Atak „hrvatskih branitelja” na Brenine fanove

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Predstavnici hrvatskih udruženja učesnika rata i članovi njihovih porodica okupili su se u subotu uveče ispred Arene Zagreb gde je održan koncert Lepe Brene i uputili niz uvreda ljudima koji su dolazili na koncert.

„Izdajice”, „Četnici”, „Gde su vam opanci”, „Izdali ste Vukovar”, vikali su učesnici protesta koji su u jednom trenutku posetioce koncerta zasipali lecima sa fotografijom Brene u uniformi.

Na lecima je napisano „Agresija je ljudska sramota, obrana je čast i obaveza”, prenose hrvatski mediji.

Učesnike protesta su čuvale jake policijske snage koje su tokom čitavog dana bile razmeštene po brojnim punktovima u gradu, kako zbog Breninog koncerta tako i zbog gej i antigej parada.

„Branitelji” su se počeli okupljati kasno popodne, ali njihov protest ispred Arene Zagreb prošao je bez incidenta i sveo se na izvikivanje uvreda.

Nosili su zastave vojnih jedinica i udruženja, ali i transparente na kojima je pisalo: Brena i njena garda sramota moga grada.

Tri dojave o bombama
Policija je okružila masu od oko 300 ljudi, ali i policajci su bili prozvani: „Zašto smo vas mi branili kada vi za satnicu od 18 kuna štitite neprijatelje”.

Budući da je pre koncerta obavljen kompletan protiveksplozivni pregled dvorane, a i kontrola na 35 ulaza bila je vrlo stroga, policija se nije previše uzbunila zbog tri dojave o bombi.

„Znamo kakvo je stanje u dvorani jer smo ju proverili. Videli smo da su redari dobro odradili svoj posao na ulazu pa nema razloga da se previše uzbuđujemo oko ovih lažnih dojava”, rekao je jedan od policajaca koji je radio na osiguranju koncerta.

Na osiguranju koncerta bilo je angažovano 350 redara i jednak broj policajaca. „Ovaj koncert ni po čemu nije procenjen kao događaj visokog rizika jer smo imali dobru saradnju s organizatorima koncerta kao i s organizatorima protesta koji su najavili da će biti miran”, rekao je šef policijskog obezbeđenja.

Ipak, iz policijskog centra u Areni Zagreb nekoliko policajaca preko monitora je pratilo sve što se tokom koncerta događa u dvorani i oko nje. Arena Zagreb, naime, ima 250 kamera koje nadziru svaki njen kutak i prostor oko nje.

Učesnici protesta razišli su se nešto pre 22 sata. (Mondo)
 

Publika rasplakala Lepu Brenu!


1361007.17.jpg


'Na svim koncertima se borim sa sobom da se ne rasplačem, zato pazite', izjavila je Lepa Brena pred oko 15 tisuća ljudi u zagrebačkoj Areni, a potom su suze potekle i povukle nove ovacije.

"Ne mogu sakriti radost i uzbuđenje što vas mogu ponovno pozdraviti sa svojom pjesmom. Meni je bilo teško stići do cilja, ali uvijek ste me vodili vi, moja publika. Pjesma je uvijek bila ono što nas je spajalo, a složni smo u tome što svi želimo ići naprijed. Uđite slobodno u moj svijet ljubavi i glazbe. Idemo dalje", kazala je Lepa Brana na početku svog zagrebačkog koncerta u Areni.

1363007.17.jpg
1364007.17.jpg

Pjevačica je skačući poput 20- godišnjakinje pjevala puna dva sata, dok ju je pratila glasovno dobro usklađena publika.

Bum cile, bum i Dama iz Londona samo su neki od hitova koje je nakon 19 godina ponovno otpjevala u Zagrebu. No ujedno je predstavila i svoj novi album, čiji je hit Uđi slobodno posjetitelje također podigao na noge.

1365007.17.jpg

Pjevačicu je pratila i njezina obitelj, koja je također u jednom ternutku izašla na scenu.

"Ne mogu sakriti ni radost ni uzbuđenje. Hvala što ste ostali uz mene i bodrili me sve ove godine", poručila je.

Net.hr
14.06.2009.
 
Brena je postigla vise nego bilo ko na ovom forumu.
Zato malo postovanja kada se pise o ovakvoj osobi,svidjala se ona vama ili ne,ali tako je.
Mi smo krivi u Srbiji sto velicamo sve ,,strane,,zvetde szto dolaze kod nas i od nas postanu najvece zvezde.
Nesecam se da je toliki rizik bio na koncertu kad je gostovao,,Magazin,,Novi fosili,,....
 
Ta Brena zaista ima trash pesme....zaista mi nije jasno kako je ona bila toliko popularna...verovano zbog nogu i sto je verovatno jedna od prvih koja je krenula sa razgolicivanjem. Ali realno muzika joj je dno. Mnogo vise pevacica ima sa daleko kvalitetnijim pesmama.

2ijs1zc.jpg
i751j5.jpg


Dobra je matorka ali pesme su joj dno dna. Mada opet to nema veze za divljanjem ustasha zbog njenog koncerta.
 
Poslednja izmena:
Ta Brena zaista ima trash pesme....zaista mi nije jasno kako je ona bila toliko popularna...verovano zbog nogu i sto je verovatno jedna od prvih koja je krenula sa razgolicivanjem. Ali realno muzika joj je dno. Mnogo vise pevacica ima sa daleko kvalitetnijim pesmama
Mislis ti da u onoj provinciji neko tako razmislja, pa i oni "branitelji" sto su proterstvovali, '90-ih dok su cirkali na ratistu nju i Cecu su vise slusali nego u Srbiji.
 
Ta Brena zaista ima trash pesme....zaista mi nije jasno kako je ona bila toliko popularna...verovano zbog nogu i sto je verovatno jedna od prvih koja je krenula sa razgolicivanjem. Ali realno muzika joj je dno. Mnogo vise pevacica ima sa daleko kvalitetnijim pesmama.

2ijs1zc.jpg
i751j5.jpg


Dobra je matorka ali pesme su joj dno dna. Mada opet to nema veze za divljanjem ustasha zbog njenog koncerta.

Šta lupetaš? Kakvo divljanje?

Okupilo se par budala i vikalo! Jaka mooda!
A u hali 15.000 ljudi. Na to nemaš komentar?
 
Brena je prostakusa , koju su naucili da s prikriva . vazda je to bila , i to ce i da ostane . Samo sad ne jase traktoriste za 100 maraka , kao nekad u pancevackom ritu , jer je zaradila dosta para , pa bira koga ce da jase . To sranje od nazovi-muzike je jedan od fenomena koje nije lako objasniti , sem cinjenicom velike iseljenicke akcije selo-grad , koja se odigrala , kako bi bila ispunjena komunisticka forma, to jest proleterizacija zemlje . Daklem mislim da su ona i i svi slicni samo jedan derivat komunizma .
U tom smoisli , a obzirom da je fahreta , i da je ona htela da ide u Hrvatsku , samo , te da je niko na to nije primoravao , zasluzila sve sto joj se tamo dogodilo .
A isto misli m i za svakog Srbina koji ode u Hrvatsku na more . Treba da dobije ono sto i zasluzuje .
 
U svakom slučaju bolje da Hrvati slušaju Brenu nego onog sterilnog idiota koji baljezga o nekim Čavoglavama...barem neće dolaziti da prosipaju one svoje trule parole i patiti od viška adrenalina.Uvek mi se činilo da su oni što obožavaju Tompsona homići,svi do jednog tako izgledaju.:think:

Isto mislim da nisi daleko od istine.
Ja također ne mogu da shvatim takav masovni pimpek-party, kad sve muškarčine svršavaju jedan po drugom u domoljubnom zanosu!
:bljak::bljak:
 

Back
Top