MM Holding

Znate li za forex?

  • Znate li za MM Holding?

  • Da li ste vec investirali novac negdje?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinib

Početnik
Poruka
16
Pozdrav svima

Odlucio sam prvenstveno da pokrenem ovu temu zbog razmjene iskustava i misljenja o investitorskoj kuci MM Holding koja se nalazi sa sjedištem u Banjaluci.
Ja inace imam investirana sredstva u jos dvije investitorske kuce ali mi se MM Holding cini naj transparentnijim.
Tamo sam dospijo preko mog frenda koji je investitor u MM vec nekoliko mjeseci. Oni inace rade na forex tržištu i tako plasiraju naš kapital i donose nam odličnu dobit.
Pa molim sviju vas koji imate investiran keš u ovu kuću ili koji želite tek da investirate da razmjenimo mišljenja.
Da zamalo da zaboravim ovo je njihov sajt: www.mmholding.biz
:super:
 
Ja sam kod njih ulagac vec od samog pocetka, vec sam jednom bio postavio njihovu temu ovdje ali su je obrisali. Iz mog iskustva sa njima mogu samo da kazem da veoma dobro vladaju na Forexu i da imaju mnogo ulagaca. Ne znam koliko je to rasprostranjeno po Srbiji ali imaju mnogo ulagaca iz Republike Srpske, Hrvatske, Slovenije itd... Nisu multi level organizacija niti imaju multi level sistem. Negdje u septembru trebaju da otvore skolu za obuku trejdera (za ljude koji zele da nauce sami trguju na Forexu).
Moje licno misljenje za to je sledece, zasto sam trgovati na Forexu i izlagati se opasnosti da izgubim pare kada imaju ljudi koji to rade godinama i koji znaju kako se to radi...
Pozdrav svim ulagacima MM Holdinga.... :super:
 
Pa mislim da je anketa namenjena tome da se vidi koliko su ljudi upoznati sa MM Holdingom, i dali ima ljudi koji posecuju ovaj forum a da su investirali kod njih. Da razmenimo misljenja.
Pozdrav svima,
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top