !!!

КАКО ???

:think::think::think:

ЧИЈА ЈЕ ТО ФИРМА ???

:think::think::think:
 

Back
Top