Hrvat Bruno na B92

Ma mora dqa je Hrvat , tesko da je Svahili , a Srbin nije , ali je u Srbiji vazan faktor ,... Bruno . Za njega je kriv direktno Tadic . Ko sto je isti Tadic kriv i za Ivu Viskovica ,, koji je isto Hrvat , a i za Ivana Vejvodu , takodje hrvata . Tadic doduse nije kriv za Ljubu Milosa , Maksa Luburica , Majstorovica , Pavelica , koji su isto toliko Hrvati , koliko je hrvatica gospodja Dulic , za koju je i te kako kriv svako ko je iz DSa , a koja je bud-zasto prodala 300 hiljada hektara zemlje u Vojvoini svojim hrvatima , koji su dosli iz hrvatske, da kolonizuju Srbiju , uz pomoc domacih izdajnika .
Mislism , Dulicka nije izdajnik . Ona je naravno Hrvatica i naravno da radi za svoj narod protiv Bizantinaca Srba, sto je krajnje normalno i regularno . A to sto smo je mi takvu kakva je postavli za Ministarku , to treba da se raspravi sa nasom elitom.
Pa zamislite da mene stave da budem direktor vodovoda u Zagrebu . Naravno da bi gledao da im otrukem vododvod . E takop razmisljaju svi hrvati kad su Srbi u pitanju . A eto ja mislim da ovde kod nas ima srba poreklm , koji bi za lovu rado bili hrvatski vojnici , i rado klali srpsku decu za lovui . Mislim samo na one koji su poreklom Srbi , ma koliko daleko to poreklo bilio .

Mnogo smo naiovan narod

Hrvat, hrvat , e pa sta je , ako je Hrvat nije lav .....
\
tedoh reci , to sto je uzasno pokvaren , ( obzirom da je hrvat ) , on je i beskrajno samozaljubljen , a i glup do beskraja i nazad , pa do poste . Mozda se dogodi da jhjedno jutro zaboravi da dise , sto bi veojma ulepsalo ove nese prostore .
 
Šta da očekuje bilo ko kad ovde paćenici biraju na političke funkcije likove koji samo gledaju da natrpaju svoje džepove i nestanu iz Srbije.Prema učešću u broju stanovnika ili na političkoj sceni,Hrvata ti trebalo da bude 0 na funkcijama.Ali pošto se ''naši'' političari njima uvlače u zadnjicu ima ih previše.
 

Back
Top