Moral u Srba

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Schutz

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.293
Manijak trovač
Komade mesa u koje je ubačen smrtonosni otrov pomešan sa staklom neko razbacao po celoj Višnjičkoj banji, ali srećom, niko nije stradao

BEOGRAD - Građani Višnjičke banje u opštini Palilula juče su bili u panici zbog velike količine jednog od najjačih otrova kreozona, koji je bio razbacan po celom naselju!
Neko je pomešao kreozon s mišomorom i komadićima stakla, ugurao to u komade mesa i ribe, i zatim podmetnuo na više mesta širom naselja.

Ovo je tipičan dokaz o moralu prosečnog Srbina. Samo da komšiji crkne...

Eto kakva je turska republika gedžovanija :roll:
 
Odakle je citat? Mene pročitano najviše asocira na komentare iz današnjeg press-a, a ispod teksta koji se bavi napadom čopora pasa na džogerku na Adi. Tamo je bilo ovako 'sjajnih' ideja koliko hoćeš.
 
Ovo je tipičan dokaz o moralu prosečnog Srbina. Samo da komšiji crkne...

Eto kakva je turska republika gedžovanija :roll:

E pa kad si tako pametan onda reci ti meni,od kud znas da to nije uradio bas neki Turcin ili Hrvat ili Siptar koji zivi u Visnjickoj Banji...na osnovu cega si ti dosao do zakljucka da je to uradio bas Srbin...na osnovu tvoje ocigledno nadprosecne inteligencije ili neceg drugog ???
 
E pa kad si tako pametan onda reci ti meni,od kud znas da to nije uradio bas neki Turcin ili Hrvat ili Siptar koji zivi u Visnjickoj Banji...na osnovu cega si ti dosao do zakljucka da je to uradio bas Srbin...na osnovu tvoje ocigledno nadprosecne inteligencije ili neceg drugog ???

Na osnovu toga što znam kakvi su Srbi.
Koji narod je izmislio izreku da komšiji crkne krava :)?
Ajde molim te, ne budali.

Momak iz Kragujevca htio je biti bolji ljubavnik. Poslušao je upute vračare: uhvatio je ježa s one strane puta, polio ga vrućom vodom, od ježevog urina skuhao kavu, a onda...

Tridesetogodišnjak iz okolice Kragujevca javio se na tamošnju Urološku kliniku s izbušenim penisom i obilnim krvarenjem.

Ovo je samo jedan od primjera, navodi srpski tabloid Kurir, kako Kragujevčani pokušavaju ojačati svoju muškost i "osvježiti" seksualni život.

Profesor dr. Srećko Đorđević, urolog u Kliničkom centru u Kragujevcu, kaže da se sve češće u svom radu susreće s muškarcima koji se iživljavaju nad svojom muškošću.

"Još jedan od mojih pacijenta poslušao je savjet vračare za povećanje potencije i stavio testise između dva mlinska kamena. Na odjel je stigao s nevjerojatnim oteklinama među preponama. Na kliniku dolaze muškarci s raznim stranim predmetima u mjehuru. I oštrim i tupim. Kako bi pojačali ili izazvali erekciju, u mokraćni kanal stavljaju čavle, ukosnice, pa čak i zrna graha", priča profesor Đorđević.

Jedan od najnevjerojatnijih slučajeva iz bogatog iskustva doktora Đorđevića je onaj mladog Kragujevčanina koji je penis stavio na panj - i odsjekao ga sjekirom.

"Kada je došao u kragujevački Klinički centar, bio je u kritičnom stanju, s odječenim penisom zamotanim u ručnik. Nisam vjerovao da će uspjeti, ali sve se dobro završilo. Na sreću, R. S. je imao dosta materijala, pa se imalo što i prišiti", prisjeća se doktor.

Na posljednjoj kontroli pohvalio se doktoru Đorđeviću da sve radi bez greške, i to skoro svakog dana, ali da ipak malo osjeća bolove kad se mijenja vrijeme.

O sudbini nesretnog ježa s početka priče Kurir nije saznao ništa.

http://www.net.hr/webcafe/page/2006/09/13/0389006.html
 
Poslednja izmena:
Na osnovu toga što znam kakvi su Srbi.
Koji narod je izmislio izreku da komšiji crkne krava :)?
Ajde molim te, ne budali.

Momak iz Kragujevca htio je biti bolji ljubavnik. Poslušao je upute vračare: uhvatio je ježa s one strane puta, polio ga vrućom vodom, od ježevog urina skuhao kavu, a onda...

Tridesetogodišnjak iz okolice Kragujevca javio se na tamošnju Urološku kliniku s izbušenim penisom i obilnim krvarenjem.

Ovo je samo jedan od primjera, navodi srpski tabloid Kurir, kako Kragujevčani pokušavaju ojačati svoju muškost i "osvježiti" seksualni život.

Profesor dr. Srećko Đorđević, urolog u Kliničkom centru u Kragujevcu, kaže da se sve češće u svom radu susreće s muškarcima koji se iživljavaju nad svojom muškošću.

"Još jedan od mojih pacijenta poslušao je savjet vračare za povećanje potencije i stavio testise između dva mlinska kamena. Na odjel je stigao s nevjerojatnim oteklinama među preponama. Na kliniku dolaze muškarci s raznim stranim predmetima u mjehuru. I oštrim i tupim. Kako bi pojačali ili izazvali erekciju, u mokraćni kanal stavljaju čavle, ukosnice, pa čak i zrna graha", priča profesor Đorđević.

Jedan od najnevjerojatnijih slučajeva iz bogatog iskustva doktora Đorđevića je onaj mladog Kragujevčanina koji je penis stavio na panj - i odsjekao ga sjekirom.

"Kada je došao u kragujevački Klinički centar, bio je u kritičnom stanju, s odječenim penisom zamotanim u ručnik. Nisam vjerovao da će uspjeti, ali sve se dobro završilo. Na sreću, R. S. je imao dosta materijala, pa se imalo što i prišiti", prisjeća se doktor.

Na posljednjoj kontroli pohvalio se doktoru Đorđeviću da sve radi bez greške, i to skoro svakog dana, ali da ipak malo osjeća bolove kad se mijenja vrijeme.

O sudbini nesretnog ježa s početka priče Kurir nije saznao ništa.

http://www.net.hr/webcafe/page/2006/09/13/0389006.html

Dakle, definitivno imaš neki problem u pauzama jedenja slina iz tvog potpisa...
 
Pa ko budali...ti ili ja...ko generalizuje...ti ili ja...ko donosi unapred zakljucke i namerno provocira ti ili ja...sta mislis bre ko si ti ???

Poznajem vas Srbe itekako, a dosta sam putovao i znam o čemu pričam. Jedini gori narodi su Albanci i Hrvati.
Srećom, ja više nisam Srbin :smajlikojizahvaljujebogu:

To je moje mišljenje koje sam stekao živeći u ovoj štali od zemlje, ti to mišljenje ne možeđš promeniti.
 
Poznajem vas Srbe itekako, a dosta sam putovao i znam o čemu pričam. Jedini gori narodi su Albanci i Hrvati.
Srećom, ja više nisam Srbin :smajlikojizahvaljujebogu:

To je moje mišljenje koje sam stekao živeći u ovoj štali od zemlje, ti to mišljenje ne možeđš promeniti.

ma ja i nemam nameru da ti menjam misljenje...uzivaj ti u svom misljenju koliko god hoces i divi se svojoj pameti do mile volje...ako ce ti od toga biti bar malo bolje!
 
Ma pustite debila,vidite da je neciji nepromisljen nacin za resavanje problema ulicnih dzukaca koji napadaju prolaznike okarakterisao kao moral u Srbalja,treba prvo da nauci sta znaci moral a ne da lupa ovako,nek gleda sto njemu po drzavi stalno nalaze mrtve turiste pa nek onda komentarise"moral"u krvata!!
Pozdrav :cool:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top