Atina i Olimpijada

E

Elleni

Gost
Htela sam ovog leta da idem u Atinu,pa me interesuje da l neko moze da mi kaze kakve su cene po kaficima,restoranima,nocnim klubovima,cena voca,porca....Hvala.



p.s pozdrav za Vladislava i Veru
 
Cao,
ja sam bila u maju tamo, tj.3 meseca pre olimpijade, i malo sam se sokirala. Nije to ona Grcka od ranije. Nisam placala smestaj i hranu, kao ni izlaske (bila sam kod momka) i potrosila sam oko 300E (50 na free shopu).Bila sam samo 7 dana! Na sta? Ne znam!!! Npr:cigare su 3E, sok u kaficu oko 5E, kafa 3,5E, 2 girosa na kucnu adresu + 2 soka=20E....
Preskupi su ove godine. Ja sam htela na more da idem pre Olimpijade, ali sam odustala zbog tih vanpansionskih troskova. Osim ako stvarno ne volis sport i taj dozivljaj Olimpijade, moje misljenje je da se ne isplati. Bice super iduce godine....
Pozdrav!
 
Ja sam se malo zaletela kupivsi cak karte za Olimpijadu, ali cene smestaja su nebu pod oblake, tako da ce karte stajati kao suvenir u vitrini. Nocenje u bezveze hotelu ti je 75 evra, a jaci hoteli su 400 pa na gore
 
Postovanje.Moje ime je Mirjana Ivanoivic Mirivan,pozdravljam vas sve u predivnoj Atini.Obracam vam se u nadi da u Atini ima nasih ljubitelja slikarstva,profesionalnih,amaterskih slikara,ili bar ljudi koji vole da komentarisu,daju sugestije,dobronamerne komentare u vezi ove teme.Naravno ako imate dobre volje pogledati moje slike,prosledjujem vam adresu svoje galerije koja se nalazi na Internetu Riznica Serbska pod nazivom GALERIJA UMETNICKIH SLIKA. Na tom sajtu mozete pronaci kontakt,a o slikama mozemo komentarisati i na ovom forumu.S postovanjem,unapred hvala .Slikarka Mirivan
 

Back
Top