Skrndelji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
3d-smiley.php

meni bas zgodne ove cica mace ovde
ali dobro ja sam debeo i ruzan ko pas morda zbog toga
 
Zasto nema nesto bas dobrih riba na forumu, nego sve neke bzvz, i kako mi forumasi da kresnemo dobre ribe kada ih nesto bas nema na forumu?

:think:

:lol:

sine...ne razumes,
nisu one kako kazes skrndelji,nego..ti si toliko prokleto jebeno dobar frajer,ono...esencija testosterona,t.j. orgazam koji hoda,tako da...cak i lepe devojke pored tebe ili u poredjenju sa tobom izgledaju ruzno!
nachiii...problem je u tebi...vidi malo zapusti se,nemoj da se brijes,tusiras i sve to...i onda ce se napraviti taj preko potrebni balans :idea:
 
Zasto nema nesto bas dobrih riba na forumu, nego sve neke bzvz, i kako mi forumasi da kresnemo dobre ribe kada ih nesto bas nema na forumu?

:think:

:lol:

Preporučujem da probaš onda da upoznaš neku u stvarnom životu, ono u izlasku ili neku drugaricu ili drugaricinu drugaricu ili sestrinu drugaricu ili drugaricinu sestru ili drugovu sestru ili sestrinog druga, možda, zavisno od afiniteta... :p

Mislim, ovde finu i lepu i zgodnu i pametnu devojku sigurno nećeš naći.. :P
 
Preporučujem da probaš onda da upoznaš neku u stvarnom životu, ono u izlasku ili neku drugaricu ili drugaricinu drugaricu ili sestrinu drugaricu ili drugaricinu sestru ili drugovu sestru ili sestrinog druga, možda, zavisno od afiniteta... :p

Mislim, ovde finu i lepu i zgodnu i pametnu devojku sigurno nećeš naći.. :P

EEee ali jesi li zaboravila da te dobre ribe iz realnog zivota hoce samo pare , a covek skromno zaradjuje tako da nema smisla da se ponizava kad je siguran u cemu je tajna smuvati takve.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top