TREBA MI ŽENSKO MIŠLJENJE

batine

Zainteresovan član
Poruka
400
TRAVIAN-ZABAVA ILI ZLO??????
Naime povod ovog pitanja je poruka koju sam dobio na travianu?? pa me zanima vaše mišljenje.
Ona glasi:
Želim da podelim sa vama moje iskustvo vezano za život sa Travian zavisnikom.
Prvo da kažem da sam veliki ljubitelj igrica, pa smatram da objektivno mogu da komentarišem.
Moj muž je pre dva meseca izgubio posao i od tada je on line, non-stop. Malo spava, malo jede, ostatak je na Travianu.
To izgleda ovako...
Iz kuće izlazi samo na 5 min. do prodavnice, ostalo je neprihvatljivo. Ako treba da odemo negde na duže od sat vremena, to ne moze biti nenajavljeno, jer mora da nadje sitera da mu čuva vojsku i resurse! Komunikacija nam je do sada bila odlična, međutim, primetila sam da me uopšte ne čuje kada mu se obraćam, pa moram sve da ponavljam po dva puta. Prijatelji iz njegovog saveza su mu ekstra zanimljivi, chatuje sa njima po ceo dan. To su ljudi sa istim problemom kao i on, što on zna ali mu je to smešno, čak simpatično...gospođa koja je sinu zabranila da igra, pa joj je bilo žao da ugasi nalog sad igra pod njegovim nikname-om, muž i žena koji igraju na smenu kad ovo drugo nije tu, pa klinac koji je ostavio devojku u kafiću da ga čeka jer je hitno morao da svrati kući (da proveri nalog, što ona naravno ne zna), pa gospođa koja uključila mašinu za veš ali je zaboravila da pusti vodu (jer igra), pa gospodin koji je iz firme za praznike uzeo laptop (da bi mogao igrati napolju) jer mora da peče prase...
Intimni i socijalni život nam se sveo na nulu!
Razmišljam da pređem na radikalne metode npr. nošenja kabla za napajanje sa sobom na posao ili prebacivanja adsl naloga na kuću njegovih roditelja, odnosno pakovanje njegovih stvari! Mislim da ovo drugo ne bi ni primetio!
Iskreno vas molim da svako ko ima bilo kakvu sugestiju ili neki savet napiše ovde, jer da ovo nije žalosno bilo bi smešno!۞۩۩۞
 
Poslednja izmena:
Uopste nije vazno da li je igrica glupa ili nije vec to sto je postala opsesija.

Ako nameravas da mu predlozis da se leci, mislim da je najmanje sto bi morala da uradis da i ti prestanes da igras kod kuce.

Ne radi se omeni ja sam inače muško , mada nalazim i sebe u tom tekstu.
Neke stvari mogu i na sebi da potvrdim ali bar se ponekad trudim da to ispravim.
Mada mislim da bi moja žena bila objektivnija od mene i ŽENNNOOOOOOO daj komentar da vidim kaki sam i gde sve grešim.
(trenutno pava sa klincem)ali će se javiti jer ona mene :cmok2: kao i ja nju:cmok:
 
Зависност од интернета, игрица...лечи се код психијатра.

Имам доброг другара који је силно време гунио на играње игрица...онда му је жена запретила да ће га оствити...па је он онда играо кад је она на послу, скривајући се, као дете....и на крају је сконтао да губи време...сад више не игра.
 
Manic miner je zakon
manicminerflash.gif
 
Sve sto je preterano - ne valja. Pre vise meseci sam citala da preterano posvecivanje kompu spada u zavisnost koju treba leciti. Zato...odoh da radim nesto drugo da ne zavrsim kod cika dr za glavu zbog mog ljubljenog racunara :zaljubljena:... Voleci ga u mislima dok rintam po kuci...:mrgreen:.
 
Travian je tamna strana neta.

I ti i on
ako vam je imalo stalo do vas
begajte iz Traviana odmah

Nacin je prost kao ostavljanje cigareta droge alkohola

Sela ili carstva ostavite siteru
pa onda sve linkove prema Travianu na svojim kompovima
pobrisite

Znam da ce vas kopkati sta vam je sa selima, seljanima
ali
zaboravite
 
Daleko bilo, to je nešto kao droga.......čula sam o tome, čak znam jednu devojku koje je od 24 h, na
toj igrici bar 18h.......bila nekad lepa cura, negovana......kad sam je skoro videla to je tuga, pretvorila
se u duha koji hoda, bleda, anemična........strašno.........
.:(
 
TRAVIAN-ZABAVA ILI ZLO??????
Naime povod ovog pitanja je poruka koju sam dobio na travianu?? pa me zanima vaše mišljenje.
Ona glasi:
Želim da podelim sa vama moje iskustvo vezano za život sa Travian zavisnikom.
Prvo da kažem da sam veliki ljubitelj igrica, pa smatram da objektivno mogu da komentarišem.
Moj muž je pre dva meseca izgubio posao i od tada je on line, non-stop. Malo spava, malo jede, ostatak je na Travianu.
To izgleda ovako...
Iz kuće izlazi samo na 5 min. do prodavnice, ostalo je neprihvatljivo. Ako treba da odemo negde na duže od sat vremena, to ne moze biti nenajavljeno, jer mora da nadje sitera da mu čuva vojsku i resurse! Komunikacija nam je do sada bila odlična, međutim, primetila sam da me uopšte ne čuje kada mu se obraćam, pa moram sve da ponavljam po dva puta. Prijatelji iz njegovog saveza su mu ekstra zanimljivi, chatuje sa njima po ceo dan. To su ljudi sa istim problemom kao i on, što on zna ali mu je to smešno, čak simpatično...gospođa koja je sinu zabranila da igra, pa joj je bilo žao da ugasi nalog sad igra pod njegovim nikname-om, muž i žena koji igraju na smenu kad ovo drugo nije tu, pa klinac koji je ostavio devojku u kafiću da ga čeka jer je hitno morao da svrati kući (da proveri nalog, što ona naravno ne zna), pa gospođa koja uključila mašinu za veš ali je zaboravila da pusti vodu (jer igra), pa gospodin koji je iz firme za praznike uzeo laptop (da bi mogao igrati napolju) jer mora da peče prase...
Intimni i socijalni život nam se sveo na nulu!
Razmišljam da pređem na radikalne metode npr. nošenja kabla za napajanje sa sobom na posao ili prebacivanja adsl naloga na kuću njegovih roditelja, odnosno pakovanje njegovih stvari! Mislim da ovo drugo ne bi ni primetio!
Iskreno vas molim da svako ko ima bilo kakvu sugestiju ili neki savet napiše ovde, jer da ovo nije žalosno bilo bi smešno!۞۩۩۞

Ovo je vec jednom bilo..isti ovaj text ...pre mozda 2-3 meseca mozda i vise.
 
O ja znam jednog koji ustane u dva ujutru da bi umesto sina igrao travijan .
Kaze požalilo se dete da sta on preko dana sagradi , neki zlikovci preko noci poruse , pa da pomogne detetu malko ....
Doticnog inace dobro poznajem, znam da je zdrav u mozak , sta vise ....
Apelovala sam zato na njegovo mentalno zdravlje , sve se pozivala na razum i vaspitanje ...al ne vredi.

Dal je zbogkritike il zbog neceg drugog tek vise mi ne prica o tim avanturama ....a slutim da još igra :lol:

A mozda bi sve to bilo i ok da doticni nije dobrano zasao u "neke" godine .
 
igrica je smor nevidjeni, ja igrala par nedelja, gomila agresivaca, napaljenih i istripovanih....ne znas da li da places ili da se smejes, uzas, opsednuti potpuno, sto se vidi po porukama...takvih ima hiljade, narocito su takve igrice propast, jer moras stalno da se kacis inace ti je dotadasnji trud propao.
svaka zavisnost zahteva lecenje pa i ova.
 
O ja znam jednog koji ustane u dva ujutru da bi umesto sina igrao travijan .
Kaze požalilo se dete da sta on preko dana sagradi , neki zlikovci preko noci poruse , pa da pomogne detetu malko ....
Doticnog inace dobro poznajem, znam da je zdrav u mozak , sta vise ....
Apelovala sam zato na njegovo mentalno zdravlje , sve se pozivala na razum i vaspitanje ...al ne vredi.

Dal je zbogkritike il zbog neceg drugog tek vise mi ne prica o tim avanturama ....a slutim da još igra :lol:

A mozda bi sve to bilo i ok da doticni nije dobrano zasao u "neke" godine .

Pop igra Travian....:eek::hahaha:
 

Back
Top