Пријем у руској амбасади

Ramms+ein

Zainteresovan član
Poruka
374
Поводом националног празника у амбасади Руске Федерације одржан коктел
Тадић и Николић насамо са Конузином
Уз бројне актуелне министре, у руској амбасади појавили су се и чланови Коштуничине Владе, па и неки ликови из политичке прошлости
Код Руса се појавио чак и Чеда Јовановић, али није дошао нико из Г17
Поред бројних политичара, пажњу је привукла Цеца Ражнатовић


Више од 2.000 људи из културног, јавног и политичког живота Србије слило се у, четвртак вече, у амбасаду Руске Федерације како би на пријему у част националног празника поздравило амбасадора Александра Васиљевича Конузина.
Председник Србије Борис Тадић иза затворених врата дуго је разговарао с амбасадором Конузином. У одвојеном сусрету, са руским амбасадором у дугом и пријатељском разговору задржао се и Томислав Николић, лидер напредњака.
На пријем су дошли министри углавном из редова коалиције СПС-ЈС-ПУПС. Није било никога из Г17 плус, али су зато више него запажени били министри старе Владе, Велимир Илић и Вук Драшковић, а предводио их је бивши премијер Војислав Коштуница.
У Делиградску, у седиште амбасаде Руске Федерације у центру Београда, на време су пристигли генерали српске војске, епископи Српске православне цркве, као и представници пословног света: Ненад Поповић, Драгомир Ј. Карић, Мирослав Мишковић, председници Привредних комора Србије и Београда, Милош Бугарин и Милан Јанковић.
Као куриозитет треба истаћи да је на пријем дошао и Чедомир Јовановић са супругом, као и Соња Бисерко.
Ј. Тасић

http://www.pravda.rs/srbija/9749/tadi-i-nikoli-nasamo-sa-konuzinom

А ђе је Тодор са клетвобацачицама?

Е, моји радикали, ниђе Жириновског, ниђе ни Руса... :chuckel:
 
http://www.pravda.rs/srbija/9749/tadi-i-nikoli-nasamo-sa-konuzinom

А ђе је Тодор са клетвобацачицама?

Е, моји радикали, ниђе Жириновског, ниђе ни Руса... :chuckel:


Sigurno su bili i oni.
A sada onaj drugi deo koji i zagluplje naciju. Ovog puta crno na belo.

Treba pitati potpisnika ovog teksta Ј. Тасић zasto je svesno izbegao da navede i taj podatak ili je urednik izbacio iz teksta taj deo.
Jedno od to dvoje se desilo. Sada je nebitno koji ali ovo je dokaz koliko su nasi novinari i njihovi tekstovi "slobodni".
 
Poslednja izmena:
http://www.pravda.rs/srbija/9749/tadi-i-nikoli-nasamo-sa-konuzinom

А ђе је Тодор са клетвобацачицама?

Е, моји радикали, ниђе Жириновског, ниђе ни Руса... :chuckel:


Ти ниси обавештен,....
СВИ су били ту..

foto2.jpg


.
 
Sigurno su bili i oni.
A sada onaj drugi deo koji i zagluplje naciju. Ovog puta crno na belo.

Treba pitati potpisnika ovog teksta Ј. Тасић zasto je svesno izbegao da navede i taj podatak ili je urednik izbacio iz teksta taj deo.
Jedno od to dvoje se desilo. Sada je nebitno koje ali ovo je dokaz koliko su nasi novinari i njihovi tekstovi "slobodni".

i ja sam isto pomislio

znaci propagandni tekstic, kako rusi se `slazu` sa predesdnikom, a sa tomom su na hebi si mater. samo nisu pozvali vadikale, za kaznu

jos jedan primer kako se bedno rezim i toma odnose prema srpskoj javnosti, nisko nas drze
 
Poslednja izmena:
Позвали су све представнике политичких партија,
били су и радикали,
тако да постављач теме не говори истину!

.

Па ја нијесам написао како радикала тамо сигурно није било, само сам приупитао - ђе су?

Добро је што су били, бар су се огребали за по један квас и крилце донског слепог миша.
 
Па ја нијесам написао како радикала тамо сигурно није било, само сам приупитао - ђе су?

Добро је што су били, бар су се огребали за по један квас и крилце донског слепог миша.


Ne, dobro je sto si postavio onaj tekst.

Ovo je tipican primer da vide svi pa i demokrate, nacin kako se vrsi suzavanje, ispiranje i usmeravanje svesti, od njihovih dicnih vodja.

A zbog ovakvog novinara i urednika, treba da se usvoji zakon gde se piscima i urednicima takvih tekstova za sva vremena zabranjuje pristup svim vrstama medija i to dozivotno.
 
Poslednja izmena:
Ne, dobro je sto si postavio onaj tekst.

Ovo je tipican primer da vide svi pa i demokrate, nacin kako se vrsi suzavanje, ispiranje i usmeravanje svesti, od njihovih dicnih vodja.

A zbog ovakvog novinara i urednika, treba da se usvoji zakon gde se piscima i urednicima takvih tekstova za sva vremena zabranjuje pristup svim vrstama medija i to dozivotno.
Zato što su se usudili da ne spomenu smradikale ?
Ja bi takvima dao Pulicerovu...:super:
 
Zato što su se usudili da ne spomenu smradikale ?
Ja bi takvima dao Pulicerovu...:super:


Naravno...demokrate ko demoNkrate.
Tu vasu dekmoNkratiju jos samo mozete mozda Zanzibaru da prodate.....ali i oni su postali dovoljno inteligentni....pa ni tamo vise nemoze proci.

Vidis kako se orkrivate svakog dana, sve vise i vise i na videlo isplivava da vas samo interesuje vlast i nista drugo. Po svaku cenu pa taman i preko leseva.

Pa nema vise za vas toga ....bar ovde u Srbiji mozete da dobijete jos samo mrtvacki kovceg pa niz Dunav.....
Ne bih voleo nigde da se zaustavite do Mramornog mora i Turske.

Pitam se da li ti uopste znas sta je to demokratija ? Verovatno mislis da se to maze na hleb.
Evo ja imam pola kile jeftine demokraije hoces da kupis? Samo 1 milion evra.

ps. I kome treba ta pulicerova nagrada u Srbiji?
Samo kur*onima i nikom vise.
 
Naravno...demokrate ko demoNkrate.
Tu vasu dekmoNkratiju jos samo mozete mozda Zanzibaru da prodate.....ali i oni su postali dovoljno inteligentni....pa ni tamo vise nemoze proci.

Vidis kako se orkrivate svakog dana, sve vise i vise i na videlo isplivava da vas samo interesuje vlast i nista drugo. Po svaku cenu pa taman i preko leseva.

Pa nema vise za vas toga ....bar ovde u Srbiji mozete da dobijete jos samo mrtvacki kovceg pa niz Dunav.....
Ne bih voleo nigde da se zaustavite do Mramornog mora i Turske.

Pitam se da li ti uopste znas sta je to demokratija ? Verovatno mislis da se to maze na hleb.
Evo ja imam pola kile jeftine demokraije hoces da kupis? Samo 1 milion evra.

ps. I kome treba ta pulicerova nagrada u Srbiji?
Samo kur*onima i nikom vise.
Baš si zapenio.
Pa ako do sad nisi shvatio da su tvoji smradikali večiti luzeri - nikad i nećeš.
A što se tiče demokratije - to je samo žvaka za glup narod.
I, umalo da zaboravim : nisam u DS-u. Tek toliko da se zna !:whistling:
 
Baš si zapenio.
Pa ako do sad nisi shvatio da su tvoji smradikali večiti luzeri - nikad i nećeš.
A što se tiče demokratije - to je samo žvaka za glup narod.
I, umalo da zaboravim : nisam u DS-u. Tek toliko da se zna !:whistling:

Ти ни не знаш где си,
ни за кога си ...

Исто као Тома ...

Само нека је Власт, ту се дрпа и левом, и десном ...
Руком ...

:dash::dash::dash:
 
Ти ни не знаш где си,
ни за кога си ...

Исто као Тома ...

Само нека је Власт, ту се дрпа и левом, и десном ...
Руком ...

:dash::dash::dash:
Pa izađite već jednom sa nekom konkretnom pričom, cifrom, imenom...Samo ponavljate kao papagaji drpa se, drpa se...
Inače sam monarhista. Za kralja i otadžbinu. Tek toliko da se zna !
 
Baš si zapenio.
Pa ako do sad nisi shvatio da su tvoji smradikali večiti luzeri - nikad i nećeš.
A što se tiče demokratije - to je samo žvaka za glup narod.
I, umalo da zaboravim : nisam u DS-u. Tek toliko da se zna !:whistling:


Nepripadam ni jednoj stranici a ni politickoj opciji.
Samo sam realan.

A ti ni to ne umes pa taman na recima.
Nisam ni rekao da si u DS-u. Ali si "demokrata".
Znaci fasista ko fasista.
E takvi su ogadili celoj populaciji rec demokratija.


A sad idi i malo je mazi na 'lebac.....
Oci su vam je gladne ..... jer donosi pareeee......
na sistem leva ruka desni dzep.
 

Back
Top